Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TWARZE TVN24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: tobi » (sob) 19 lis 2005, 1:29

viper pisze:Ktoś gdzieś napisał o debiucie Magdy Sakowskiej w roli prowadzącej TVN 24. Czy to prawda, że siedziała w kapciach?

chodziło chyba o to, że podczas debiutu w roli prezenterki serwisów informaycjnych jej styl(ubiór, sposónb prowadzenia) był jakbyśmy my widzowie i prezenterka siedzieli w kapciach.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: viper » (pn) 21 lis 2005, 17:52

Ania pisze: Co do ubioru to przynajmniej na tym zdjęciu przoduje Stysława :D
Obrazek
Sekielski też jest niezły :D
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: tobi » (pn) 21 lis 2005, 23:13

W obecnie przeżywanym okresie czasowym promowanie Beaty Tadli wysuwa się na numer 1.
W zeszłym tygodniu serwisy wieczorne od pon-piątku od 20-24
plus niedziela 15-22
i dziś w Dniu Na Żywo od 10.30-18.30
a Anna Kalczyńska, po okresie promocji przeszła w stan odprężenia i relaksu zajmując miejsce Beaty Tadli, czyli prowadziła podsumowanie dnia w serwisie wieczornym. Bo o 22 i 23 skróty serwisu.Chyba że o 22 był nie-skró, nie wiem bo nie było mnie wtedy w housie.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: tobi » (pt) 25 lis 2005, 0:16

Hołd składam redaktorowi Grassowi
jestem po pierwszej części Magazyny24GODZINY
:jupi:

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: Kajetan » (pt) 25 lis 2005, 12:39

A co, Grass taki dobry, czy jak? ;-)

Anna wróciła w poniedziałek i ciężko mi się ją ogląda (mimo 3-tygodniowej nieobecności na antenie..). Dziś jakoś wypada inaczej niż zwykle, nie podoba mi się w każdym razie jej fryzura, czasem ponadto ubiera takie nieładne żakiety :? Niestety była, jest i chyba będzie najsłabsza z całego grona prezenterów :mad:

Dziwnie też dyżury ostatnio się układają, oj dziwnie.. Anna już piąty dzień (i tak non stop będzie przez najbliższe tygodnie :evil: ), Anity nie było ani razu (?) <wczoraj chyba nie było jej o 16:45), Tadla dzień w dzień pracuje, jak nie w Dniu na żywo, to wieczorem.
Rymanowski miał "24 godziny" tylko w środę, od wczoraj, zapewne do niedzieli będziemy oglądać go o 19., w poniedziałek może znowu Justyna (po szcześciu przepracowanych dniach o 19. i jednym środowym magazynie - 7 dyżurów po urlopie wiec wychodzi)??
Zobaczymy - cieszyła obecność Kalczyńskiej w poniedziałek i wtorek - nie musze pisać, że wypada w serwisach o niebo lepiej niż jej imienniczka :x :D
183 posty - i super! ]

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: tobi » (pt) 25 lis 2005, 23:43

Kajetan pisze:A co, Grass taki dobry, czy jak? ;-)
TAK

Kajetan pisze: Zobaczymy - cieszyła obecność Kalczyńskiej w poniedziałek i wtorek - nie musze pisać, że wypada w serwisach o niebo lepiej niż jej imienniczka :x :D
tak samo myśle, pomyje na Jerzejowską wylewamy w dziale Automat, to jej drugie imię, tutaj
http://www.dhost.info/holecka/forum/vie ... 7&start=75

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: Piotrek » (pt) 03 mar 2006, 18:23

Mógłby ktoś zrobić capsa Magdzie Sakowskiej albo wkleić jeżeli już ma?!
Potrzebuję na poniedziałek!!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: Grzesioo » (pt) 03 mar 2006, 19:46

Może być taki :D

Obrazek

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: Piotrek » (sob) 04 mar 2006, 8:04

Grzesioo pisze:Może być taki :D
Może być takie :D
Dziękuję Ci bardzo. A zdjęcie jest mi potrzebne na mojego bloga,
na którym ukaże się wywiad właśnie z Magdą Sakowską. :lol:

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: Grzesioo » (sob) 04 mar 2006, 8:59

To jeszcze podaj adres tego bloga :)

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: Piotrek » (sob) 04 mar 2006, 10:49

Grzesioo pisze:To jeszcze podaj adres tego bloga :)
www.dziennikarstwo.bbs.pl
Zapraszam i zachęcam do komentowania :D

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: tobi » (ndz) 05 mar 2006, 1:46

Nie śledze ostatnio poczynań i rotacji medialnych ze stacji do stacji czy z radia do tv,
ale jedna mniezaciekawiła. Naturalnie to Durczok do TVN, a tym samym ploty, i tu pytanie-czy tylko ploty- Rymana do TVP :roll: Jak czytałem na innych forach, to on zostaje, tyle tylko, że z 19 z ogólnodostępnej i najcześciej oglądanej anteny z TVN przesunięty zostaje( za swoją wolą) do TVN24, stacji, w któej zaczynał przygode w Grupie TVN. Czy się myle, z czasem ma mieć swój utorski program, na ogólnopolskiej antenie TVN. Prosze o poprawe, gdy gdzieś w swym myśleniu poczyniłem błąd. Obawiam się tylko, że za jakiś czas- gdyby TVN z Rymanem nie doszedł do porozumienia co do kształtu programu, emisji, czy coś podobnego, może i tak Ryman odejść.
Osobiście uważam, że powinni go w TVN24 zatrzymać, bo robi czasami niezle wywiady( pomijając jego sugestywne uśmieszki, czy komentarze-często nieoibiektywne i wyraźnie wskazujace na jego poglądy, te na prawo). W końcu, to on z Pochanke BYLI NA POCZąTKU ISTNIENIA TVN24 wraz z Anitą Werner i Piotrem Marciniakiem TWARZAMI TVN24.

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: Kajetan » (ndz) 05 mar 2006, 12:47

tobi pisze:Nie śledze ostatnio poczynań i rotacji medialnych ze stacji do stacji czy z radia do tv,
ale jedna mniezaciekawiła. Naturalnie to Durczok do TVN, a tym samym ploty, i tu pytanie-czy tylko ploty- Rymana do TVP :roll:
No wg najnowszych doniesień Rymanowski zostaje w TVN, hmm :> Znaczy teraz to ma prowadzić Magazyny w TVN24, od wrzesnia ma być gospodarzem śniadaniowego, niedzielnego politycznego talk show na dużej antenie TVN.. ;-) Ja tam się cieszę, że jednak zostaje, w końcu - jak napisałeś - to jeden ze znaków firmowych TVN24 w sumie.. Aczkolwiek za ostatnie występy o 19. .. Hyh :-P
W okresie marzec -kwiecień Styśka w TVN24 <chodzi o Magazyn 24 godziny> będzie RACZEJ pojawiała się jak na lekarstwo - w zasadzie w ogóle - do maja, kiedy Durczok nie zasiądzie o 19. będzie prowadziła "FAKTY" w dni powszednie (nie zawsze 5 razy, czasem 4, ew. 3) 8)
183 posty - i super! ]

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: Piotrek » (sob) 11 mar 2006, 15:53

Teraz bym prosił o zdjęcie Brygidy Grysiak :smile:

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: Piotrek » (sob) 22 kwie 2006, 11:56

W ostatnim czasie dostałem bardzo dużo e-maili z prośbami o przeprowadzenie wywiadu z Krzysztofem Górlickim. Postanowiłem go przeprowadzić, ale proszę Was, abyście wymyślili kilka pytań, które chcielibyście zadać Krzysztofowi. Może warto wspomnieć o tym czy bardzo się denerwuje, a jako przykład podać wczorajsze Dobry wieczór :x
Więc czekam aż wymyślicie kilka pytań.

(dziennikarstwo.bbs.pl)

ODPOWIEDZ