Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TWARZE TVN24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Robin » (czw) 04 sie 2005, 21:32

Co do grafiku to na urlopie są Anna J, Grass, Patrycja i Anita.

Marta dzi? pracowa?a 8 dzien, sporo :!: Natomiast Piotro miał magazyny w pon i wt, a ?rod? i czwartek wolne. Ale chyba dlatego, ze pojawi się od jutra do niedzieli o 19, a potem chyba będzie mie? magazyn w pon i wtorek.

Ania miała wolny pon i wtorek, dziwne, na szcz??cie wczoraj wr?ci?a do poranka i dzi? też była. Danka by? może jutro (piatek) w dniu, Marcie pewno dadz? wolne w ko?cu.

Pozdrawiam

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: tobi » (czw) 04 sie 2005, 22:10

Robin pisze:Marta dzi? pracowa?a 8 dzien, sporo :!: Danka by? może jutro (piatek) w dniu, Marcie pewno dadz? wolne w ko?cu.

Danka Kondratowicz bardzo często ma pi?tki więc bardzo mo?liwe i to mnie cieszy jakby ona była
Marta Kuligowska z dnia na dzień co raz lepsza, ?wietnie czyta, akcentuje zainteresowuje widza no i ?licznie wygl?da :lol:



Robin pisze: Natomiast Piotro miał magazyny w pon i wt, a ?rod? i czwartek wolne. Ale chyba dlatego, ze pojawi się od jutra do niedzieli o 19, a potem chyba będzie mie? magazyn w pon i wtorek.

we wtorek już by? Ryman, nie wiem co robi Marciniak. Odpoczywa przed FAKTAMI?

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Robin » (pn) 08 sie 2005, 20:33

Hej!!
Weekend przejęli nowi: Górlicki i Jacoń. Jacoć się wyrabia, Górlicki ma cały czas dużo błędow. Dziś rano Kuba i po 2 dniach wolnego znów Marta, bo Ania zajęła sie reporterką, nadawała sprzed MSZ. Tymaczasem po ledwie tygodniu urlopu wróciła Anna J i miała dziś dzień na żywo, aż za szybko, ale lubie ją trochę.

A o 21 dziś pewnie Piotro, Styśka będzie w magazynie pewnie od środy lub czwartku.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: tobi » (wt) 09 sie 2005, 8:05

Wzmacnianie samego zespołu dziennikarskiego dzieje się bezustannie, ale nie ukrywam, że chciałbym, aby tempo i zakres pracy nad poszukiwaniem nowych pracowników były większe. Będzie się to wiązało m.in. ze wzmocnieniem działu HR. Wyławianie nowych talentów to - można powiedzieć - nasza specjalność - dodał Adam Pieczyński.
Szczególnie wyłananie wyłowionych tj żony Justyny
gratulacje Panie Adamie. Nieudolnie ale do przodu :twisted:

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: Robin » (wt) 09 sie 2005, 23:15

Justyna jest bardzo dobra i ma talent, więc małżeństwo trochę jej tylko pomaga. Ale gorzej już jest z Anną, która talentu za bardzo nie ma, ale dzięki układowi prowadzi czasami magazyn o 21. :?

Tymczasem dziś w dniu Anitka :D :D , Anny nie było. Rano Kuba i Marta, a o 21 Piotro. Niby zapowiedział się na jutro, więc Justyny o 21 jutro nie zobaczymy raczej :? .

Pozdrawiam :-)

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: tobi » (pt) 12 sie 2005, 23:23

Ten tydzień rewelacyjny. Wt i środa w Dniu Anita Werner. A w czwartek i piątek Danuta Kondratowicz. Jęrzejowska dwa razy o21 w MAGAZYNIE.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: Ania » (wt) 16 sie 2005, 12:39

dzisiaj w dniu Jędrzejowska of course :zly:
A Magda Sakowska z sejmu zaliczyła dzisiaj zabawną wpadkę powiedziała ze była asystentka Władymira Ciomszenko
"przed dzisiejszym zdenerwowaniem jest przesłuchana" :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (wt) 16 sie 2005, 13:08

Zdenerwowana czy nie właśnie pogrążyła komucha wydanym przez niego upoważnieniem do zmiany oświadczenia. Prawdziwa bohaterka. :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 16 sie 2005, 13:16

Chciałoby się powiedzieć oszustka, krętaczka i złodziejka, gotowa wchodził w każdym w intersy (vide najpierw Cimoszewicz, teraz Giertych) byleby tylko dobrze na tym wyjść.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: Marcin » (wt) 16 sie 2005, 14:51

Nie wiem, czy zauwazyliście, ale Anna J. nie ma jednego zęba u góry. I to na samym środku. :lol: Wyglada to komicznie. :D Mgłaby sobie złotego wstawić. :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: Ania » (wt) 16 sie 2005, 16:43

:x hahaha musze to zobaczyć :D
następnym razem przyjżę się dokładniej jej ząbkom :D

własnie włąsnie ciekawa jestem ile jej Von Giertych zapłacił :D
prawda jest taka ze mało kogo interesuje to w kategoriach orlenu bardziej na zasadzie " co wolno wojewodzie..."
czyli co w takiej sytuacji zrobili by ze zwykłym obywatelem.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: michal » (wt) 16 sie 2005, 17:52

Jakoś nie zauważyłem tego braku zęba z przodu. Może to jest taka przerwa między jedynkami jak u Ziemca lub Olejnik?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: Kajetan » (sob) 20 sie 2005, 12:38

Marcin pisze:Nie wiem, czy zauwazyliście, ale Anna J. nie ma jednego zęba u góry. I to na samym środku. :lol: Wyglada to komicznie. :D Mgłaby sobie złotego wstawić. :D
Podobnie jak Michał nic nie zauważyłem... I szczerze wątpię w to by Anna pokazywała się na wizji z brakiem jednego zęba, właśnie...

Ostatnio zaskakuje mnie Grass - wrócił z urlopu jakiś nowy :D - "Magazyn 24 godziny" z jego udziałem podobał mi się - rozmowę prowadził na dość wysokim poziomie - trafne pytania i nawet komentarze :roll: Zasługuje na pochwałę z mojej strony :D
Sama Jędrzejowska ostatnio mniej mi preszkadza - musi jeszcze nad sobą popracować - raz jest lepiej, raz gorzejj - idzie jednak do przodu ... (Co nie zmienia faktu, że jest najsłabszym ogniwem w TVN24 wśród prezenterów -pomijając tych nowych).

Na koniec o Dance - nie podoba mi się jej nowe uczesanie :? :lol:
183 posty - i super! ]

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: Marcin » (sob) 20 sie 2005, 21:12

Tak, Grass jest ostatnio dobry, nawet bardzzo. A Anan Jędrzejowksa - cóż. Automat nad automaty. Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! A Danka ostatnio w newsach jest moim zdaniem także beznadziejna. Rola sekretarza programowego odzwyczaiła ją chyba od serwisów. :? A uczesanie... CóŸ. :?

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: tobi » (sob) 22 paź 2005, 10:59

To pociągne dalej ten wątek i dodam
że od września na stałe weekedowe serwisy mają Ci, któych wcześnije postrzegalismy jako praktykanci czyli

Krzysztof Górlicki
Od lipca 2005r. jest jednym z prowadzących magazyn "Onetlink" w TVN24. Wcześniej był reporterem Radia Kraków, współpracował również z programem "Uwaga!" w TVN. W roli prezentera serwisów informacyjnych zadebiutował 4 sierpnia.


Obrazek





Magda Sakowska
Od 31 lipca prowadzi weekendowe wydania serwisów informacyjnych. Nadal jest także warszawską reporterką serwisu informacyjnego TVN24 głównie obsługująca wydarzenia polityczne kraju. Wcześniej czołowa reporterka polityczna RMF FM.

Obrazek



Piotr Jacoń
Od 2004r. jest trójmiejskim reporterem TVN24. Wcześniej pracował m.in. w Radiu Plus Gdańsk jako serwisant, reporter i p.o. szefa newsroomu oraz w "Dzienniku Bałtyckim", gdzie był zastępcą dyrektora działu marketingu. 24 lipca 2005r. o gdzinie 15:00 po raz pierwszy poprowadził serwis informacyjny.






A także od 2 tygodni nową osobą jest znana już z anteny TVN Style Beata Tadla, gospodyni magazynu KLUB MŁODEJ MAMY. Pracuje w TVN24 od miesiąca, wcześniej jako redaktorka, teraz prezenterka serwisów wieczornych. Prezenterka z mediami związana jest od czternastu lat. Wcześniej pracowała w Radiu Plus.

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ