Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TWARZE TVN24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#121

Post autor: TinkiWinki » (wt) 21 sie 2007, 23:04

Dzisiaj widziałem Kuligowską w tv. Czy ona jest w 10 miesiącu ciąży? :D Po co oni ją tam jeszcze trzymają, chcą żeby urodziła na wizji? Ta wiadomość obiegła by na pewno wszystkie agencje :D

adam
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (czw) 10 maja 2007, 23:58

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#122

Post autor: adam » (śr) 22 sie 2007, 0:21

Dzisiaj widziałem Kuligowską w tv. Czy ona jest w 10 miesiącu ciąży? :D Po co oni ją tam jeszcze trzymają, chcą żeby urodziła na wizji? Ta wiadomość obiegła by na pewno wszystkie agencje :D
mają być bliźniaki :shock:

TinkiWinki co to za afera z fotkami Dagmary ??? :shock:

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#123

Post autor: pchla » (śr) 22 sie 2007, 7:55

Och!!! Nie!!! Tylko nie to. :oo Mam nadzieję, że wystawił twarz do górskiego słońca, a to go oślepiło i zmrużył te swoje szarobłękitne ślepka. :xx:
Będę się trzymała Twojej wersji. O wiele bardziej mi się podoba :) Kontakt z glebą z pewnością nie należałby do najprzyjemniejszych. :D
TinkiWinki pisze:Dzisiaj widziałem Kuligowską w tv. Czy ona jest w 10 miesiącu ciąży? :D Po co oni ją tam jeszcze trzymają, chcą żeby urodziła na wizji? Ta wiadomość obiegła by na pewno wszystkie agencje :D
TinkiWinki bardzo Cię proszę nie bądź taki. To dobrze, że Marta pokazuje się na wizji. Widok jest uroczy, a radzi sobie bez zastrzeżeń. Magda Sakowska kiedy była w ciąży też pracowała prawie do końca. I nie martw się na pewno wszystko jest pod kontrolą i do żadnych ekstremalnych scen nie dojdzie.
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#124

Post autor: tobi » (sob) 25 sie 2007, 15:38

Zastanawia mnie, dlaczego, skoro prime-time w TVN24 od tego sezonu, to prime-time twarzy i osobowości TVN24, to dlaczego nie znalazło się w nim miejsce dla Pani Anity Werner. Przecież to niezaprzeczalna twarz, osobowość, dziennikarka TVN24. Zasłużona zresztą, wyróżniona nagrodą Wiktora. Odsunięto tę Panią od godziny 19 i gospodarowania Faktami, teraz zliwkwidowano Fakty Popołudniowe, też tym samym jakieś odsunięcie od amrki tego programu i widzów Faktów, już tylko 2 poranki raz na jakiś czas prowadzi i nic poza tym nie robi na wizji. Nie za mało? Może Pani Werner powinna stać się twarzą stacji Murdocha lub TVP Info i zacząć współtworzyć poważny program i tam dawać swoją twarz, częściej niż ma możliwość to robić teraz w TVN24.

Twarzami TVN24 uczestniczącymi w prime-timie wybranymi przez kogoś kto za to odpowiada, są: Monika Olejnik, Ł.Grass/Anna Kalczyńska, B.Rymanowski/P.Marciniak, G.Miecugow/T.Sianecki i P.Jacoń Tylko? A Anita Werner, Justyna Pochanke?

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#125

Post autor: pchla » (pn) 27 sie 2007, 8:06

Odsunięto tę Panią od godziny 19 i gospodarowania Faktami, teraz zliwkwidowano Fakty Popołudniowe, też tym samym jakieś odsunięcie od amrki tego programu i widzów Faktów, już tylko 2 poranki raz na jakiś czas prowadzi i nic poza tym nie robi na wizji.
Może nie będzie tak źle. Anita ma podobno wrócić na do Faktów od października. Podobnie zresztą jak Patrycja. Poranki jakoś ostatnio jej nie pasują, ale pokazała się parę razy w DnŻ i w Skanerze, a nawet zdarzył się jej dwukrotnie Magazyn 24h o 21.00.
Poza tym Wirtualne Media spekulują o nowym programie z udziałem Anity:
Z anteny zniknie natomiast autorski program Anity Werner "Dama Pik". Dziennikarka ma jednak zaangażować się w nowy projekt programowy TVN24, ale na razie stacja nie ujawnia jego szczegółów. Werner pozostanie nadal gospodynią "Poranka".
Może, więc coś się ruszy i Anita zajmie w tvn24 jakieś odpowiednie dla siebie miejsce :) W końcu.
tobi pisze:A Anita Werner, Justyna Pochanke?
Justyna jest twarzą Magazynu o 17.30 w tygodniu, kiedy nie prowadzi Faktów.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#126

Post autor: Ania » (pn) 27 sie 2007, 17:46

Oj już bez przesady z tą Kuligowską ;) najwyżej 7 miesiąc pewnie sama będzie wiedziała kiedy przestać pracować :-D

W końcu jej brzuch widać tylko podczas najazdów z boku ;)
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#127

Post autor: pchla » (pn) 27 sie 2007, 18:02

Ania pisze:Oj już bez przesady z tą Kuligowską ;) najwyżej 7 miesiąc pewnie sama będzie wiedziała kiedy przestać pracować :-D
Właśnie dzisiaj Marta pożegnała się z widzami na dłużej i poprosiła żeby trzymali za nią kciuki. Powiedziała, że nie będzie jej kilka miesięcy.

Mnie osobiście będzie jej brakowało. Lubiłam to jej lenistwo w głosie w Porankowych serwisach. Można była spokojnie zacząć dzień :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#128

Post autor: Ania » (pn) 27 sie 2007, 20:42

OOO a kiedy to się pozegnała w Poradku ;) ?
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#129

Post autor: pchla » (pn) 27 sie 2007, 21:11

Ania pisze:OOO a kiedy to się pozegnała w Poradku ;) ?

A w ostatnim serwisie o 10.45 zrobiła natchnioną minę i wygłosiła mowę pożegnalną. :) A tuż przed ostatnim serwisem odbyła pasjonującą wymianę zdań z Poradą na temat tego czy jej sen przypomina sen konia czy norki :smile:
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#130

Post autor: Ania » (wt) 28 sie 2007, 19:30

:shock: :shock: coo :x ???
Heheh to zupełnie jak czy mój patronus przypomina jelenia czy coś innego w Harry Potterze :x
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#131

Post autor: pchla » (wt) 28 sie 2007, 20:22

W każdym razie skończyło się na tym, że Porada jest koniem, a Marta norką. To był bardzo pouczający dialog.
Samotny biały żagiel ;(

kot
Chipsy przyszły
Posty: 27
Rejestracja: (pn) 20 sie 2007, 14:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#132

Post autor: kot » (wt) 28 sie 2007, 20:40

Dla tych, którzy nie widzieli pożegnania :]

http://www.youtube.com/watch?v=pzwTT1WCCCY

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#133

Post autor: Ania » (wt) 28 sie 2007, 21:38

Dzięki Kocie ;) no proszę bliźniaków się nam Kuligowska dorobi fajnie :-D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#134

Post autor: TinkiWinki » (sob) 01 wrz 2007, 21:43

[hide]ObrazekObrazek[/hide]
Nawet napis udało mi sie wstawić :D

Ciekawe czy wszystkie ekipy w terenie posiłkują sie konserwami turystycznymi? :x
[hide]Obrazek[/hide]
To musiała być jakaś grubsza wyprawa, tyle konserw, musztarda, widelce :x
Ostatnio zmieniony (ndz) 02 wrz 2007, 20:41 przez TinkiWinki, łącznie zmieniany 1 raz.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#135

Post autor: pchla » (sob) 01 wrz 2007, 23:19

Kolejne ciekawostki nam serwujesz Tinki :) Czekamy na więcej bo wiadomo nieoficjalne sytuacje są zawsze najciekawsze. A o Agnieszkę Czajkowską to się trzeba zacząć martwić. Od takiego jedzenia w pośpiechu wrzody ją czekają.
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ