Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Grzegorz Miecugow został wykładowcą!

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
viper

Grzegorz Miecugow został wykładowcą!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: viper » (śr) 02 lis 2005, 21:15

W poznańskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości została wydana książka z tekstem pt. "Polityczna medialność" autorstwa Grzegorza Miecugowa. Sam autor gościnnie pojawił się w budynku uczelni i zaprezentował swoje dzieło chętnym.

Na stronach WSZiB zamieszczono jego sylwetkę:
http://www.wszib.poznan.pl/poznan.php?d ... w_sylwetka

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (śr) 02 lis 2005, 22:10

Wiedziałam ze jak wyjade z Poznania to beda jakieś akcje !!!
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: tobi » (czw) 10 lis 2005, 19:25

Czy Grzegorz Miecugow powinien prowadzić poważne rozmowy( Gość poranny) z samymi politykami podczas gdy wieczorami robi( zreszto genialnie) z siebie głupka w programie SZKŁO KONTAKTOWE. Ma w głowie, robi dobre, na wysokuim poziomie programy jak INNY PUNKT WIDZENIA, ale moim zdaniem przesadza z sprzedawaniem siebie na wizji. A i jeszcze na TVN Turbo zaczął też coś współprowadzić. No i CAŁY TEN ŚWIAT.

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: viper » (wt) 15 lis 2005, 16:59

W budynku WSZiB w Poznaniu zauważyłem ogłoszenie o tym, że pan Miecugow zaprasza wszystkich chętnych na wykłady o polityce i mediach. Nie wiem, czy ktoś czytał dokładnie tę notkę na jego temat, ale prowadzi on wykłady również w Collegium Civitas. Jaki on ma w ogóle tytuł naukowy? Profesorem chyba nie jest, przynajmniej tak mi się wydaje :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (wt) 15 lis 2005, 17:16

Viper a kiedy dokąłdnie te jego wykłady ???

btw ... zarejestruj się please ;) bo nie wiem czy czytałeś ale niedługo niezarejestrowani straca mozliwość pisania
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: tobi » (wt) 15 lis 2005, 20:53

viper pisze:W budynku WSZiB w Poznaniu zauważyłem ogłoszenie o tym, że pan Miecugow zaprasza wszystkich chętnych na wykłady o polityce i mediach. Nie wiem, czy ktoś czytał dokładnie tę notkę na jego temat, ale prowadzi on wykłady również w Collegium Civitas. Jaki on ma w ogóle tytuł naukowy? Profesorem chyba nie jest, przynajmniej tak mi się wydaje :)
w COLLEGIUM CIVITAS wykłada też Jacek Żakowski
pewnie dr, choć wątpie

Gość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Gość » (śr) 16 lis 2005, 15:44

Ania pisze:Viper a kiedy dokąłdnie te jego wykłady ???

btw ... zarejestruj się please ;) bo nie wiem czy czytałeś ale niedługo niezarejestrowani straca mozliwość pisania
Najbliższy wykład Miecugowa będzie 4 grudnia o 10.15 w sali 211 w budynku dydaktycznym WSZiB przy ul. 28 Czerwca 1956 - HCP (jeśli znasz dobrze Poznań, to na pewno trafisz). Są to wykłady w ramach przedmiotu "Media a polityka", zresztą informacje zamieszczono na stronie WSZiB.

To ja, Viper, jestem tym gościem. Zarejestrowałem się, ale nie mogę się zalogować - moje hasło jest odrzucane. Co mam więc zrobić?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (śr) 16 lis 2005, 16:01

eeee jak to odrzucane ???? a aktywoawałeś konto przem maila ??? jeśli nie to koniecznie kliknij w link w mailu który powinieneś dostać ;)
Jeśli to nie pomoze to zarejestruj się jako Viper2 sprubuj w tedy i jak sie uda to zmienie Ci nick z powrotem na Viper :D
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: viper » (śr) 16 lis 2005, 16:13

Właśnie otworzyłem tę stronę, na której była informacja o aktywacji konta. I wszystko już powinno być OK.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (śr) 16 lis 2005, 16:26

:bravo: WITAMY :D

bardzo zabawna stgnaturka :x... to nie w ramach blokowanie dostępu tylko zwiększenia bezpieczeństwa i w ramach podniesienia standardu i liczby użytkowników...
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: tobi » (śr) 16 lis 2005, 22:22

te wykłady TYLKO w Poznaniu?
cieszy mnie jego rzdsza obecność w SZKLE KONTKATOWYM, dziś znó Siano :D
i poranną romzowe też wczoraj nie miał
jak dla mnie to to dwie skrajności, poranna romozwa zgodnie z formułą i tematyką poważna, a wieczorem nie wiem, pali coś przed programem czy co,. robi z siebie głupka co nie wie kto jst premierem i dowcipkuje co chwila w dużej dawce
my już wiemy Panie Grzesiu ze Pan jest zdolny,a le bez przesady...bo zacznie Pan się rozbierać jeszcze, czego by moja sympatia do TVN24nie wytrzymała :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Ania » (śr) 16 lis 2005, 22:51

4 Grudnia ??? :D super akurat w tedy bede w Poznaniu :D
a jak myślisz można się tam tak wbić nie bedąc studnetem ?

trafić chyba trafię wszak ostatnie 3 lata mieszkałam w Poznaniu :)
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: viper » (czw) 17 lis 2005, 17:33

WSZiB jest uczelnią zawodową, a w takiej szkole wykłady są otwarte. Myślę, że traktuje się ją właśnie jako zawodową, ponieważ - w myśl ustawy o szkolnictwie wyższym - uczelnie nadające tytuły zawodowe jak np. licencjata czy magistra i nie mające uprawnień do nadawania stopnia naukowego doktora są uczelniami zawodowymi. Więc każdy może posłuchać monologów Miecugowa :D

A co do mojego podpisu: zawsze znajdą się ludzie, co Internetu nie mają... Chociaż dzisiaj globalna sieć to podstawa i będzie dostępny bezpłatnie, także w Poznaniu :D Władze miasta wyznaczą specjalne punkty, gdzie będzie można zasiąść przy komputerze i dowiedzieć się czegoś interesującego o "grodzie Przemysława".
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Grzesioo » (czw) 17 lis 2005, 17:57

viper pisze: Więc każdy może posłuchać monologów Miecugowa :D
Pod warunkiem że będzie miejsce. Takie wykłady cieszą się z reguły dużym zainteresowaniem.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Ania » (czw) 17 lis 2005, 18:05

ale ja będa tam już z godzine wczesniej :] a jak nie to koleżanke poprosze... choć pewnie nie pójdzie :(

hehe Viper tylko ze do tego trza mieć lap topa zeby się dowiedzieć czegoś z takiego punktu :D
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ