Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Ania » (śr) 18 sty 2006, 12:00

Wczoraj znowu genialny odcinek :D najpierw genialne podsumowanie skrajnego debilizmu jakim jest dawanie ochrony BOR Kaczce nr 2 :D
A potem fotomontarz z TV TRWAM :smiech: i kawałki jak Dorn ustawia Rymana...
Na koniec jeszcze pojedynek Gosiewski Rokita :D
Super....
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Grzesioo » (śr) 18 sty 2006, 19:50

Gosiewski fajnie trzymał rączki na stole :D Wygląda jak taki duży dzidziuś. Aż chciałoby się powiedzieć "A ti ti bobasku" :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Ania » (śr) 18 sty 2006, 21:20

hehehe on i Wierzejski kojarzą mi się nieodzowie z taką Młodzierza wszechpolską ala Hitler Jugend :D
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Grzesioo » (pt) 20 sty 2006, 16:19

Filmik z Teraz My w którym Dorn udziela wskazówek jak poprawnie zadawać pytania
[hide]Dorn-Rymanowski [/hide]
I poprawnie zadane pytania w TV Trwam :D
[hide]Trwam [/hide]

W tych materiałach najbardziej podoba mi się wyraz twarzy Rokity :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Ania » (pt) 20 sty 2006, 17:13

GZRESIOO :D jesteś genialny :D ten kawałek z Rymanem jest genialny :lol:
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Grzesioo » (śr) 25 sty 2006, 14:26

amanda pisze:Jest the best! :x
Ja czy kawałek z Rymanem? :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Ania » (śr) 25 sty 2006, 14:41

a propos wczoraj też było wesoło :D Kamiński - Niesiolowski a najpierw jeszcze chyba coś było ale zpaomniałam.
No i na koniec ten materiał urodzinowy Sekielskiego :x wiochą muza trąciła i uważam ze mogli się ograniczyć do kariery telewizyjnej ;)
Ale ogólnie fajnie i sympatycznie :]
Ale się Niesiołowski wkurzył jak mu przypomnieli wypowiedz o Platformie :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Ania » (śr) 06 wrz 2006, 0:01

Dzisiaj po wakacyjnej przerwie powróciło TERAY MY :D
Musze przyznać że Maciej Kuroń :D świetnie załatwił WIerzejskiego :]
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: AsiaMaria » (czw) 11 paź 2007, 11:07

Przyznaję, że to niezwykły duet, mi się oni bardziej podobają niż Lis, naprwdę dobrzy dziennikarze. "Prześwietlenie" było moim zdaniem genialne, "Teraz my" też jest dobre, tylko szkoda, że tak póżno :] :] nie zawsze mogę to oglądać bo... wtedy po prostu już śpię :roll: nie mogę przecież zarwać nocy( szkoła czeka :x )

Nie wiem dlaczego, ale w poniedziałek obejrzałam coś czego nie lubię, a mianowicie galę z rozdania tzw. "Róż Gali", i się okazało, że obaj panowie byli nominowani w kategorii "Najpiękniejsza para" czy coś takiego :smiech: :smiech: :smiech: nie mogę tak się jeszcze nigdy nie uśmiałam :smiech: :smiech: :smiech: , chociaż tak na poważnie to może ich dokonania zasługują na laury( bo mowiło się że to jest wyróżnienie nie tylko za wygląda zewnętrzny, lecz także za resztę)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: pchla » (pn) 28 sty 2008, 13:35

Sekielski i Morozowski odchodzą z TVN24

Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski, gwiazdy "Teraz my!" w TVN, rezygnują z prowadzenia programów w TVN 24. Mają się skupić na swoim publicystycznym show - informuje DZIENNIK.




W piątek z widzami "Magazynu 24 godziny", nadawanego w TVN 24, pożegnał się Tomasz Sekielski. Wkrótce ze swoim programem "Bohater tygodnia" rozstanie się Andrzej Morozowski. Prawdopodobnie do końca lutego dziennikarz odejdzie też ze "Skanera politycznego". Kierownictwo kanału ustala, kto ich zastąpi. "Anna Jędrzejowska, przejmie prowadzenie weekendowych wydań <Magazynu 24>. W sprawie <Bohatera tygodnia> ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły" - mówi DZIENNIKOWI Adam Pieczyński, szef TVN 24. Nie ukrywa, że odejście dziennikarzy to duża strata dla kanału, zastrzega jednak, że ani Sekielski, ani Morozowski nie rozstają się zupełnie ze stacją. "Będą zapraszani w roli komentatorów" - wyjaśnia Pieczyński.

Sami dziennikarze tłumaczą, że w tej chwili zamierzają się skupić tylko na pracy nad "Teraz My!", czyli swoim programem publicystycznym w TVN. Czyżby szykowali się do starcia z show Tomasza Lisa? Od wiosny show ten ma być nadawany w TVP 2 właśnie w poniedziałkowe wieczory. "To zbieg okoliczności, decyzja zapadła już w grudniu, jeszcze zanim było wiadomo, że Lis będzie miał swój program w <Dwójce>" - mówi Tomasz Sekielski i dodaje: "Mamy wiele pomysłów, które chcemy zrealizować w <Teraz My!>, ale wymagają one więcej czasu. Czasem trzeba z czegoś zrezygnować, żeby coś innego zrobić lepiej". Andrzej Morozowski dorzuca: "Stacja uznała, że <Teraz My!> jest jej flagowym programem. Kierownictwo dało nam tym samym sygnał, że na nas stawia".

"Teraz My!" od kilku miesięcy jest jedynym liczącym się publicystycznym programem w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. "Sekielski i Morozowski wytyczyli nowy trend w publicystyce. Po pierwsze dlatego, że ich program nie opiera się tylko na formule gadających głów komentujących bieżące wydarzenia, ale na własnych newsach. Po drugie, bo zadają pytania w imieniu swoich widzów, pytają o rzeczy, które interesują ludzi. Są przy tym bezlitośni" - ocenia prof. Wiesław Godzic, medioznawca ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Jego zdaniem siła "Teraz My!" polega również na zgranym duecie prowadzących i łączeniu polityki z rozrywką. "Nie wszyscy jesteśmy intelektualistami, czasem warto na politykę spojrzeć z przymrużeniem oka. Ważne jednak, żeby nie przekroczyć granicy" - dodaje medioznawca. Ale tak właśnie odebrano występ Dody, która w jednym z programów zaśpiewała dla premiera Donalda Tuska, czy ostatni pokaz mody - jego bohaterem był m.in. transwestyta.

Te pomysły spotkały się z zarzutami, że dziennikarze próbują na siłę uatrakcyjnić show i podnieść oglądalność. "Chcemy się odróżniać od innych. A takie elementy zawsze były obecne w programie, bo uważamy, że o polityce nie można mówić tylko z namaszczeniem i śmiertelną powagą" - tłumaczy Morozowski. "Pokaz mody miał skłonić do głębszych refleksji nad granicami demokracji. Czy jeśli ktoś jest gorzej ubrany, albo wygląda inaczej, nie może wejść do Sejmu?" "W Szwecji to nie do pomyślenia" - broni ekscentrycznego pokazu Morozowski i dodaje, że rozrywkowe elementy nie znikną z programu. "Teraz jednak bardziej chcemy oprzeć się na newsach" - zapowiada.
Za Dziennikiem.

Mnie bardziej zaskoczyło odejście Morozowskiego. Nie wyobrażam sobie Skanera bez niego. Może Anita go zastąpi?
Samotny biały żagiel ;(

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: AsiaMaria » (pn) 04 lut 2008, 10:44

Faktycznie, wielka szkoda, że odchodzą z TVN 24 :what: :what: ja w ogóle nie wyobrażam sobie tej telewizji bez Moroza, ani Skanera, ani Bohatera Tygodnia... dobrze chociaż, że będą tam się pojawiać jako komentatorzy.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: pchla » (pn) 04 lut 2008, 11:32

A czy Morozowski już pożegnał się z widzami? Oglądałam ostatniego Bohatera Tygodnia i powiedział tylko "do zobaczenia".
Samotny biały żagiel ;(

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: AsiaMaria » (śr) 06 lut 2008, 10:38

A czy Morozowski już pożegnał się z widzami? Oglądałam ostatniego Bohatera Tygodnia i powiedział tylko "do zobaczenia".
Ja tego akurat nie oglądałam, ale chyba jeszcze się nie pożegnał; czytałam gdzieś, że od 29 lutego "Bohatera tygodnia" ma zastąpić inny program. Więc pożegnanie nastąpi za jakiś czas...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: pchla » (śr) 06 lut 2008, 10:52

AsiaMaria pisze:Ja tego akurat nie oglądałam, ale chyba jeszcze się nie pożegnał; czytałam gdzieś, że od 29 lutego "Bohatera tygodnia" ma zastąpić inny program. Więc pożegnanie nastąpi za jakiś czas...
Bohatera Tygodnia za Andrzeja Morozowskiego poprowadzi Konrad Piasecki. A właściwie to będzie Bohater Tygodnia pod zmienioną nazwą bo formuła programu się nie zmieni. Piasecki pojawi się w tym programie 29 lutego.
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ