Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kamil Durczok

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Kamil Durczok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (sob) 15 paź 2005, 23:24

Jak to możliwe, że Kamil jeszcze nie doczekał się swojego tematu?

Dziś w Jedynce w ramach cyklu "Hit na sobotę" wyemitowano polski film "Kariera Nikosia Dyzmy". Wystąpił w nim Kamil Durczok jako prowadzacy program telewizyjny pt. "Wolny ring". Program typu Forum albo Gość Jedynki - siedział na fotelu bez stołu z wyraźnie założoną nogą na nogę, a na przeciwno trójka gości. Jednym z gości i w ogóle aktorem w tym filmie w innych scenach był Lew Rywin :) Kamil wyglądał trochę już śmiesznie i nietypowo - chudszy i miał dłuższe włosy tzn zaczes. Film był z 2002 roku.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 16 paź 2005, 10:16

Nie widziałem tego filmu, ale specjalnie dla Kamila już pytam znajomych o możliwość pożyczenia filmu.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Przemek » (ndz) 16 paź 2005, 10:51

Kamil to wg. mnie NAJLEPSZY dzisnnikarz w Polsce. Bije Lisa, Rymanowskiego czy Pochanke. Razem z Turskim, Pieńkowską i Czubówną tworzliby niezły dziennik, który oczywiscier pozostanie w moich marzeniach...

A jak mi się uda to może będą capsy z tego filmu....

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (ndz) 16 paź 2005, 14:11

Ten film jakieś dwa miesiące temu był dołączany w wersji DVD do jakiejś gazety.

A Kamil punktuje u mnie od kilku miesiący. Zawsze go lubiłem, ale ostatnio jego pojawianie się na wizji sprawia, że wiem, iż na pewno program będzie ciekawy, dobry i przyjemny. Lubię też ten jego pożegnalny grymas na końcu Wiadomości. Śmiać mi się wtedy chce, ale nie z niego tylko tak po prostu :) Też mi się taki grymas od razu pojawia.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (ndz) 16 paź 2005, 17:52

hehe tez musze obejrzec skoro obejrzałam słodko gorzki dla Anitki :D to i ten film obejrze ;)
A Kamil jest rewelacyjny ;) jeden z najlepszych dziennikarzy. Wiem że i prywatnie jest bardzo sympatyczny :)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (wt) 18 paź 2005, 13:06

Muszę się poprawić. Film "Kariera Nikosia Dyzmy" był niedawno dołączany nie do gazety, ale do sześciopaku nowej wody mineralnej "Kazimierska". :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (czw) 22 gru 2005, 2:07

Gazeta Wyborcza pisze:Dwie trzecie Polaków chcą Kamila Durczoka na wigilię

Obrazek

Kamil Durczok byłby najmilej widzianym niespodziewanym gościem na wieczerzy wigilijnej - wynika z sondażu przeprowadzonego przez firmę SMG/KRC. Tego najbardziej popularnego dziennikarza telewizyjnego pod swoim dachem chętnie by ugościło 64,1 proc. ankietowanych. Na następnych miejscach znaleźli się kolejno: Krzysztof Krawczyk, Jurek Owsiak, Artur Żmijewski i bp Stanisław Dziwisz, a potem dopiero politycy: Zbigniew Religa, Donald Tusk, Aleksander Kwaśniewski, Lech Wałęsa i Lech Kaczyński.

Durczok nie może się nadziwić. - Nie dość, że mnie mają prawie codziennie o 19.30 ze złymi przeważnie wiadomościami i jeszcze im mało? - pyta rozbawiony. Wigilię spędzi z najbliższą rodziną. Telewizja dała mu w tym dniu wolne, ale w drugi dzień świąt już musi być w pracy. - Dlatego jeśli ktoś chciałby mieć Durczoka na wigilii, musiałby zaprosić też jego żonę i rodzinę, w sumie jakieś 12 osób - radzi pół żartem, pół serio znany dziennikarz.

Hehehe, kilka dni temu tak dla jaj spytałem mamę co by było gdyby na wigilię przyszedł do nas Kamil Durczok. Jak tak mam czasem, że zadaję takie pytania z kosmosu. Odpowiedziała mi: "Nic, byłoby fajnie". Odpowiedziała mi tak zapewnie na odczepkę. Hehe. A tu taką sondę zrobili i taki wynik.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: tobi » (pt) 23 gru 2005, 0:10

Ja by najchętniej zaprosił Kazie Szcczuke...Monike Olejnik.
Choć nie czuje Tych Świat i nie chce żuyczeń, i sam ich nie składam. Szerze świeckość w tym roku, byle do wtorku:lol:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 23 gru 2005, 11:27

A tutaj przykład chamstwa
Oszuści wykorzystują nazwisko Durczoka
Popularny dziennikarz TVP Kamil Durczok, który stoczył zwycięską walkę z rakiem, teraz musi walczyć z żerującymi na jego chorobie oszustami oferującymi zrozpaczonym ludziom cudowne leki na raka.

- Kiedy tylko doszły do mnie informacje, że wyzdrowiałem dzięki zażywaniu specyfiku o nazwie ukrain, uruchomiłem swego prawnika. To zresztą nie była pierwsza plotka. Wmawiano mi też inne mikstury - podkreśla Durczok. - Chciałem dotrzeć do osób, którym powiedziano, że brałem tę substancję. Niestety, czy to ze strachu, czy z innych powodów nikt nie zdecydował się na wyjaśnienia. Bez tego nie mogę wykonać następnego kroku, czyli zainteresować sprawą prokuratury.

Zmagania Durczoka z rakiem śledziliśmy wszyscy. To on jako pierwszy w Polsce przełamał tabu i wystąpił w "Wiadomościach" tuż po chemioterapii, prosząc, by telewidzowie wsparli go w tej najważniejszej rozgrywce. Kamil od początku do końca zawierzył swym lekarzom. Jego dobrym duchem i - gdy trzeba było - strażnikiem oraz doradcą był prof. Bogusław Maciejewski. Szef Instytutu Onkologii w Gliwicach okazał się też świetnym psychologiem. - Mówił mi tyle o chorobie, ile mogłem przyjąć, i zaprogramował na stoczenie bitwy - wspomina Durczok
Reszta materiału:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 81842.html

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (pt) 23 gru 2005, 12:41

Podłość ludzka nie zna granic :/
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Przemek » (pt) 30 gru 2005, 12:09

Czarne chmury nad Kamilem:
Obrazek
Obrazek

Tylko czkeać jak go zwolnią. Wszak nowy prezes TVP (PiS-owska żmija Kurski podobno) pierwsze co zrobi to wyrzuci Kamila. Wiadomo czemu. I Gawrulk pewnie też. Za to Doratka W. będzie 7 razy w tygodniu w każdym wydaniu każdego programu informacyjnego.

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: ArO » (pt) 30 gru 2005, 12:15

Zobaczymy czy to prawda za czas jakiś. Oczywiście Fakt mógł sobie to wymyślić. Jeśli go usuną z TVP to może TVN się nim zainteresuje. :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (pt) 30 gru 2005, 13:52

UWAŻAM że bardzo dobrze ze wywalą Durczoka...
Nie potrzeba nam w naszym kraju post komuchów i masonów...
mam nadzieje że w każdy dzien powszedni bedzie Wysocka a w weekendy koś z TV TRWAM !!!! Kurski mój idol o to zadba :]

Ehhh a tak na poważnie to ;(
Wiedziałam że tak bedzie już w zeszłym roku Warakońska chciała go wyrzucić ale nie stać ich było na zerwanie kontraktu... w tym roku dostała prezent pod choinkę w postaci końca kontraktu Kamila :( Dodatkowo wiadome bytło że Durczok kojarzący się niektórym debilom z SLD i Gawyluk Po'fanka :D poleca :(

Ja wiem jedno... jestem slowna jak wywali Holecką miałam więcej nie oglądac Waramosci ale dałam im szanse...Nie wykorzystali jej odkąd Wysocka wróciła na wizję nie obejrzałam prawie rzadnego wydania.
Jak wyrzucą Kamila nie obejrze rzadnego...
Jedynie osoba ANity Werner albo powrót Holeckiej mógł by to zmienic
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: michal » (pt) 30 gru 2005, 14:39

Durczok ma teraz inne problemy. Całej rodzince ukradli narty w tym jedne limitowane, luksusowe, pozłacane. To wieczorem i rano była główna informacja katowickiego dodatku. Teraz chyba już na tapecie jest totalne zasypanie śniegiem.
Gazeta Wyborcza pisze:Policja szuka złodziei, którzy okradli Durczoków

Narty z limitowanej serii Rossignol, trzy pary butów narciarskich i kije o łącznej wartości 12 tys. zł ukradli złodzieje, którzy w środę wieczorem włamali się do garażu Kamila i Marianny Durczoków. Sprawców szuka katowicka policja.

Złodzieje weszli do domu Durczoków w Katowicach w środę wieczorem. Otwarli garaż i wynieśli sprzęt narciarski. Policję powiadomiła Marianna Durczok. Około godz. 21 wróciła z zakupów i chciała wjechać samochodem do garażu. Wtedy zauważyła, że nie ma sprzętu. Na miejsce ściągnięto ekipę techników kryminalistycznych.

- Niestety, nie udało im się zabezpieczyć żadnych śladów. Prawdopodobnie sprawcy dokładnie je za sobą zatarli - powiedziała nam wczoraj komisarz Magdalena Szymańska-Mizera, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Łupem złodziei padła jedna para nart z limitowanej serii Rossignol (wyprodukowano ich tylko tysiąc sztuk), trzy pary butów narciarskich oraz kije. Wartość skradzionego sprzętu oszacowano na 12 tys. zł.

Funkcjonariusze nie wykluczają, że mogła to być kradzież na zlecenie. - Takie narty są bardzo drogie i rzucają się w oczy. Trudno będzie je opchnąć byle komu na bazarze - wyjaśniał nam jeden z oficerów policji.

Jeżeli jednak złodzieje nie wiedzieli, co kradną, narty mogą trafić na którąś ze śląskich giełd sprzętu sportowego. Tam znajdą kupca za kilkaset złotych. - Będziemy dokładnie sprawdzali wszystkie takie miejsca - zapowiadają policjanci.
Oczywiście jak zawsze polecam komentarze pod artykułem. :D
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3089201.html
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Ania » (pt) 30 gru 2005, 21:06

żenujące... ja rozumiem że można kogoś nie lubić ale zeby aż taką nienawiscią kogoś darzyć to przesada. Ja rozumiem że niektórych skręca ze on tyle zarabia... Ale zarabia uczciwie a nie kradnie jak politycy... więc nie rozumiem tych ohydnych ataków.
Nie można grzeczniej ? to tylko świadczy o poziome adwersarzy więc nie zaszczyciłam :x swoją obecnoscia tego wątku
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ