Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Jolanta Pieńkowska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Jolanta Pieńkowska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Przemek » (wt) 01 mar 2005, 13:58

Nasza (Tzn. moja, Faustusa i micha?a)ulubiona i nie doceniona Jola Pieńkowska- profesjonalizm w ka?dym calu...
Kilka foteczek:
Obrazek

EDIT
Zmniejszy?em - Faustus
Ostatnio zmieniony (wt) 14 paź 2008, 8:47 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 01 mar 2005, 14:39

Hej Kwiatku - dzi?ki za ten temat. Dzisiaj postaram się spełni? moją obietnic? - wiesz o co chodzi. :D Pami?tam to wydanie szansy na sukces - a raczej strój Joli. :D Tak się sk?ada, że mam troch? zdj?? zbieranych od roku więc nied?ugo wklej? tutaj kilka. Dzisiaj rano prowadzi?a Salon Polityczny Trójki - ten sam pi?kny oraz czysty g?os, bardzo dobra dykcja i ciekawe pytania. Ehh a? trudno uwierzy?, że zastąpili Jol? taką siksą.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (wt) 01 mar 2005, 23:37

Dzi?kuj? za zdjątko. Oglądałem ten program, ale z biegiem czasu wykasowa?em sobie ten fakt z pami?ci. Jaką kol?d? śpiewa?a?

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: tobi » (śr) 02 mar 2005, 1:22

Kol?d? Zaleską :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (sob) 05 mar 2005, 12:35

Jolanta Pieńkowska została usuni?ta z banerka serwisu zdj?ciowego TVP. Zastąpi? ją Kamil Durczok na fotce z "Debaty" - tej, w której się pochyla.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 05 mar 2005, 17:53

Je?eli dobrze pamiętam to wykasowali to zdj?cie z początkiem roku. Wchodz? tam od czasu do czasu i wiem, że nie jest to nowoś?.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (wt) 08 mar 2005, 20:57

Nie przypominam sobie ?eby na forum (to czy inne) było wklejane poni?sze zdj?cie, dlatego teraz to robi?. :) Zdj?cie pochodzi z Gali.

Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (sob) 12 mar 2005, 22:18

Coś ciekawego znalazłem. Zw?aszcza zdj?cie, ale tekst też jest fajny, chocia? są b??dy (1996 rok). Chyba to jest ten portal lesbijski, gdzie ludzie z tvn.tivi g?osowali swego czasu na Szczuk?.
http://kobiety-kobietom.com/80kobiet/art.php?art=1579
Jolanta Pieńkowska

Rok urodzenia: 1966

Absolwentka PWST, laureatka dwóch TeleKamer w kategorii "Informacje" oraz Wiktora dla najlepszej prezenterki.
Pracowa?a w Ambasadzie USA koordynując program wsparcia dla polskich mediów niepublicznych oraz była asystentką ambasadora ameryka?skiego ds. protoko?u, potem zajmowała się wspieraniem mediów komercyjnych w Polsce, stworzy?a od podstaw magazyn "Mamo to ja" (pierwsza redaktor naczelną miesi?cznika - wprowadza?a ten tytu? na polski rynek), by? to równocześnie pierwszy na rynku w Polsce magazyn parentingowy. Otworzy?a z przyjació?mi agencj? reklamową, którą kupi? potem Young&Rubicam.

W pa?dzierniku 2004r. po?egna?a się z telewidzami TVP po 14 latach wspó?pracy, odchodząc z Wiadomości (dla Wiadomości pracowa?a od 1996r.). Od listopada jest dyrektorem wydawniczym miesi?cznika "Twój Styl", w którym odpowiada? będzie za strategi? i promocj? miesi?cznika.
Prowadzi też wspólnie z Kamilem Durczokiem Salon Polityczny Trójki.
Jest aktywna, ambitna, do tego perfekcjonistka.
W ?yciu prywatnym wychowuje syna, na co dzień stara się by? optymistką, napi?cia ?agodzi uśmiechem, ale szuka sposobu, by pozby? się złej energii. ?wiczy jog?.
ObrazekObrazek

Ps. Prosz? poprawi? tytu? wątku.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 13 mar 2005, 11:04

Tytu? wątku już poprawiony. (Ach ten Kwiatek :D )
Na powy?szy tekst i zdjecia trafi?em wczoraj, szukajac informacji do notki biograficznej o Joli Pieńkowskiej. Przy okazji znalazłem kilka dobrych zdj??, które zamieszcz? w temacie o studiu Wiadomości - takich jeszcze niegdzie nie widzieliście. :D :D :D :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (pn) 14 mar 2005, 21:15

Kwiatek zmniejsz tą fotk? z góry bo się forum rozjecha?o....
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Przemek » (pt) 18 mar 2005, 17:22

http://foto.pap.com.pl/afpap/cgi-baza/f ... c01042.JPG

Zdj?cie z przygotowa? do startu studia 'w' w 1997. Tylko miniaturka... Du?e zdj. jest p?atne

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (ndz) 27 mar 2005, 12:57

Dziś Wielkanoc. Najradośniejsze świ?to w roku. W 2004 obchodziliśmy je 11 kwietnia, a wydanie główne Wiadomości prowadzi?a Jolanta Pieńkowska. Warto zobaczy? jaki by? wtedy pi?kny stroik.

Obrazek Obrazek

Wydanie jest bardzo ciekawe. Papie? udziela? b?ogos?awie?stwa Urbi et Orbi i osobiście czyta? przemówienia - można przekona? się jaka jeszcze wtedy była si?a jego g?osu, cho? wtedy wydawa?o się, że ledwo mówi w porównaniu z poprzednimi latami. Dziś papież chyba miał coś powiedzień, bo podstawili mu mikrofon, ale prawie nic nie us?ysza?em. Tylko jakieś jedno niezrozumia?e i z trudem wypowiedziane s?owo.

Oprócz tego zmar? Jacek Kaczmarski i obszerny reporta? o nim. Jest też materiał o Iraku przygotowany przez Waldemara Milewicza.

W forszpanie pada jedno z najbardziej charakterystycznych słów dla Pieńkowskiej. Terrrrrroryzm. :)

Link do wydania: https://ww3.tvp.pl//tvppl/video/2004/04/ ... 8/film.asf
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 27 mar 2005, 13:05

A dzisiaj niestety mamy inna "gwiazd?" - widzieliście jak ona wczoraj fatalnie wypad?a? Ju? nie mogę ogląda? jej popisów w jakimkolwiek wydaniu. Licz?, że 1 kwietnia nowy szef Wiadomości - Robert Kozak- ca?kowicie odsuni? ją od prowadzenia Wiadomości. A jak była ubrana - za?o?y?a jakąś bia?ą koszul? i chyba czarną marynark? swojego m?za. Gdzie ten wdzi? i kobiecoś? o którym mówi?ą Dorota Warakomska?????!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Ania » (ndz) 27 mar 2005, 14:43

taaa nie wiem ale wczoraj wyjątkowo mnie ta idiotka dobi?a... :?
w dodatku pia?a prawie jak Styśka :D masakra po 10 in wy?ączy?am
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (wt) 12 kwie 2005, 23:08

Dziś Pie?kosia była w Mamy Ci?. Jej syn przypomina mi trzy osoby. Mojego koleg? Dominika :), Mateusza Dami?ckiego i Jerzego Kosa (pierwszy porwany Polak w Iraku). Jola wyglądała bardzo ?adnie, miała nową fryzur? i w ogóle była urocza. Czyta?a "Wiadomości Mamy Ci?" i zrobi?o mi się t?skno.

Są już fotki na stronie Mamy Ci?.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

A co ciekawe na www zapowiadano, że dziś zamiast Pieńkowskiej miała by? Dorota Kami?ska. Nag?a zmiana planów, tylko ciekawe dlaczego... Może nie wypada?o Kami?skiej puszcza? tak bezpośrednio po ?a?obie - miała spotka? jakąś tajemniczą walizk? rozkoszy. Ciao Darwin też nie zdecydowali się wczoraj puści?. Jola była na samym początku programu, tu? po prezentacji dzisiejszych bohaterów, w której była pozostała dwójka wcześniej zapowiadana. Widocznie dokręcili to na szybko.

I miałem wra?enie, że dziś była nowa czołówka...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ