Strona 1 z 1

Dorota Warakomska

: (śr) 28 lip 2010, 21:35
autor: Ania
Warakomska rzecznikiem ???

Co prawda na szczęście ta Pani nie jest już związana z TVP ale niech będzie tutaj ten temat.
Otóż zaczynam żałować głosu na Komorowskiego o ile to prawda...
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znana-dz ... enta/vdlzq

Nie wiem jak można osobnika tam skompromitowanego jak Warakomska zatrudniać na takim stanowisku. Przecież to porażka jest. Ta osoba rozwaliła cały skład Wiadomości i narobiła sporo złego w TVP... To za jej czasów rozpoczął się upadek tego dziennika. Zwolniona została czołówka dziennikarzy... PORAŻKA !

Re: Warakomska rzecznikiem ???

: (czw) 29 lip 2010, 8:52
autor: michal
Jaki prezydent, taki rzecznik.

: (czw) 29 lip 2010, 10:19
autor: Kasztelan
To było do przewidzenia, więc masz czego żałować :smiech: . Ciekawe kto będzie rzecznikiem Sejmu na miejscu Lufta? Czyżby Olejnik?

Re:

: (pn) 11 sty 2016, 1:28
autor: michal
We wczorajszym programie "Woronicza 17" pokazano wykrzykującą Dorotę Warakomską ma demonstracji KOD-u, która mówiła, że Jacek Kurski w latach 90. był komisarzem politycznym w redakcji Wiadomości i mówił wszystkim jakie pytania komu mają być zadawać, a komu jakich nie zadawać.

W programie Ziemca gościem jako ekspert był politolog Wawrzyniec Konarski, który z góry przepraszając za poruszane osobiste kwestie powiedział, że pani Dorota Warakomska była jego studentką, trzeba przyznać bardzo dobrą studentką, ale odkąd dostała pracę w TVP to przestała się mu kłaniać i w ogóle do niego odzywać, a dla niego tak zachowujące się osoby są kompletnie niewiarygodne w tym co robią i co mówią.