Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Katarzyna (Włodarczyk) Zdanowicz

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Katarzyna (Włodarczyk) Zdanowicz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (pn) 19 maja 2008, 16:48

Jeszcze jedna nowa w TV Biznes, Polsat News :D Jakaś taka znajoma mi się wydaje a Google milczą.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I oczytana z prompterem :D Nawet się nie myli.
Ostatnio zmieniony (pn) 02 lut 2009, 22:27 przez TinkiWinki, łącznie zmieniany 1 raz.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Przemek » (pn) 19 maja 2008, 20:45

Jak Patka Redo :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TinkiWinki » (sob) 07 cze 2008, 18:38

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (pt) 13 cze 2008, 16:16

Może to efekt panoramicznego obrazu, może panie z TVN24 sie opatrzyły ale te na PN wyglądają jakoś tak ekskluzywnie :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamwas16
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pt) 27 cze 2008, 19:26

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: kamwas16 » (pt) 27 cze 2008, 19:46

no w koncu ja odnalazlem, od zcasu polsat news jestem wielkim fanem, uwielbiam jak czyta newsy, poza tym vo tu ukrywac milo sie patrzy. jest do tego wiarygodna. tak dalej

kamillo
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pt) 04 lip 2008, 12:58

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: kamillo » (pt) 04 lip 2008, 13:13

jest the best:) troche ma tu niekorzyste zdjęcia, ale normalnie w kanale wygląda rewelacyjnie. jest bardzo kobieca, ale nie brakuje jej wrazistosci, ostrości, uwielbiam jak czyta newsy i ten jej miły usmiech na koniec taki lekko zawadiacki:) jest urocza .. JESTEM WIELKIM FANEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meteor
Chipsy przyszły
Posty: 1
Rejestracja: (śr) 16 lip 2008, 19:41

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: meteor » (śr) 16 lip 2008, 19:49

miałem okazje kiedyś ja poznać. zrobiła na mnie ogromne wrażenie, jest kobietą z klasą, intrygująca, a przy tym normalna, a nie jeka różne pseudo gwiazdki. Akurat przy tym gdzie pracowaliśmy wykazała sie ogromną wiedzą i błyskotliwością. Tym bardziej uważam że to odpowiednia osba na odpowiednim miejscu. Poza tym ten niepospolity typ urody sprawia, że miło się ją ogląda. Nie jest to kolejna lalka czytająca newsy!!!! jak INNA blondynka w PolsaT NEWS. A w sume to poczatki, jestem przekonany że za pare miesęcy BEDZIE JESZCZE LEPIEJ. tRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!! :D I CZEKAM NA KOLEJNE JEJ SERWISY!!! MOŻE SĄ JAKIEŚ JEJ INNE FOTY INNE - HM...
i jeszcze jedno .... super czołówka

hellen
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (śr) 16 lip 2008, 7:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: hellen » (pt) 18 lip 2008, 10:33

:D[/quote] nieprawda ze jest podobna do redo z tvn ma inna fiznonomie a Patrycja ma kwadratowa twarz poza tym jest super przyjemnie sie oglada i slucha bo przynajmniej wie co czyta a nie jak inni? Lubie ogladac Katarzyna Wlodarczyk bo niby taka niewinna ale ma charakter i ten dynaminz jak prowadzi a na koncu tajemniczy usmiech to jest powalajace dlatego jest wyjatkowa niewielu to wlasnie to cos ma jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :

hellen
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (śr) 16 lip 2008, 7:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: hellen » (wt) 22 lip 2008, 7:34

ogladam i oglondam polsat news i nie ma pani Katarzyny Wlodarczyk az wreszcie jest czyzby byla na krotkim urlopie ale sie doczekalem ona dodaje blasku temu programowi i ciesze sie ze dano tej osobie szanse dobry wybor ze strony polsatu i zycze wiecej takich udanych trafien :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 31 sie 2008, 20:48

Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: inga » (pt) 12 wrz 2008, 23:06

chyba pani redaktor ma liczną rodzinę, bo wszyscy się wpisali w wątku o niej :x

kubuś
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (sob) 13 wrz 2008, 17:03

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: kubuś » (sob) 13 wrz 2008, 17:06

a ja nie ejstem z rodziny:) ale myslę, ze to co piszą to parwda, kilka razy miałem okazje rozmawiać z Tą panię i byłem pod wrażeniem klasy... poza tym fajnie jej idzie na antenie .. trzymam kciuki :)

kubuś
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (sob) 13 wrz 2008, 17:03

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: kubuś » (sob) 13 wrz 2008, 17:21

a tak w ogóle może ktoś ma jej zdjęcia, te robione z telewizora nie są dobre, a wiem, że i na ekranie i w rzeczywistości Pani Kasia wygląda bardzo dobrze, ale byłoby fajnie zobaczyć jakieś fotki

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 14 wrz 2008, 9:38

inga pisze:chyba pani redaktor ma liczną rodzinę, bo wszyscy się wpisali w wątku o niej :x
Rodzina liczna i wszyscy dyslektycy :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: TinkiWinki » (pn) 02 lut 2009, 22:26

Pani Włodarczyk lubiła zmiany do tego stopnia że zmieniał sobie nazwisko na Zdanowicz :D

ObrazekObrazek Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ