Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Joanna Kucia

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Joanna Kucia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (pt) 09 maja 2008, 15:16

Kiedyś reporterka Superstacji w Krakowie teraz Pogodynka w TVS
Obrazek Obrazek



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Lubie takie gorące strefy klimatyczne :twisted:
Obrazek

Tak jak podawaliśmy wcześniej, Joanna Kucia rozpoczęła pracę w krakowskiej ESCE. Wcześniej pracowała w Radiu Mega FM (Pszczyna).
Jak zamienić się w femme fatale?

W ciągu kilku chwil dzięki niej można stać się hydraulikiem Edkiem, damą wyrwaną z baroku, kocicą, Pierrotem i wampirzycą. O godz. 13.00 gościem interaktywnego programu E-misja w tv.interia.pl będzie charakteryzatorka Anna Słupczyńska.

Jak stworzyć, wykreować makijażem postać tak, by po wkroczeniu na scenę nikt nie miał wątpliwości, jaką rolę aktor za kilka chwil odegra. Czy ten zawód daje satysfakcję? Czy aby go wykonywać trzeba mieć wrodzone zdolności?

Czy charakteryzacja ze zwykłego człowieka może zrobić potwora? Czy zanim na twarzy pojawi się pierwszy szkic trzeba poznać naturę odgrywanej roli? Jak makijaż zmienia człowieka? Czy odpowiednia kreska na oku może zmienić szarą myszkę w femme fatale?

Przekonacie się także, czy powiedzenie: "nie szata zdobi człowieka" ma przełożenie w życiu codziennym. W jaki sposób ze zwykłej dziewczyny "zrobić" niezwykłą kobietę? Jak znaleźć własny styl? Jak odnaleźć się w obecnej (narzuconej przez świat mody) dżungli trendów? Kiedy popada się w śmieszność? Ile czasu potrzeba, by stać się Supermanem, Spidermanem bądź kobietą Kotem?

O tym, czy dobrze wykonana charakteryzacja jest integralną częścią odgrywanej przez aktora postaci, jak wpływa na gesty, miny, zachowanie - przekonacie się dziś o godz. 13.00 w interaktywnym programie E-misja w tv.interia.pl. Zapraszamy!

Joanna Kucia
http://kobieta.interia.pl/news/jak-zami ... ale,876738
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 23:14

W TVS Joanna Kucia jest nie tylko pogodynką. Czasem prowadzi jakieś rozmowy z gośćmi.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fryzjera chyba ciut poniosło :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 15 cze 2008, 12:14

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (śr) 22 lip 2009, 18:58

Wczoraj zadebiutowała jako pogodynka w TVP Kraków. Ciut zbyt ekspresyjnie prezentuje pogodę. To tylko chmurki, słoneczka i cyferki a nie życiowa rola u Wajdy :D
Ma ktoś możliwość zrobienia capsów? Nowość wypadałoby uwiecznić :)
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Poland » (pn) 14 wrz 2009, 14:47

Potwierdzam że tam pracuje - jej atutem jest to że przedstawia się na końcu a nie na początku jak robi to reszta.
Poland - Aktywnie najlepszy

ODPOWIEDZ