Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Marek Pyza

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Marek Pyza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 27 kwie 2008, 22:01

Co on tak się chwali tą obrączką? Świeżo po ślubie? :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

Re: Marek Pyza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Dżasta » (ndz) 27 kwie 2008, 23:54

O, założyłeś wątek jednemu z trzech moich pulsowych ulubieńców :D Właściwie czterech, łącznie z Santosem ;-)
TinkiWinki pisze:Co on tak się chwali tą obrączką? Świeżo po ślubie? :D
Odkąd go znam (chyba jakieś dwa miesiące) tak się nią chwali :D
Rewelacyjny reporter i prezenter :D Przygotowuje dla Puls Raportu materiały, głównie o tematyce politycznej. Ma bardzo miły dla ucha głos i fenomenalną dykcję :) Zanim został prezenterem nosił troszkę dłuższe włosy ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: pchla » (pn) 28 kwie 2008, 11:26

Jaki miły dla oka pan :) Nie widziałam na żywo ale z capsów bije od niego spokój i opanowanie :) Jakaś odmiana po większości reporterów tvn24? Muszę w końcu się przypilnować i zasiąść o 19.30 :)
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: tobi » (pn) 28 kwie 2008, 13:48

a wczesniej bardzo dlugo (10 lat)pracowal w TokFm, gdzie byl gospodarzem popoludniowego magazynu infomacyjnego.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: pchla » (pn) 28 kwie 2008, 13:51

tobi pisze:a wczesniej bardzo dlugo (10 lat)pracowal w TokFm, gdzie byl gospodarzem popoludniowego magazynu infomacyjnego.
Jeżeli tak to już wiemy skąd ta dobra dykcja o której pisała Dżasta:)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Dżasta » (pn) 28 kwie 2008, 22:14

pchla pisze:Jaki miły dla oka pan :)
Nie tylko dla oka :D
pchla pisze:Nie widziałam na żywo ale z capsów bije od niego spokój i opanowanie :)
Dokładnie taki jest :D Wyśmienicie potrafisz czytać z capsów :lol:
pchla pisze: Jakaś odmiana po większości reporterów tvn24?
Już dawno o tym pisałam ;-) A Ty potrzebowałaś capsów, coby się o tym przekonać, jak mogłaś nie uwierzyć mi na słowo ;> :lol:
pchla pisze:Muszę w końcu się przypilnować i zasiąść o 19.30 :)
Naprawdę warto się zatrzymać :D Gdzieś natknęłam się na informację, że od 5 maja ma się zmienić godzina emisji Puls Raportu, chyba na 18:30. Może o tej godzinie będzie Ci bardziej pasowało zerknąć ;-)
tobi pisze:a wczesniej bardzo dlugo (10 lat)pracowal w TokFm, gdzie byl gospodarzem popoludniowego magazynu infomacyjnego.
O tym też gdzieś czytałam. Nie miałam jednak przyjemnośći spotkać się z radiową twórczością tego pana :roll:
pchla pisze:
Jeżeli tak to już wiemy skąd ta dobra dykcja o której pisała Dżasta:)
Dżasta wie, co pisze :D Krzycha Ziemca za nic nie mogę zrozumieć :roll: Odkąd Marek prowadzi Puls Raport nie muszę czekać do początku zapowiadanego materiału, żeby przeczytać, kto go przygotował - pan prowadzący głośno i wyraźnie mnie o tym informuje :D

Dziś Marek nadawał relację ze studia, ale niestety nie wiem na jaki temat bo trochę za późno tv odpaliłam :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: pchla » (wt) 29 kwie 2008, 7:59

Dżasta pisze:Nie tylko dla oka :D
Wierzę na słowo :)
Dżasta pisze:Dokładnie taki jest :D Wyśmienicie potrafisz czytać z capsów :lol:
Lata praktyki :)
Dżasta pisze:Już dawno o tym pisałam ;-) A Ty potrzebowałaś capsów, coby się o tym przekonać, jak mogłaś nie uwierzyć mi na słowo ;> :lol:
Bo jak się wsiąknie w oglądanie tvn24 to aż trudno uwierzyć, że gdzieś może być inaczej :)
Dżasta pisze:Naprawdę warto się zatrzymać :D Gdzieś natknęłam się na informację, że od 5 maja ma się zmienić godzina emisji Puls Raportu, chyba na 18:30. Może o tej godzinie będzie Ci bardziej pasowało zerknąć ;-)
Na pewno będzie mi łatwiej wykłócić się o telewizor. :) Mam nadzieje, że wtedy uda mi się częściej oglądać. Ale szykuję się do przeprowadzenia ataku na chłopaków z Pulsu już w długi weekend. Wtedy jest więcej czasu. Mam tylko nadzieje, że najlepsi nie prysną wtedy na weekend :)
Dżasta pisze:Dżasta wie, co pisze :D Krzycha Ziemca za nic nie mogę zrozumieć :roll: Odkąd Marek prowadzi Puls Raport nie muszę czekać do początku zapowiadanego materiału, żeby przeczytać, kto go przygotował - pan prowadzący głośno i wyraźnie mnie o tym informuje :D
No Krzysztof istotnie coś z dykcją ma nie tak. :) Ale jeżeli chodzi o wizualną część (bo na razie tylko tą widziałam) to zmiennika ma godnego :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Dżasta » (wt) 29 kwie 2008, 11:52

pchla pisze:
Dżasta pisze:Nie tylko dla oka :D
Wierzę na słowo :)
Tym bardziej, że gust - jeśli chodzi o panów redaktorów, mamy bardzo podobny :D
pchla pisze:Bo jak się wsiąknie w oglądanie tvn24 to aż trudno uwierzyć, że gdzieś może być inaczej :)
Uwierz mi naprawdę warto się wyrwać ze szponów tvn24 :mrgreen:
pchla pisze:[Na pewno będzie mi łatwiej wykłócić się o telewizor. :) Mam nadzieje, że wtedy uda mi się częściej oglądać. Ale szykuję się do przeprowadzenia ataku na chłopaków z Pulsu już w długi weekend.

Drżyjcie chłopaki pchla atakuje :lol:
pchla pisze:[Wtedy jest więcej czasu. Mam tylko nadzieje, że najlepsi nie prysną wtedy na weekend :)
Marek pracował w miniony weekend, więc kto wie może umknie, ale pozostają jeszcze: Marcin Wikło i Bartek Wróblewski, których twórczośść (i nie tylko :mrgreen: ) również gorąco polecam :D
pchla pisze:No Krzysztof istotnie coś z dykcją ma nie tak. :) Ale jeżeli chodzi o wizualną część (bo na razie tylko tą widziałam) to zmiennika ma godnego :)
Cżęść merytoryczna też niczego sobie :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: pchla » (wt) 29 kwie 2008, 12:31

Dżasta pisze:Tym bardziej, że gust - jeśli chodzi o panów redaktorów, mamy bardzo podobny :D
A i owszem. W tym względzie ufam Ci całkowicie :)
Dżasta pisze:Uwierz mi naprawdę warto się wyrwać ze szponów tvn24 :mrgreen:
Coraz bardziej się w tym utwierdzam :)
Dżasta pisze:Drżyjcie chłopaki pchla atakuje :lol:
Mam nadzieje, że nie uciekną jak nijaki Paweł Łukasik. Kojarzysz go? :D
Dżasta pisze:Marek pracował w miniony weekend, więc kto wie może umknie, ale pozostają jeszcze: Marcin Wikło i Bartek Wróblewski, których twórczośść (i nie tylko :mrgreen: ) również gorąco polecam :D
Jak już zasiądę to zlustruje wszystkich :) Może sama wyłowię jakiegoś nowego ulubieńca :)

PS: Ale Marek ma śmieszne nazwisko :) Niezwykle sympatyczne i sprzyjające zdrobnieniom:)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Dżasta » (wt) 29 kwie 2008, 21:25

pchla pisze:
Dżasta pisze:Uwierz mi naprawdę warto się wyrwać ze szponów tvn24 :mrgreen:
Coraz bardziej się w tym utwierdzam :)
Puls Raport to wręcz ukojenie dla oczu i uszu widza, który dużo czasu na oglądaniu tvn24 spędził :D
pchla pisze:Mam nadzieje, że nie uciekną jak nijaki Paweł Łukasik. Kojarzysz go? :D
Coś tam kojarzę :roll: To taki zdolny i przystojny reporter tvn24? Zdaje się, że krótki, ale bardzo efektowny epizod za stołem prezenterskim zaliczył? :roll: Podobno kiedyś można było się na niego niemalże codziennie na antenie tvn24 natknąć :roll: Teraz pojawia się raz na jakiś czas z jedną relacją i znika na długo :roll:
pchla pisze:[Jak już zasiądę to zlustruje wszystkich :) Może sama wyłowię jakiegoś nowego ulubieńca :)
Czuję, że Ci poleceni przeze mnie największe wrażenie na Tobie uczynią :mrgreen: Ale oczywiście nie zabraniam Ci odkrywać innych równie zdolnych i przystojnych talentów :mrgreen:
pchla pisze:PS: Ale Marek ma śmieszne nazwisko :) Niezwykle sympatyczne i sprzyjające zdrobnieniom:)
Pyzunia, Pyzolek, Pyzuś :P Się zastanawiam dlaczego przez dziesięć lat ukrywał się w radio? :roll: Z taką prezencją? :mrgreen:

Oglądałaś dziś Puls Raport? Jeden za drugim wynurzały się moje ulubione cukiereczki :mrgreen: Najpierw Bartek z relacją na żywo i materiałem :mrgreen: Później Marcin, ale ten się dziś nie pokazał w materiale :roll: I wreszcie Marek z materiałem o korupcji w polskiej piłce nożnej :)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: pchla » (śr) 30 kwie 2008, 8:17

Puls Raport to wręcz ukojenie dla oczu i uszu widza, który dużo czasu na oglądaniu tvn24 spędził :D
Zwłaszcza, że ostatnimi czasy w tvn24 poważne braki kadrowe. co widać najlepiej w obsadzie dnia na żywo :)
Dżasta pisze:Coś tam kojarzę :roll: To taki zdolny i przystojny reporter tvn24? Zdaje się, że krótki, ale bardzo efektowny epizod za stołem prezenterskim zaliczył? :roll: Podobno kiedyś można było się na niego niemalże codziennie na antenie tvn24 natknąć :roll: Teraz pojawia się raz na jakiś czas z jedną relacją i znika na długo :roll:
Tak, tak to ten... a ja już myślałam, że to tylko ja go kojarzę jeszcze. Nie wiem co się z nim stało :(
Dżasta pisze:Czuję, że Ci poleceni przeze mnie największe wrażenie na Tobie uczynią :mrgreen: Ale oczywiście nie zabraniam Ci odkrywać innych równie zdolnych i przystojnych talentów :mrgreen:
No to dzisiaj zaczynam długi weekend może uda mi się coś wypatrzeć :)
Dżasta pisze:Pyzunia, Pyzolek, Pyzuś :P Się zastanawiam dlaczego przez dziesięć lat ukrywał się w radio? :roll: Z taką prezencją? :mrgreen:
Z tego co można zaobserwować to tam jest wielu takich. Nie tylko Pyzio. Na przykład wykończony przez tvn24 Kacper Kaliszewski też był sympatycznym chłopakiem. Ja się przywiązałam do niego i przekonałam dopiero jak był na wylocie. Ale cóż :)
Dżasta pisze:Oglądałaś dziś Puls Raport? Jeden za drugim wynurzały się moje ulubione cukiereczki :mrgreen: Najpierw Bartek z relacją na żywo i materiałem :mrgreen: Później Marcin, ale ten się dziś nie pokazał w materiale :roll: I wreszcie Marek z materiałem o korupcji w polskiej piłce nożnej :)
No niestety wczoraj w godzinach tej uczty wizualno-merytorycznej byłam w szale pisania kolosa z angielskiego. Ale długi weekend przede mną :)
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: kamil » (ndz) 04 maja 2008, 9:43

A wczoraj Pan Redaktor fenomenalnie poprowadził ''Puls Raport'' z Kasią Niedźwiedź-Szałajko, a tu co? Cisza! :mrgreen:

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 04 maja 2008, 14:07

Obrazek Obrazek Obrazek

:D
Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Dżasta » (ndz) 04 maja 2008, 17:33

kamil pisze:A wczoraj Pan Redaktor fenomenalnie poprowadził ''Puls Raport'' z Kasią Niedźwiedź-Szałajko
Nie widziałam, wię pozostaje mi wierzyć na słowo :D A że widziałam go wiele razy w akcji bardzo łatwo mi uwierzyć :D Po capsach widzę, że nie tylko fenomenalnie prezentował informacje :mrgreen: Mam nadzieję, że i dziś poprezenteruje :D
kamil pisze: a tu co? Cisza! :mrgreen:
Z mojej strony chyba wiadomo dlaczego ;-) Inny uroczy pan redaktor w całości mnie pochłonął :mrgreen:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: TinkiWinki » (pn) 19 maja 2008, 20:03

Kumpel kiedyś powiedział o pewnej znajomej że wygląda jak wściekły nietoperz :D To określenie pasuje mi właśnie do Pyzy :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jakieś takie niepokojące spojrzenie, zmierzwione włosy :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ