Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Marek Pyza

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Dżasta » (pn) 19 maja 2008, 21:56

No wreszcie ktoś mnie zripostował :D Mogę w końcu napisać o tym, jak bardzo - jakieś dwa tygodnie temu - podczas prowadzenia Puls Raportu, rozbawił Marka materiał o Paris Hilton :D Tak roześmianego pana redaktora Pyzy jeszcze nie widziałam :D
TinkiWinki pisze:Kumpel kiedyś powiedział o pewnej znajomej że wygląda jak wściekły nietoperz :D To określenie pasuje mi właśnie do Pyzy :x

Jakieś takie niepokojące spojrzenie, zmierzwione włosy :D
:> A widziałeś go, jak nosił dłuższe włosy? Wtedy bardziej był podobny :lol: Zaś co do spojrzenia, to muszę przyznać, że coraz bardziej mnie urzeka :D I nie nazwałabym go niepokojącym. Jest raczej skupione, przenikliwe i przeszywające :D
Dzisiaj przygotował materiał o Sejmowej TV. W duecie z Konradem Wachulcem to uczynił. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Trzeba przyznać, że efekty współpracy imponujące :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: TinkiWinki » (śr) 21 maja 2008, 15:25

Dżasta pisze: rozbawił Marka materiał o Paris Hilton :D
Ta pani może tylko śmieszyć :D
Dżasta pisze::> A widziałeś go, jak nosił dłuższe włosy?
Nie, jakoś tak się składa że nie zwracam uwagi na facetów w telewizji :D
Dżasta pisze:I nie nazwałabym go niepokojącym. Jest raczej skupione, przenikliwe i przeszywające :D
Tak, przeszywające tutaj pasuje :D Idealnie nadawałby się do przesłuchań :x
Dżasta pisze:Dzisiaj przygotował materiał o Sejmowej TV. W duecie z Konradem Wachulcem to uczynił. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Trzeba przyznać, że efekty współpracy imponujące :D
Widać że im się jeszcze chce. Ci z TVN24 jadą wg. jednego i tego samego szablonu.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Dżasta » (śr) 21 maja 2008, 20:09

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: rozbawił Marka materiał o Paris Hilton :D
Ta pani może tylko śmieszyć :D
:> To, że jest piękna, bogata i utalentowana śmieszy? :x
TinkiWinki pisze:Nie, jakoś tak się składa że nie zwracam uwagi na facetów w telewizji :D
:> Tylko w telewizji?
TinkiWinki pisze:Tak, przeszywające tutaj pasuje :D Idealnie nadawałby się do przesłuchań :x
W jednym materiale zabawił się w przesłuchiwanie :D Siedział w przyciemnionym pokoju przy biurku i świecił widzom lampką, która na nim stała, prosto w oczy :D
TinkiWinki pisze:Widać że im się jeszcze chce.
Taaak. Nic nie jest namuszane i w efekcie bardzo przyjemnie ogląda się ten dziennik :D
TinkiWinki pisze:Ci z TVN24 jadą wg. jednego i tego samego szablonu.
Nie wszyscy ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: TinkiWinki » (czw) 22 maja 2008, 10:49

Dżasta pisze::> Tylko w telewizji?
Nie łap mnie za słowa :D
Dżasta pisze: Nie wszyscy ;-)
Właściwie to miałem na myśli reporterów Faktów ... i Łukasika :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Dżasta » (sob) 24 maja 2008, 16:15

TinkiWinki pisze: Nie łap mnie za słowa :D
Gdybym miała Cię w zasięgu ręki, to złapałabym Cię za uszy i wytargała :x
Dżasta pisze:
Właściwie to miałem na myśli reporterów Faktów ... i Łukasika :x
Jak mogłeś świeżość, błyskotliwość, pomysłowość, obiektywizm twórczości dziennikarskiej Pawła zrównać z twórczością Fakciarzy :foch:

O TW już było, o Pawle też, to może czas najwyższy o Marku coś skrobnąć :D Niestety nie wiem co się dzieje u niego :roll: Nie mogę zdąźyć ostatnio na Puls Raport :roll:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: TinkiWinki » (sob) 24 maja 2008, 20:59

Dżasta pisze: Gdybym miała Cię w zasięgu ręki, to złapałabym Cię za uszy i wytargała :x
Nie podskoczyłabyś tak wysoko :D

MP chyba wybył na długi weekend :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Dżasta » (ndz) 25 maja 2008, 14:04

TinkiWinki pisze: Nie podskoczyłabyś tak wysoko :D
Jeśli dobrze liczę, to dziesięć centymetrów różnicy jest między nami ;) Założę buty na obcasie i po kłopocie :x
MP chyba wybył na długi weekend :D
Pewnie tak :D W poprzedni bardzo intensywnie pracował, jeśli dobrze pamiętam za stołem prezenterskim :D Mam jednak przeczucie, że w jutrzejszym Puls Raporcie pojawi się z interesującym materiałem politycznym :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 25 maja 2008, 17:27

Dżasta pisze:Jeśli dobrze liczę, to dziesięć centymetrów różnicy jest między nami ;) Założę buty na obcasie i po kłopocie :x
A Ty co? Jasnowidz? :>
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Dżasta » (pn) 26 maja 2008, 22:37

Tak jak przypuszczałam, Marek pojawił się dziś w Puls Raporcie z materiałem podsumowującym to, co się dziś działo w Sejmie :D Przed i po emisji materiału przemówił do nas - prosto z Wiejskiej, w relacji na żywo :D Kolejny wystrzyżony pan redaktor :> TW nie ocapsnąłeś go przypadkiem?
TinkiWinki pisze: A Ty co? Jasnowidz? :>
:> Uważaj co robisz :x Ja wszystko widzę :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: TinkiWinki » (wt) 27 maja 2008, 19:19

Dżasta pisze:Kolejny wystrzyżony pan redaktor :> TW nie ocapsnąłeś go przypadkiem?
Przypadkiem tak :D
Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: Dżasta » (wt) 27 maja 2008, 21:58

A dzisiaj? :D Może też przypadkiem udało Ci się ocapsnąć Marka nadającego na żywo sprzed Belwederu? :D Scenariusz podobny do wczorajszego, tylko miejsce akcji inne :D Na początek krótkie wprowadzenie :D Później materiał o tym, jak prezydent odpierał zarzuty jakie niedawno pod jego adresem skierował Kazimierz Marcinkiewicz. Po materiale komentarz podsumowujący :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: TinkiWinki » (śr) 02 lip 2008, 19:42

Dawno go nie zobrazowano :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Nadal to spojrzenie. Żona musi się czuć strasznie nieswojo pod takim podejrzliwym wzrokiem :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: TinkiWinki » (pn) 08 wrz 2008, 19:37

Tego pana też można przenieść do Ludzie TVP. Znalazł miejsce w Panoramie.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ