Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Jarosław Kuźniar

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

Jarosław Kuźniar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: kamil » (pt) 25 kwie 2008, 13:49

Nie wiem dlaczego jeszcze nie doczekał się swojego wątku. Prezenter ''Poranka TVN24'', dawniej Radio ZET. Bardzo lubię prowadzone przez niego pasmo - na luzie i z odrobiną humoru. :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: TinkiWinki » (sob) 26 kwie 2008, 23:15

Kuźniar ma blog
http://www.jarekkuzniar.blogspot.com/
Oczywiście nie byłbym sobą gdybym czegoś tam nie skrytykował :x
Przyczepiłem sie do zdjęć :D Np. to
Obrazek
Niby fajne bo Marokańczyk styrany życiem, w stroju miejscowym trzyma węża ale ostrość jest ustawiona na jego wysunięty język :x co strasznie odwraca uwagę od węża. W dodatku facet ma zeza :x To już operator aparatu mógł ustawić ostrość na węża a facjatę gościa "rozmyć" A operator miał taką możliwość bo aparat to cyfrowa lustrzanka Nikon D60. Z tego co zauważyłem często pojawiają się zdjęcia ludzi z TVN24 z tego aparatu. Pewnie jeden kupił a reszta żeby nie być gorsza kupuje takie same. Nie kupią zwykłej małpki bo to przecież nie wypada, trza mieć wypasiony aparat. Nic to że zdjęcia nim zrobione nie będą sie różnić od tych z aparatu za 500 zł. Ważne że jest duży :x A później Kuźniar narzeka że nie mógł robić zdjęć w Maroku bo kiedy tylko wyciągnął aparat tubylcy wyciągali ręce po zapłatę za pozowanie.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 27 kwie 2008, 20:38

Obrazek Obrazek Obrazek

Jak wspomniałem w innym wątku. Kubek jest, brakuje tylko jajecznicy, bułeczek, paputków i szlaforczka. Taka telewizja śniadaniowa :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 23:01

Przesympatyczny pan Kuźniar zawitał do Krakowa :D Coś humor mu nie dopisywał. Dopiero po mailach że dzień wcześniej Porada był w lepszym humorze Jarek zaczął grać :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek

Kraków z lotu smigłowca
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Właściwie to mogli tylko takie widoki prezentować :D Kuźniar był zbędny :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
zizu
Chipsy przyszły
Posty: 25
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:10
Lokalizacja: Swarzędz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: zizu » (sob) 24 maja 2008, 0:13

Fakt, Kuźniar był nie w sosie. Może dobiły go nieprzychylne wpisy na tvn24.pl/forum. Ludzie odgrażają się, że jak będzie w niedziele we Wrocku to zepsują mu show na żywo.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: pchla » (sob) 24 maja 2008, 10:28

Oooo Jarosław w Krakowie był :) Szkoda, że akurat wtedy kiedy mnie tam nie było. Ale liczyłam na większą oryginalność z jego strony. Na Rynku to już niejeden program prowadził . Mógłby się chociaż trochę bardziej wysilić i na przykład iść na Kazimierz. Ostatnio modna też jest Nowa Huta :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: looser106 » (sob) 24 maja 2008, 13:24

Ja bardzo lubię pana Kuźniara, ale nie pałam przez to nienawiścią do Jakuba Porady. Pan Jarosław jest naturalnie zabawny, Porada stara się (np. dzisiaj na majówce dało się to zauważyć), ale jakoś do końca mu to nie wychodzi. :?
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Dawid_sc51 » (sob) 24 maja 2008, 13:40

Jak Jarek Kuźniar jest w PORANKU to chętnie oglądam. On jest naturalny i zabawny, a rano właśnie ktoś taki jest potrzebny. Niech sie nie przejmuje nieprzychylnymi komentarzami,, bo zawsze znajdą sie pajace krytykujące kogoś.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: TinkiWinki » (sob) 24 maja 2008, 21:03

zizu pisze:Fakt, Kuźniar był nie w sosie. Może dobiły go nieprzychylne wpisy na tvn24.pl/forum. Ludzie odgrażają się, że jak będzie w niedziele we Wrocku to zepsują mu show na żywo.
Też o tym pomyślałem :D Ale przypuszczam że cwaniaki z forum tylko tak piszą, w rzeczywistości pewnie nawet nie są z Wrocławia. Ale jeśli coś się wydarzy to dobrze im tak, TVN24 :D Kto sensacją wojuje ten od sensacji ginie. Cały czas mówią Od Was dla Was, to lud im coś w końcu da :x
pchla pisze:Oooo Jarosław w Krakowie był :) Szkoda, że akurat wtedy kiedy mnie tam nie było. Ale liczyłam na większą oryginalność z jego strony. Na Rynku to już niejeden program prowadził . Mógłby się chociaż trochę bardziej wysilić i na przykład iść na Kazimierz. Ostatnio modna też jest Nowa Huta :)
To już taka świecka tradycja że Warszawka odwiedza krakowską starówkę :x A Kużniar na koniec odjechał Trabantem :x Tym który obwozi ludzi po Hucie :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 24 maja 2008, 21:47

Starówka :x :x :x :x W Krakowie jest stare miasto, a nie starówka :x Porażka :x

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: kamil » (ndz) 25 maja 2008, 13:23

No i co? :x Zepsuli mu to show bo nie oglądałem, a wręcz umieram z ciekawości? :x

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 25 maja 2008, 17:35

doktorfaustus1 pisze:Starówka :x :x :x :x W Krakowie jest stare miasto, a nie starówka :x Porażka :x
To zaczęła Agata Młynarska. :D Na jednym z Sylwestrów powitała ludzi - Pozdrawiam wszystkich zebranych na krakowskiej starówce :x Publika nie zareagowała jakoś entuzjastycznie :x

Kuźniar raczej mało mnie interesuje. Moją uwagę zwrócili mistrzowie drugiego planu :D Pierwszym okazał się być ochroniarz. Przechadzał się przed kamerami :D
Obrazek
Z czasem pojawiło sie ich więcej :D Oczywiście wyposażeni byli w nierozłączny element mistrza, telefon.
Obrazek
W innym ujęciu widać ochroniarzy. Pewnie zabezpieczenie gdyby "groźby" z forum tvn24.pl się miały sprawdzić :D
Obrazek
Jeśli telefon nie wystarcza to trzeba pomachać :D
Obrazek
Obrazek
Pojawili się też nieśmiali mistrzowie :D Przemykali chybcikiem :x Chyba nie wiedzieli że prawie ich nie będzie widać :D
Obrazek
Obrazek
Mistrzowie z góry. Widać jak czują kadr :x Doskonale znają się na optyce obiektywu :x
Obrazek
Pani, która wcześniej machała z prawej, dla pewności przemieściła się na lewo i też macha :D
Obrazek
Kolejne ujęcie z mistrzami drugiego planu :D
Obrazek
Z czasem pojawiają się nowe twarze :D
Obrazek


Miszczem nad miszcze okazał sie pan w niebieskiej koszuli i żółtym krawacie :x Robotę rozpoczął co najmniej o 10:27 ..
Obrazek
I trwał tak z dwadzieścia minut przed kamerą. A że praca w telewizji to nie bułka z masłem to musiał se dymka puścić :x Ze stresu pewnie :x
Obrazek Obrazek
Zastanawiam się co tak pcha ludzi do kamery. Rozumiem z 10 lat temu znaleźć się w telewizji to było cos ale teraz? Co się człowiek ruszy to wszędzie kamery :D Ciekawe czy byliby tacy odważni gdyby ktoś podszedł do nich z kamerą. Rozpierzchli by sie raz dwa :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
zizu
Chipsy przyszły
Posty: 25
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:10
Lokalizacja: Swarzędz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: zizu » (pn) 26 maja 2008, 11:36

Dobrze, że ten mistrzu kamery w żółtym krawacie z dymkiem, nie puścił Kuźniara z dymem. Spełniłyby się wówczas najgorsze groźby z forum tvn24.
Zauważyłem też, że ludzie z drugiego planu prawie zawsze rozmawiają prze komórkę. Pewnie dzwonią w tym czasie do rodziny, by włączyli odbiornik i podziwiali ich na ekranie. :]

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: TinkiWinki » (czw) 12 cze 2008, 18:00

Fajny sweterek :x
Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: pchla » (ndz) 15 cze 2008, 11:44

Jarosław na konferencji dot. programu Macieja Mazura:

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ