Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Olga Ptasińska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

Olga Ptasińska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: kamil » (pn) 21 kwie 2008, 14:52

Obrazek
Prezenterka porannego ''Puls raportu'' i - jak dobrze pójdzie - za kilka lat wydania popołudniowego :x Wcześniej TVN. ;)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: pchla » (pn) 21 kwie 2008, 18:08

Ona wcześniej chyba coś robiła przy Faktach popołudniowych. Kiedy w onecie pokazywali pracę tvn24 od kuchni to koło Patrycji Redo ją można było spotkać :)
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: kamil » (pn) 21 kwie 2008, 19:56

Odtworzyłem z ciekawości i faktycznie. Nie wiedziałem, że w TVN przygotowywała ''Fakty''. Wszyscy zwracali się też do niej Olu. Ona sama przekonywała, że jest osobą bardzo spokojną. Trochę tak jak TW na swoim podpisie, że jest ''osobom żartobliwom'' :x

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (pn) 21 kwie 2008, 22:48

kamil pisze: Ona sama przekonywała, że jest osobą bardzo spokojną. Trochę tak jak TW na swoim podpisie, że jest ''osobom żartobliwom'' :x
W jakim sensie? O język chodzi? :> :D

Obrazek

Obrazek Obrazek

Te dwa zdjęcia prawie dokładnie sprzed dwóch lat z 12 kwietnia 2006 :D
Obrazek Obrazek


Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: pchla » (wt) 22 kwie 2008, 8:08

kamil pisze:Odtworzyłem z ciekawości i faktycznie. Nie wiedziałem, że w TVN przygotowywała ''Fakty''. Wszyscy zwracali się też do niej Olu. Ona sama przekonywała, że jest osobą bardzo spokojną. Trochę tak jak TW na swoim podpisie, że jest ''osobom żartobliwom'' :x
Ja właśnie się zdziwiłam, że taka ładna twarz nie trafiła jeszcze na ekrany :) Ale jak widać była to kwestia czasu.
Wyglądała na zadomowioną i przywiązaną do kolegów:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I jeszcze z imprez:
Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: kamil » (wt) 22 kwie 2008, 10:05

TinkiWinki pisze:W jakim sensie? O język chodzi?
Tak. Te wszystkie końcówki: om, am itd. podobnie wymawia. :D
Jeśli chodzi o temat główny to dziś obejrzałem jeden ''Puls Raport'' z Olgą. Strasznie kiwa głową i nie trzeba się wnikliwie przyglądać, by zobaczyć, że czyta z promptera. Nie przepadam za nią, ale zawsze pstrykając po kanałach obejrzę serwis w jej wykonaniu. Ma coś takiego co przyciąga przed ekran ;)
Ostatnio zmieniony (sob) 19 lip 2008, 16:57 przez kamil, łącznie zmieniany 1 raz.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: pchla » (wt) 22 kwie 2008, 10:43

kamil pisze:Ma coś takiego co przyciąga przed ekran ;)
Duże niebieskie oczy? :)
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: kamil » (wt) 22 kwie 2008, 11:05

pchla pisze:Duże niebieskie oczy?
Nie, nie chodzi tu raczej o wygląd. Nie wiem jak to nazwać po imieniu. Swoisty styl i wdzięk ;)
Dziś się chwaliła, że z podróży do USA przywiozła 2 nowe torebki :smile:

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Dżasta » (wt) 22 kwie 2008, 14:02

O, dziewczyna Worocha :D Ciekawe czy nadal? :D I prz... ups... o kilka słów za dużo chciałam napisać :D
pchla pisze:Ona wcześniej chyba coś robiła przy Faktach popołudniowych. Kiedy w onecie pokazywali pracę tvn24 od kuchni to koło Patrycji Redo ją można było spotkać :)
A ja widziałam ją w jakimś programie o Anicie, na tvn style :D Panie znajdowały się w jakimś pokoju - Anitka siedziała na parapecie, a Olga na stoliku :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: TinkiWinki » (wt) 22 kwie 2008, 21:15

pchla pisze: Wyglądała na zadomowioną i przywiązaną do kolegów:
To teraz już wiecie co robią Wasi ulubieńcy kiedy nie ma ich na wizji. Lansuja się, imprezują i integrują z kolegami z pracy :x A że TVN24 to duża telewizja więc z wieloma muszą się integrować. No to nie ma ich tygodniami :x
Śmiesznie wygląda osoba, która zawsze pokazuje się w marynarach, mówi o poważnych tematach, kiedy jest rozbawiona i rozszalała na jakiejś imprezie :D
Dżasta pisze:O, dziewczyna Worocha :D
Chyba nie, wydaje mi się że na gronie czy innym wynalazku widziałem inne dziewczę tulące się do niego :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: kamil » (wt) 22 kwie 2008, 22:04

O, dziewczyna Worocha
Pudło! :D Znajdźcie sobie jej profil na Naszej klasie, a zobaczyli jak liczne ma rodzeństwo, obejrzycie paręnaście zdjęć i poznacie chłopaka. :mrgreen:

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: pchla » (śr) 23 kwie 2008, 7:49

Dżasta pisze:O, dziewczyna Worocha :D Ciekawe czy nadal? :D I prz... ups... o kilka słów za dużo chciałam napisać :D
Dżasta jak zwykle zorientowana w każdym temacie :D Jak te informacje które się zdobywa w czasie szukania informacji o Pawełku mogą się przydać :D
Dżasta pisze:A ja widziałam ją w jakimś programie o Anicie, na tvn style :D Panie znajdowały się w jakimś pokoju - Anitka siedziała na parapecie, a Olga na stoliku :D
Olga wygląda na osobę niezwykle sympatyczną i lubianą nic dziwnego, że obcuje z tak uroczymi osobami jak Anitka :)
TinkiWinki pisze:To teraz już wiecie co robią Wasi ulubieńcy kiedy nie ma ich na wizji. Lansuja się, imprezują i integrują z kolegami z pracy :x A że TVN24 to duża telewizja więc z wieloma muszą się integrować. No to nie ma ich tygodniami :x
TW nie generalizuj :D
TinkiWinki pisze:Śmiesznie wygląda osoba, która zawsze pokazuje się w marynarach, mówi o poważnych tematach, kiedy jest rozbawiona i rozszalała na jakiejś imprezie :D
Musisz zlikwidować ten dysonans i umówić się z Olgą na jakąś ostrą imprezkę :D
TinkiWinki pisze:Chyba nie, wydaje mi się że na gronie czy innym wynalazku widziałem inne dziewczę tulące się do niego :D
Ktoś coś kiedyś wspominał, że faceci nie są monogamistami :D To mało ewolucyjne jest :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Dżasta » (śr) 23 kwie 2008, 7:55

kamil pisze:
O, dziewczyna Worocha
Pudło! :D Znajdźcie sobie jej profil na Naszej klasie, a zobaczyli jak liczne ma rodzeństwo, obejrzycie paręnaście zdjęć i poznacie chłopaka. :mrgreen:
Na pewno była, ale - jak napisałam, nie wiem czy jest nadal :)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: TinkiWinki » (śr) 23 kwie 2008, 14:35

pchla pisze: Ktoś coś kiedyś wspominał, że faceci nie są monogamistami :D To mało ewolucyjne jest :D
No bo są :D Mają jedną żonę i kochankę w każdym porcie :x A Woroch dosyć dużo podróżuje :D
Dżasta pisze: Na pewno była, ale - jak napisałam, nie wiem czy jest nadal :)
Skąd Ty tyle wiesz? :D Dla jakichś pudelków pracujesz? :x



Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Dżasta » (śr) 23 kwie 2008, 21:43

TinkiWinki pisze: Skąd Ty tyle wiesz? :D
Ludzie do mnie piszą i mi się zwierzają :lol: Przy okazji zdobywania informacji o moim ulubionym się tego dowiedziałam ;-)
Dla jakichś pudelków pracujesz? :x
Nie. Dla rodwajlerków :x
:( :( :(

ODPOWIEDZ