Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kup se TVP :)

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

Kup se TVP :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Grzesioo » (wt) 14 lis 2006, 12:32

Nie wiem czy już o tym było ale od wczoraj można kupić z wyprzedaży kasety VHS, płyty CD i DVD. Kasety i płyty CD są prawie za grosze a niektóre są całkiem interesujące.

No tak, zapomniałem linka :)
http://info.sklep.tvp.pl/index.php?osCs ... 33b682d9d7

jan5

zlodzieje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: jan5 » (pn) 12 lut 2007, 22:02

:mur: Zakładam sobie Polsat Cyfrowy i w związku z tym zasięgłem informacji

jan5

zlodzieje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: jan5 » (pn) 12 lut 2007, 22:16

mur: Zakładam sobie Polsat Cyfrowy i w związku z tym zasięgełem informacji o opłatach itd. Okazało się, że chociaż tvp jest w pakiecie cyfrowego polsatu i tak będę musiał płacić abonament. Mówie sobie ku... muszę :zly: płacic dwa razy za to samo gówno, ale nie opłata 16 zł na miesiąc to opłata za mój telewizor, którego nikt mi nie dał i sam muszę płacić za prąd. Ci złodzieje z TVP podpierdalają nam tyle pieniędzy, że ch... by ich strzelił a do tego częśc abonamentu idzie na ich TVP Sport, TVP Kultura, TVP Film i TVP Polonia, których i tak nie mogę oglądać ale za nie płace. Zamiast 35 za polsat cyfrowy będe musiał płacić 50 zł. Jak ch... trzeba wysłać list do komisji w uni europejskiej bo się za kutafonów nie ma kto wziąć. Jeśli się zgadzcie podpisujcie się pod moim wpisem na tym forum. Za tp też nie miał kto się brać. Piszcie też na gg7502235 mam nadzieję że ktoś z tvp przeczyta mój post. Przewpraszam za wulgaryzmy, ale w tym kraju bez radykalnych środków nigdy się nie zmieni.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 13 lut 2007, 10:32

TVP Sport, TVP Kultura, TVP Film i TVP Polonia
Żaden z tych programów (w dodatku TVP FILM jeszcze nie istnieje) nei jest utrzymywany z abonamentu. TVP Sport ma zarabiać sam na siebie, TVP Kultura utrzymywana jest z reklam emitowanych w TVP1 i TVP2, a TVP Polonia utrzymywana jest przez MSZ (dotacja jest jednak mała, dlatego dają tam w dużej mierze powtorki z innych kanałów TVP)

kurosawa
Przeciętniak
Posty: 109
Rejestracja: (sob) 01 kwie 2006, 16:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: kurosawa » (wt) 13 lut 2007, 16:18

TVP kultura ma swoje reklamy. od pol roku.

marfar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: marfar » (wt) 13 lut 2007, 16:53

dostanę 1zł od mamy i 1 zł od taty za jedno 1 zł kupię batona a za drugie jednen zł kupię jabłoko. Która złotówka była na np jabło od taty czy od mamy....jebie mnie, to tak samo tvp ma piniądze z reklam i z abinamentów większość z abonamentów. Jan5 ma racje to złodzieje unia musi zainterweniować

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (śr) 14 lut 2007, 23:38

Też mnie ta sytuacja denerwuje i macie racje. Interweniowałem w kilku miejscach (np. u Rzecznika Praw obywatelskich), ale bez odzewu, sama TVP też nie odpowiada. Po prostu wypięła dupsko na widzów. Na ludzi został nałożony obowiązek płacenia abonamentu, ale nie dostają oni w zamian usług, na które płacą. Z czasem TVP się rozbestwiła i zaczęła tworzyć dodatkowe kanały dla wybranych (zapewne z nadmiaru pieniędzy, bo co to za misja dla bogaczy z satelitami czy pakietami premium), dzięki czemu więcej kolesiów nowych władz znalazło tam zatrudnienie, bo na czterech antenach już nie było miejsca. Administracyjnie wszystkie kanały tematyczne powinny zostać zliwkidowane (oczywiście bez TV Polonii) i WSZYSTKIE ŚRODKI przeznaczone na główne anteny, które moze odbierać każdy Polak (ten, który posiada telewizor, bo za to jest abonament),. Wszystkie środki to znaczy z abonamentu i reklam emitowanych w tych trzech kanałach powinny iśc na TVP1-3. Wielu widzów już pokazało fuck offa dla TVP i jak tak dalej pójdzie bedzie ich coraz wiecej. Jak słyszę o TVP Dokument, TVP Historia, TVP Parlament to aż mnie skręca. Tylko głupi zarejestruje w dzisiejszych czasach telewizor (czy nawet kartę TV jak sobie życzą), bo nikt przecież nie zapłaci w sklepie za coś czego potem nie bedzie mógł korzystać.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kalfinio

Jak im się wywinąć???

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Kalfinio » (pt) 16 lut 2007, 15:00

No właśnie ja uważam, że jak mam telwizje od polsatu cyfrowego to nie powinienem płacić, bo polsat napewno coś odpala za to, że puszczają swoim widzą 1, 2 i 3 itd. To dlaczego ja mam płacić dwa razy za to samo. Jest jakiś sposób żeby ich oszukać bo płacę 52 zł a mógłbym 35 zł. Nie potrzebnie w ogóle kiedyś rejestrowałem swój tv. Jak teraz wyrejstrował bym go to napweno by mnie skontrolowali i musiałbym karę zapłacić. Jak jest jakiś sposób na wyrwanie się z ich szponów to piszcie mi na gg 218031. Z góry dzięki
i pamiętajmy PRECZ ZE ZŁODZIEJAMI, JEBAĆ KONFIDENTÓW

Awatar użytkownika
macias
Coś z niego/niej będzie
Posty: 220
Rejestracja: (czw) 11 sty 2007, 13:44
Lokalizacja: 71

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: macias » (pt) 16 lut 2007, 18:18

Z tego co widzę, to fajnie jest być gościem na tym forum, bo można bluzgać i nikt nie zwraca na to uwagi. :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (pt) 16 lut 2007, 18:24

Nie bezkarnie bo mamy Ip :]
A po drugie to już nie można być gościem w tym wątku ;) luka załatana została ... :P
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
macias
Coś z niego/niej będzie
Posty: 220
Rejestracja: (czw) 11 sty 2007, 13:44
Lokalizacja: 71

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: macias » (pt) 16 lut 2007, 20:19

Jesteście szybsi niż moja szkolna kwestura. :x

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Haello » (czw) 29 sty 2009, 10:56

michal pisze:Administracyjnie wszystkie kanały tematyczne powinny zostać zlikwidowane (oczywiście bez TV Polonii)
A nie lepiej udostępnić te kanały tematyczne, każdemu Polakowi, co posiada TV?
Więcej ludzi oglądających np. TVP Sport=mniejsze dochody konkurencji

mniejsze dochody konkurencji=likwidacja kanałów lub wrzucenie na pasmo niekodowane

Dużo kanałów na niekodowanym=Zadowolony abonent :)
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Kpc21
Coś z niego/niej będzie
Posty: 336
Rejestracja: (pt) 01 sie 2008, 17:22
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Kpc21 » (ndz) 03 maja 2009, 23:56

Kalfinio pisze:polsat napewno coś odpala za to, że puszczają swoim widzą 1, 2 i 3 itd.
Wręcz przeciwnie - sąd pozwolił Polsatowi retransmitować TVP1 i TVP2 za darmo. A że TVP nie chciała dać Polsatowi swojego sygnału ze studia, do niedawna odbierali te programy z anteny naziemnej (podobno siatkowej).

Jednak ostatnio Polsat i TVP doszli już do porozumienia.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: viper » (wt) 05 maja 2009, 18:47

Czy ktoś z forumowiczów ma wszystkie płyty ze znakiem TVP?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Haello » (śr) 06 maja 2009, 18:30

Ja się do nich nie zaliczam choć mam kolekcję (głównie z gazet, ale tam też widniało logo publicznej). Są w niej:
-Alternatywy 4 (1-9)
-Janosik (1-18?)
-07 zgłoś się (1-10?)
-Czarne chmury (1-18?)
-Czterej Pancerni i Pies (1-8?)

i chyba to tyle :]
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

ODPOWIEDZ