Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Nowa strona główna tvp.pl

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: michal » (pn) 08 sie 2005, 0:25

Tutaj był wcześniej podany link do Smerfów. Post nie załapał sie już do update'u. Faustus powiedział, że wciąga. Czy ja wiem...

Zmiana koloru ekranu lub obudowy nie jest wg mnie zbyt interesujące. A gry?

Przejrzałem wszystkie siedem i niektóre są bez sensu. Na przykład ze składaniem samochodu - potrafię złożyć tylko jedną część (dolna czść siedzenia), a potem już żadnej innej nie chce mi uznać.

Gra z łapaniem ciastek trochę wolno chodzi i nie zawsze ten smerf się rusza tak jak chcę, ale może to tak specjalnie. W miarę najciekawsza, choc pierwsze 15 minut przechodzi się banalnie. Po stracie życia znowu trzeba przez te łatwe 15 przechodzić.

Gra z pojawiającymi się przedmiotami jest o tyle śmieszna, że im dłużej się w nią gra tym jest trudniejsza, bo miesza się wszystko z poprzednimi partiami. Za pierwszym razem jest najprościej.

Gra z przypasowaniem gadżetów do pozycji smerfa jest własciwie na raz. Po potem już wszystko wiadomo.

Rzucanie do dzieury jest trudne i trochę głupawe.

Gra z śpiochem to nie jest chyba żadna gra tylko historyjka. Nic z niej nie wynika :)

A kolorowankę trudno nazwać grą, ale jest ok. Też tylko na raz :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 08 sie 2005, 11:22

To ja jestem lepszy - udało mi się ułozyć trzy częsci tego samochodu - siedzenie, coś na pedały i same pedały.
A tutaj link
http://ww2.tvp.pl/4645.dzialy

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: michal » (pn) 08 sie 2005, 11:36

Aha, no to już wiem o co chodzi w tej grze. Nie wystarczy nacinąć tylko trzeba przeciągnąć na właściwe miejsce. Mam już aż 6 części i klops, bo dalej nie wiem. Ale się dowiem :)

EDIT

I już go poskładałem :lol: :lol: :lol: :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Gość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Gość » (pn) 08 sie 2005, 18:39

Gratulujemy Michałowi! proszę zgłosić się do prezesa Dworaka po odbiór nagrody. :D
Strona Wiadomosci leży i kwiczy od 22 lipca, ale pojawił się nam nowy, bardzo ładny serwis. oto adrss:
http://ww2.tvp.pl/4677.dzialy(ewentualnie www.jarre.tvp.pl )
Strona bardzo łądna, fajna grafika i zawartość. Oj chyba konkurencyjne stacjie nigdy nie będą miały takiego poratlu jak TVP. Także serwis www.itvp.pl świetnie się rozwija. :D

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 08 sie 2005, 18:44

Powyższy post jest mój. Nie wiem czemu ale zostałem wylogowany. Dopiero teraz to zauważyłem.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 10 sie 2005, 22:43

TVP wprowadziła kolejną nowinkę na swoich stronach - można zamówić sobie newsletter z informacjiami z kraju i ze świata. (Do wyboru jest też sport, ale to mnei nie intersuje - mam dość tych Listkiwiczów i innych mafiozów.)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 12 sie 2005, 13:44

No - po blisko miesięcznej przerwie na stronie Wiadomosci coś drgnęło. Polecam dział ludzie Wiadomości - ile zdjęć, ile nowych osób. No no...

I jest nawet zdjęcie Magdaleny Gardowskiej!!!! Jest też Hanna Szarkowska!!!!!

Polecam też fotkę Bianki Frejlich.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: michal » (pt) 12 sie 2005, 14:55

Bardzo fajnie. Mało co tam widzę (problemy techniczne), ale tak właśnie sobie Szarkowską i Gardowską wyobrazałem - jako starsze panie, chociaż ta druga nie aż tak bardzo. Ta kobieta z kamery internetowej, co podejrzewałem, że jest jedną z nich lub Sukmanowską, to jednak będzie Sukmanowska. Ogólnie to twarze niektórych są dziwne i śmieszne (Kisielewski, Frejlich). A Edyta Suchacka to piękna kobieta :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 13 sie 2005, 14:19

Strona nie jest jednak skończona - np przy części nazwisk nie ma opisów, brakuje odnośnika (praktycznie nie ma go nigdzie.) Zdjęcie M. Warsińskiego zmieniono (teraz wygląda na swój wiek - tj bardzo młodo), nie ma nowych nabytków redakcji - Bohatkiwicz, Karnowski i ten drugi z Trójki. I co najważniejsze nie ma dziennikarzy sekcji zagranicznej. Jest tylko Rzepczak (oj mam dziwne przeczucia - może ona żyje w jakimś związku z Góreckim? :D .) Nie ma nawet promowanej na siłę Sieradzkiej. Kto wie - może znowu dział zagranica przesunięto pod TAI z jakimś nieformalnym przypisaniem do redakcji? Wśród wydawców nie ma Paczuskiej Tętnik, wielkiej fanki "rzetelnego inaczej" J. Pospieszalskiego, ale pojawił się Krzysztof Juszczak. Ciekawe czy wsadzą tam fotki ludzi od Pogody i Sportu?

Ale najbardziej cieszę się ze zdjęć - ile tam można zobaczyć.
Np polecam komputer przy którym siedzi Oleś. A raczej zawartość strony. Widać TAI wciąż zajmuje się pisaniem depeszy agencyjnych. Zwróciłem również uwagę na zdjęcie Małgorzaty Janiszewskiej (kierownik produkcji działu zagranica).


Obrazek

Polecam obraz z trzeciego telewizora :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: michal » (sob) 13 sie 2005, 14:38

Co jest na trzecim telewizorze?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 13 sie 2005, 14:49

EurovisionNews - czyli jakaś sieć łącząca stacje wchodzące w skłąd Europejskiej Unii Nadawców (EBU) - chyba w taki sposób wymieniają się materiałami i zdjeciami.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 16 sie 2005, 12:54

Na stronie Wiadomości uzupełniono flash o zdjęcie D. Gawryluk. Teraz zauważyłem, że pojawił się dział korespondenci, a tam kilka wpadek - Magda Tadeusiak funkcjonuję jako Mikołajczak, Kraśko jest podpisany jako korepsondent w USA, ale na zdjęciu stoi na Pl. Św. Piotra, jest też fotka jakieś korespondentki z Wilna podpisana "???", brakuje natomiast Agnieszki Gawerskiej. Być może już nie jest korespondentką - ostatnio oszczędny Dworak mówił, że raczej zlikwidują placówkę w Rzymie, a jej pracownicy wrócą na Pl. Powstańców. Gawerska nadawałą tylko i wyłącznie dla Panoramy. Kto wie - moze dostatnie miejsce w redakcji Panoramy. Z drugiejs trony to dziwne - komercyjne stacjie wreszcie zaczęły tworzyć swoje punkty zagranicą, a Dworak niby dla oszczędności zamyka część. Czy to nei jest działanie na szkode firmy? Niech będzie oszczędny i zwolni Gawłą i innych doradców, którzy za niego myślą i podejmują decyzję w tej firmie.

PS w dziale redkacja nie ma już Rafała Wolskiego.... :?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: michal » (wt) 16 sie 2005, 13:10

O ile paniętam, to w Wilnie zawsze pracowały 3 osoby. Walenty Wojniłło był czasami także operatorem jednej z pań, a oprócz niego była Edyta Maksymowicz (ta jest chyba na zdjęciu) i jeszcze jedna kobiecina.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Marlon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: Marlon » (ndz) 21 sie 2005, 20:42

Czy moglibyści podać adres strony ze zdjęciami dziennikarzy Wiadomości?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 21 sie 2005, 21:15

Strona jeszcze w budowie, ale można już czytać jej część.

http://tvp.pl/3497.dzialy

ODPOWIEDZ