Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP dla Śląska

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

TVP dla Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: ArO » (wt) 21 lut 2006, 15:20

W niedzielę 26.02.06r., odbedzie sie charytatywny koncert "Jesteśmy z Wami" w katowickim Spodku.

Organizatorzy - TVP2 i Caritas Polska - nazywają go "koncertem solidarności ze Śląskiem, z ludźmi, którzy zginęli lub zostali ranni w chorzowskiej tragedii, i z ich rodzinami". Jednak dochód z imprezy nie będzie przeznaczony na pomoc dla ofiar z MTK.

Wejście do Spodka będzie bezpłatne, w środku można będzie wpłacać datki, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego do ośrodków rehabilitacyjnych Caritas Polska na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem ośrodków na Śląsku.

Wystąpią gwiazdy polskiej estrady: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Beata i Bajm, Perfect, Ira, Blue Café, Łzy, Edyta Górniak oraz młodzi muzycy: Szymon Wydra i Carpe Diem, Kasia Cerekwicka i Kasia Wilk z zespołem Kto To. Każdy wykonawca zaprezentuje po jednym utworze.

Koncert zacznie się o godz. 18, będzie transmitowany na żywo przez TVP2.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (wt) 07 mar 2006, 12:54

I co ArO byłeś na tym koncercie ???
Jesli tak to opisz jak było :] ?
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Grzesioo » (wt) 07 mar 2006, 14:30

I pokaż więcej fotek :D

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: ArO » (wt) 07 mar 2006, 15:42

Byłem na koncercie i było nawet fajnie. Najbardziej wkurzało czekanie. Nie mam daleko do Spodka. Wsiadam na przystanku pod domem i wysiadam pod nim, ale czekałem przed wejściem od 15:12 do ok 16:40. Mieli ludzi wpuszczać o 16:00, a mimo to nie robili tego bo były próby. Podeszła do mojego wejście (nr 3) ekipa "Wiadomości". Pytali się dlaczego przyszliśmy na koncert. Oczywiście nikt nic nie chciał mówić i gdy tylko ktoś zobaczył kamerę to odwracał się w drugą stronę i udawał, ze nie widzi. :x Staliśmy więc na tym zimnie, ludzie sie wkurzali, zaczynali krzyczeć, że mieli już dawno wpuszczać więc ok 16:40 wpuścili nas do holu, ale jeszcze nie na płytę Spodka. Tam czekaliśmy ok 15 minut i tuż przed sama 17 weszliśmy do środka. Było tak... mgliście. :lol: Sam koncert był dośc fajny. Szkoda tylko, ze wszystko z playbacku. Prawie w ogóle nie widziałem kamer. Była tylko jedna na ramieniu, ale mało kiedy "latała". No i był facet z kamera który robił kółka wokół wykonawców. W tv daje to ten fajny efekt jakby kamera płyneła. Koncert trwał ok 2 godzin. Atmosfera była abrdzo fajna. Ludzie się bawili, śpiewali, klaskali.. Widizałem na żywo Grażke Torbnicką i Niknę. :x Nie widziałem na widowni nikogo znanego bo ja stałem jakies 7 metrów przed sceną, a miejsca siedzące (loża) były dużo dalej.
Grzesioo pisze:I pokaż więcej fotek
Fotki nie wyszły za fajne. Robiłem tylko Edycie Górniak. Ty Grzesioo dostałes najlepszą. Teraz już wiem, że jak się stoi daleko sceny to nie należy używać za bardzo zoomu bo fotki wychodzą ciemne. Jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć to są w tym temacie http://www.e-gorniak.com/v1/viewtopic.p ... 34&start=0 na forum Edyty.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Grzesioo » (wt) 07 mar 2006, 17:01

ArO pisze: Fotki nie wyszły za fajne. Robiłem tylko Edycie Górniak. Ty Grzesioo dostałes najlepszą. Teraz już wiem, że jak się stoi daleko sceny to nie należy używać za bardzo zoomu bo fotki wychodzą ciemne. Jeśli ktoś bardzo chce zobaczyć to są w tym temacie http://www.e-gorniak.com/v1/viewtopic.p ... 34&start=0 na forum Edyty.
Gdzie to dokładnie leży? Ten link chce abym się zalogował, a jak szukałem w temacie o koncercie to nic nie znalazłem.

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: ArO » (wt) 07 mar 2006, 18:05

Kurcze to chyba jest dział tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Najprościej zarejestrować się. ;) Może w nocy jak mi się będzie chciało to pozapisuje kilka fotek. Nie mogę skopiować kodu tych fotek z tamtego forum bo tam posta edytować można tylko przez godzinę po napisaniu. :(

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Grzesioo » (wt) 07 mar 2006, 18:45

Zarejestrowałem się :D
Zobaczyłe i faktycznie straszne zaszumione zdjęcia. Ale to nie wina zoomu tylko było za ciemno. Gdybyś był bliże to może lampa by cos pomogła.

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: ArO » (wt) 07 mar 2006, 18:56

Grzesioo pisze:Zarejestrowałem się
Widziałem cię na forum i nawet przywitałem się w ShoutBoxie. ;)

Grzesioo pisze:Zobaczyłe i faktycznie straszne zaszumione zdjęcia. Ale to nie wina zoomu tylko było za ciemno. Gdybyś był bliże to może lampa by cos pomogła.
Z pewnością by to pomogło, ale nie chciałem się wpychać w tłum małych dziewczynek które pobiegły pod samą scenę. Zobacz jednak, ze zdjęcia z ogólnym planem (bez zoomu) nie są takie ciemne. W ogóle to od zimna aparat mi szwankował. Dobrze, ze Edyta śpiewała tak w połowie bo na początku aparat w ogóle nie chciał działać.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Grzesioo » (wt) 07 mar 2006, 19:23

ArO pisze: Widziałem cię na forum i nawet przywitałem się w ShoutBoxie. ;)
Raczej nie będę tam stałym bywalcem :). Jeszcze jedno forum to chyba musiał;bym całyczas siedzieć przy komputerze :D

ArO pisze: W ogóle to od zimna aparat mi szwankował. Dobrze, ze Edyta śpiewała tak w połowie bo na początku aparat w ogóle nie chciał działać.
Taka ciekawostka. Zimny aparat mniej szumi

Pozwoliłem sobie poczarować troche te zdjęcia :D

ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: ArO » (wt) 07 mar 2006, 22:05

Grzesioo pisze:Pozwoliłem sobie poczarować troche te zdjęcia
Dzięki :)

Grzesioo pisze:Jeszcze jedno forum to chyba musiał;bym całyczas siedzieć przy komputerz
Zwłaszcza, że tam jest, co czytac. Nie rozmawiamy tylko Edycie. :P

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Grzesioo » (wt) 07 mar 2006, 22:39

ArO pisze:
Grzesioo pisze:Pozwoliłem sobie poczarować troche te zdjęcia
Dzięki :)
Moge wrzucić tu reszte, czy zdjęcia są przeznaczone tylko do publikacji na Wszym forum? :)

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: ArO » (śr) 08 mar 2006, 0:40

Możesz. Nie ma żadnych ograniczeń. ;)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (śr) 08 mar 2006, 12:23

Hmmm ja nie widze róznicy pomiędzy fotkami ArO a Grzesiaa :D ale może to wina monitora i wypalonego luminoforu :x

btw :> ja się nie logowalam a widziałam te fotki :>

W każdym razie fajne ;)
ArO a czemu nie chciałeś się pchać miedzy dziwczynki :x ? Boisz się malych dziwczynek ???? Ja w sumie tez ale na premierze Potteraz przemogłam swój strach :x i poszłam do przodu następnym razem Aro DAWAJ DO PRZODU :D:D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: ArO » (śr) 08 mar 2006, 12:26

ArO a czemu nie chciałeś się pchać miedzy dziwczynki mad ? Boisz się malych dziwczynek
Wiesz bałem się, że będę się wyróżniał w tv. Ja mam 180 cm wzrostu, a te dziewczynki ok 150. :smiech:
Ania pisze:ja się nie logowalam a widziałam te fotki :>
Masz tam konto wiec moze zalogowało Cię automatycznie, a nie zwróciłaś na to uwagi. :P

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Grzesioo » (śr) 08 mar 2006, 14:07

Reszta zdjęć. Troche odszumionych, wydaje mi się że niektóre wyglądają troszkę lepiej.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Jak ktos chce ten programik to pisać :D

ODPOWIEDZ