Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Historia lubi się powtarzać...

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Kasztelan » (pn) 01 lut 2010, 21:37

viper pisze:Tyle że żadna inna telewizja publiczna tak nie robi. A TVP zobaczyła, że TVN tak robi i myśli, że sama też tak może.
No tak, tylko że gdyby nie te ,,małpowanie'' za TVN publiczna byłaby sto lat za murzynami a widzowie odpłynęliby do konkurencji. Ja juz się do tego przyzwyczaiłem.
d. YT:bartusgo

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: zielarz155 » (pn) 01 lut 2010, 21:39

Ama18 pisze:Każde ozdobniki, czy zapowiedzi w trakcie trwania programu są niepotrzebne. Zaśmiecają niepotrzebnie ekran.
To samo się tyczy zegara w Wiadomościach i kuli ziemskiej w Panoramie. Dobrze że w Teleexpressie jeszcze nie ma nic takiego.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: viper » (pn) 01 lut 2010, 22:02

YT:bartusgo pisze:gdyby nie te ,,małpowanie'' za TVN publiczna byłaby sto lat za murzynami a widzowie odpłynęliby do konkurencji
To znaczy, że każda telewizja musi "małpować"? Bez przesady, TVP ma przecież stałych widzów. I nie traktujmy jej jak konkurencji dla innych, bo w pewnych sprawach TVN czy Polsat nie zastąpią publicznej.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Ama18 » (pn) 22 lut 2010, 12:29

Kolejny zarząd TVP chce "namieszać" w zarządzaniu programami informacyjnymi.
1 marca obecną Agencję mają zastąpić Agencja Produkcji Audycji Informacyjnych (będzie technicznym zapleczem wszystkich programów informacyjnych telewizji publicznej) i Ośrodek Programów Regionalnych (ma odpowiadać za TVP Info, a ”Wiadomości”, ”Teleexpress” i ”Panorama” trafią pod nadzór Jedynki i Dwójki).

http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=21748
Coś mi to przypomina... kilka lat temu też chciano podporządkować programy inf. szefom anten. Jak się to skończyło - tego już nie wiem.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: viper » (ndz) 02 maja 2010, 21:18

YT:bartusgo pisze:gdyby nie te ,,małpowanie'' za TVN publiczna byłaby sto lat za murzynami a widzowie odpłynęliby do konkurencji
Problem w tym, że TVP ma lepszą pozycję niż konkurencja.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ