Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP nie chce by Polacy wygrali Eurowizję ?

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

TVP nie chce by Polacy wygrali Eurowizję ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Poland » (pt) 04 mar 2011, 11:58

Przepraszam że pisze to tutaj ale to osobna sprawa od konkursu by o tym mówić w jego temacie. Chodzi mianowicie o ten artykuł zamieszczony przez Pomponika będący przepisaniem tego o czym w bieżącym numerze pisze "Takie jest życie" :
http://pomponik.pl/news/marcin-mrozinsk ... vp,1603058
W artykule tym były reprezentant Polski na Eurowizji tłumaczy współprace a właściwie jej brak między nim a Telewizją Polską a nim samym chodzi m.in o zdanie szefowej Działu Rozrywki w TVP1
Witam. Nazywam się Maria Makowska. W tym roku reprezentantem jest Marcin Mroziński z piosenką "Legenda" i będziemy jak zwykle ostatni"
Tymi słowami można rzec pogrążyła reprezentanta Polski na Eurowizji w oczach mediów i szefów innych delegacji ( a słowa te padły na spotkaniu organizacyjnym trzy miesiące przed konkursem) a także z miejsca spisała go na straty. Na dodatek wokalista musiał wziąć kredyt by opłacić promocje piosenki "Legenda" potrzebną przed Eurowizją gdyż TVP tradycyjnie miała węża w kieszeni i nie chciała go wesprzeć. Co o tym sądzicie ? Według mnie już pogrążyli się z nie emitowaniem jako jedynym w Europie drugiego półfinału oraz programów przygotowujących do konkursu o studiach przed i po Eurowizji nie wspominając a teraz jeszcze to ? Według mnie TVP skompromitowała się tym co rok temu zrobiła naszemu reprezentantowi - mam nadzieje że z jego następczynią czyli Magdalena Tul będzie lepiej a nawet doskonale bo w końcu pochodzi ona właśnie z tej stacji a dokładniej jego programu "Jaka to melodia" który zresztą emituje program nadający także Eurowizję czyli TVP1.
Mam nadzieje że ta sprawa uzmysłowi tej stacji że Eurowizja to rzecz poważna a nie okazja do wycieczki dla delegacji tej stacji - myślę że to właśnie przez nich mamy słabe wyniki w tym konkursie :mad:
Poland - Aktywnie najlepszy

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Haello » (pt) 04 mar 2011, 16:45

Czytałem o tym na wp.pl...

Jedno słowo na ten temat- skandal. Jak oni mogą sobie pozwolić na takie coś? Z takim potencjałem jaki mamy, to powinniśmy chociaż do finału się dostać, ale jak widać nie zależy im.

Z drugiej strony, ewentualna wygrana, to więcej kosztów niż zysków, bo potrzeba hali koncertowej z prawdziwego zdarzenia której nie mamy, a do tego mogłaby się nadawać jedynie bodaj Atlas Arena w Łodzi, a Łódź jak to Łódź i by na pewno powstałyby kolejne problemy. Poza tym kasy musi starczyć na pensje, premie i delegacje dla danych osób w TVP, więc nie można marnotrawić na jakieś organizacje jakichś mało znaczących imprez, w której bierze udział niemal wszystkie państwa z naszego kontynentu i którą transmitują praktycznie wszystkie telewizje w Europie i wiele na całym świecie...
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Poland » (pn) 07 mar 2011, 10:50

Myślę że zyski też będą zwłaszcza gdy 30 tysięcy widzów oraz reprezentanci zostawią swoje pieniądze w naszym kraju :)
Poland - Aktywnie najlepszy

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Haello » (pn) 07 mar 2011, 17:55

kisiel205 pisze:Myślę że zyski też będą zwłaszcza gdy 30 tysięcy widzów oraz reprezentanci zostawią swoje pieniądze w naszym kraju :)
To aż 30 tysięcy ludzi ma to na żywo oglądać? To my chyba na stadionie jakimś byśmy to musieli robić. :S
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

TomekTVR
Coś z niego/niej będzie
Posty: 203
Rejestracja: (ndz) 28 cze 2009, 13:27
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Warszawa / Vilnius

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: TomekTVR » (pn) 07 mar 2011, 18:41

Kisiel, przegiąłeś, 20 tys. w sali to norma.
Rawr!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Przemek » (pn) 07 mar 2011, 18:42

Na prawdę gratuluje problemu i zagwozdki - konkursu którym interesują się praktycznie tylko jego fani, na którym króluje kicz i którego nigdy nie wygramy. Ale to tylko moje zdanie.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Poland » (pn) 07 mar 2011, 19:32

A zdziwiłbyś się bo w tegorocznych rankingach nawet nieźle nasz utwór wypada. A poza tym ten twój kicz to minimum 20% konkursowych utworów ( w tym roku to Macedonia,Grecja i Belgia) a reszta to kompozycje na niezłym poziomie.
A poza tym macie racje 20 tys. ludzi taki konkurs ogląda na żywo.
Poland - Aktywnie najlepszy

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Haello » (pn) 07 mar 2011, 22:53

Przemek pisze:Na prawdę gratuluje problemu i zagwozdki - konkursu którym interesują się praktycznie tylko jego fani, na którym króluje kicz i którego nigdy nie wygramy. Ale to tylko moje zdanie.
Może lepiej by było, jakby telewizje przykładały się też do promocji festiwalu i nieco wyższej poprzeczki dla utworów...
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Poland » (wt) 08 mar 2011, 18:43

Problem jest w tym że inne kraje jak na przykład Ukraina,Szwecja czy nawet Słowacja i Niemcy się przykładają a naszym się niestety nie chce :( Opole zeszło na psy więc promować dużo lepszą Eurowizję nie zaszkodzi.
Poland - Aktywnie najlepszy

ODPOWIEDZ