Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Olimpiada w Pekinie

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Olimpiada w Pekinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (śr) 20 sie 2008, 15:08

Oglądacie? Ja oglądam co najwyżej zmontowane skróty w szwedzkiej TV, a tak to czasem sobie co najwyżej spojrzę do Onetu co tam słychać, czy zdobyliśmy jakiś medal.

Wątek zakładam jednak dlatego, ponieważ przeczytałem na WM, że TVP będzie się sądzić z Polsatem i TVN za bezprawne wykorzystywanie zdjęć z olimpiady. Ale nie z TVP tylko z Eurosportu. TVP oferowała sprzedaż skrótów stacjom, ale nie było zainteresowania. A Eurosport jako telewizja europejska nie może sprzedawać licencji stacjom narodowym. No, ale nie napisali czy mogą to oddawać za darmo ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (czw) 21 sie 2008, 16:45

Nie oglądam gdyż nie zamierzam napełniać kasy hipokrytom z TV finansującym Chiński rząd :]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TinkiWinki » (czw) 21 sie 2008, 17:17

Ania pisze:Nie oglądam gdyż nie zamierzam napełniać kasy hipokrytom z TV finansującym Chiński rząd :]
I napisałaś to przy użyciu klawiatury Made in China i myszki Made in China z komputera który pewnie w 90% jest Made in China. Siedząc na fotelu Made in China w ubraniu Made in China. Używasz telefonu który w znacznej części jest Made in China. Masz TV, radio i jakieś MP3, DVD Made in China. Kupujesz jedzenie w takiej a nie wyższej cenie bo osoba pracująca przy jego wytworzeniu kupuje tanie rzeczy Made in China, gdyby musiała kupować droższe produkty to i musiałaby więcej zarabiać. Itd. itd. By nie napełniać kasy Chińskiemu rządowi najlepiej byłoby popełnić samobójstwo :D Ewentualnie zostać mnichem tybetańskim :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ