Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Znowu "Dni otwarte" w TVP

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Znowu "Dni otwarte" w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (wt) 17 maja 2005, 13:17

http://tvp.pl/3569,20050513204697.strona
http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=22623

Coś troch? za często. Raz na rok by wystarczy?o. Może się przejeś?.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Przemek » (wt) 17 maja 2005, 13:40

Ja miałem jecha? w listopadzie do Wawy, miałem też w maju. A sko?czy?o się na tym ze jad? do Kielc...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (czw) 19 maja 2005, 19:20

Mia?am jecha? do Wawy... :? ale nie jade pójd? sobie do TVP 3 w Poznaniu... ciekawe czy mnie bez dziecka wpuszaczą :? w ko?cu to niby dla dzieci jest :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 19 maja 2005, 20:32

Aniu ewentualnie mów, że jesteś w cią?y i pragniesz aby Twojej dziecko już w okresie p?odowym przyzwyczaja?o się do magii TV. Ewentaulnie udawaj uczennice gimnazjum - one i tak starają się wygląda? na starsze.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (czw) 19 maja 2005, 20:33

Ciekawe czy będą czaty ze znanymi osobami. Może też będzie kamerka internetowa podglądała studio? Nic na ten temat nie mówią. W ogóle jakoś mało informacji, jakby na się? i na odwal to robili.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (pt) 20 maja 2005, 16:04

ciekawe czy na woronicza tyle ludzi co ostatnio bedzie :D ???
hehe niop mogę mówi? że jestem w cią?y :D ale jakoś tak mam nadziej? ze się obejdzie bez tego :D jutro pojade się zapyta?
A co do udawania gimnazjalistki to w?ąsciwie nie było by problemu :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (sob) 21 maja 2005, 1:38

Pojawia?a sie informacja, że równie? w tym roku to co się dzieje w studiu będzie podglądane przez kamerki internetowe. Jeszcze nie podali adresu.
Internauci będą mogli śledzi? to, co się dzieje w studiach anten dzi?ki kamerom internetowym. Zdj?cia z tych kamer będą archiwizowane - a więc ci z Pa?stwa, którzy będą zwiedza? studia, będą mogli póŸniej odszuka? w Internecie i zachowa? na pamiątk? swoje zdjęcia!

Zapraszamy na strony TVP.pl!
Rok temu kamera była ustawiona na studio TV Polonia.

TV Polonia podczas Dnia Otwartego

14 listopada br. odby?a się na terenie Telewizji impreza pod has?em "Dzień otwarty TVP".

Obrazek

Na antenie Programu Satelitarnego TV Polonia sześ? wejś? antenowych relacji z przebiegu tego wydarzenia "na żywo" (z powtórzeniem dla widzów ameryka?skich) Gospodarzami byli: Dorota Szpetkowska, Monika Jó?wik, Agata Konarska, Anna Karna, Katarzyna Pakosi?ska, Katarzyna Stoparczyk i Radosław Brzózka

W Studio TV Polonia gościlismy:
- bohaterów seriali - "Na dobre i na złe", "Klan", "Z?otopolscy", "M jak miłoś?", "Plebania"
- zespo?y Budka Suflera, Bracia, Andrzeja Cierniewskiego, Marcina Rozynka, Dorot? i Jaros?awa Idzich, Wojtka Nowakowskiego.

W tym dniu na antenie TV Polonia odby?a się równie? premiera filmu dokumentalnego aut. Jana Tarczy?skiego pt. "Pojazdy Powsta?czej Warszawy" a widzowie odwiedzający TVP, mieli okazj? przyjrze? się s?ynnemu "Kubusiowi" i innym pojazdom w studio 3.
W internecie kamera wtedy rejestrowa?a studio od 9:05 do 10:05 (pierwsze wejście) oraz od 17:50 do 18:10 (ostatnie). Wklejam kilka zdj??.

Wejście pierwsze.

Konarska w lewym górnym rogu mówi do kamery, a Dworak stoi w t?umie ko?o samochodu, ale równie? w towarzystwie kamerzysty.
Obrazek

Konarska w tle rozmawia z Dworakiem, a w centrum Szpetkowska przygotowuje się do wejścia. Z prawej strony widoczny jest przedstawiciel Klanu i programu "Uczmy się polskiego" - Andrzej Grabarczyk.
Obrazek


Szpetkowska w środku studia mówi do kamery albo czyta sceniariusz, Dworak sko?czy? wywiad i wychodzi, w rogu jest nadal widoczny Grabarczyk.
Obrazek


Szpetkowska ta?cuje.
Obrazek

Wejście ostatnie.

Pakosi?ska na motorze przed chwilą sko?czy?a wejście i robi sobie pamiątkowe zdj?cie. Zdj?cie wcześniej zamiast fotografa by? kamerzysta. Konarskanatomiast z prawej rozmawia z kole?anką.
Obrazek

Konarska chodzi po studiu.
Obrazek


Pozosta?e zdjęcia równie? mo?ecie sobie jeszcze poogląda? pod adresem
https://ww1.tvp.pl/tvppl/kamera/wc.html

Na ko?cu jest jeszcze kilka zdj?? z jakiegoś biura z bli?ej niezidentyfikowanego miejsca, dnia i z bli?ej niezidentyfikowanm facetem.

Obrazek


I jeszcze taka dygresja.
Nie mam TV Polonia i nie wiedziałem, że Pakosi?ska tam pracuje. To taka fajna kobietka. Zawsze uśmiechni?ta i pe?na optymizmu. Czasem się wypowiada do Wiadomości, aby zabawnie skomentowa? jakąś bzdur? czy polityczną fars?. Ostatnio wypowiadała się w reporta?u o Opolu na temat tego co będzie w Kabaretonie. Kabaretem się nie interesuj?, i fakt, że wyst?puje w kabarecie Moralnego Niepokoju za bardzo mi nic nie mówi?, ale widzia?em, że skądś ją znam gdy ją zobaczy?em w tych Wiadomościach.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (sob) 21 maja 2005, 16:29

hehe to już jutro :D bedą fotki niebawem jeśli się oczywiście tam dostan? ja tam się ciesze ze to nie jest rozpropagowane ... będzie mniej ludzi :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (ndz) 22 maja 2005, 12:46

No i mamy kamerki, jednak jakoś obrazu, który przekazują jest tym razem tragiczna. To jest chyba widok z kamer przemys?owych.

http://ww1.tvp.pl/tvppl/kamera/kamera1.html TVP1
http://ww1.tvp.pl/tvppl/kamera/kamera2.html TVP2
http://ww1.tvp.pl/tvppl/kamera/kamera3.html TVP3
http://ww1.tvp.pl/tvppl/kamera/kamera4.html TV Polonia


Jest równie? przekaz bezpośredni przez telewizj? interaktywną, ale to u mnie tradycyjnie nie dzia?a, bo nie mogę pobiera? strumieniowo nic poprzez Windows Media Player :evil:

http://itvp.pl/i.tvp/dzien_otwarty/transmisja
D?wi?k w?ączają tylko w czasie wejś? antenowych.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (ndz) 22 maja 2005, 13:54

Kamerki robią bardzo ma?e zdjęcia, na których prawie nic nie widać. Lepiej je już robi? PrintScreenem - będą troch? większe i minimalnie rozmazane. Uda?o mi się nawet ciekawe uj?cie z?apa? z Jedynki z ramieniem kamerowym.

TVP 1
Obrazek

TVP 2
Obrazek

TVP 3
Obrazek

TVP Polonia
Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 22 maja 2005, 15:06

W studiu TVP3 jest także Danuta Holecka, która w pierwszym wejściu na anten? opisa?a widzom, co się tam obecnie dzieje, rozmawia?ą z Ryszkowską, Sulik, twórcami programu Muzyka ?ączy pokolenia, szefem TVP3 oraz reproterem Trójki - Marcinem W?odarskim (pokazano też motor, na którym je?dzi robi? zdjęcia.)
Zdj?cia z kamer fatalne - to chyba rzeczywiście kamery przemys?owe. Jakiś cud się sta? bo nagl? oprócz g?osu ma także obraz na stronie www.itvp.pl - dają podgląd TVP POLONII.

A tutaj link do strony ze zdj?ciami. http://tvp.pl/130,20050522207371.strona

Obrazek
Obrazek

A to zdjecie specjalnie dla Micha?a :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (ndz) 22 maja 2005, 17:13

Bardzo ciekawe wejście było o 16:30. Po krótkiej sk?adance obrazującej prac? w Teleepressie (m. in. podk?adanie sobie nóg i granie w ping-ponga bez sto?u, Justyn? Dobrosz oraz ostateczne przygotowania Or?osia przed emisją) Maciej Or?oś rozmawia? z Wyszy?ską, Chmielowską i Wroną w studiu na Woronicza. Wrona za ?adną wypowied? dosta? firmową krówk?. (cukierek). Pokazywali, że wydali pocztówk? z prezenterami, ale już bez Kammela.

Potem po?aczyli się na żywo z Niecko, która dziś prowadzi Teleexpress i oprowadzi?a po redakcji - "dziupla" lektorów, w której by? dziś Kardas w ko?uruchu, pomieszczenie oświetleniowców, re?yserka (4 osoby siedzia?y - dzisiejszy realizator d?wi?ku, wydawca, realizatorka wizji Maja Krygowska i scenograf (ciekawe po co on jest potrzebny). Pokazała konsolet? i ścian? monitorów, a potem na ty?ach re?yserki przedstawi?a dwie starsze panie - obs?ug? telepromptera i napisów. Na zako?czenie wesz?a do studia, mówi?a, że dzielą je z innymi programami - widzia?em tylko 7 dni świat,a wiem wczesniej o Panoramie jednak nie było widać. Na zako?czenie powiedziała co to telepromter i pokazała jak dzia?a i wsadzi?a do kamery trzy kubki z logo TVP1, którzy prezenterzy Teleexpressu mają rozda? widzom. Kubki te zaraz znalaz?y się w r?kach prezenterów na Woronicza. Magia! :wink: :wink: :wink:

*****

W wejściach pojawia się nowa prezenterka TVP1. Wreszcie ten konkurs rozstrzygn?li. Przestawili ją kammel z Miśtalem oko?o 14:00, a przed Teleexpressem zaprasza?a na kolejne wejście. Zapomnia?em już jak się nazywa, miałem sprawdzi? w necie coś o niej, ale coś innego mnie zaj??o. jutro będzie gospodarzem oprawy Jedynki. Była bardzo stremowana i wygląda na pustą blondyn?. Na pewno jednak taka nie jest, bo pamiętam jakie wygórowane wymagania były w tym konkursie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 22 maja 2005, 17:48

A ja cholera w tym czasie ku?em do sesji :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Na szcz?ście Aro zrobi? capsy - w wolnej chwili zamieszcz?. :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Ania » (pn) 23 maja 2005, 11:47

Wiedzia?am że tak będzie że jak nie pojade to będzie Danka ;(
No ale nic to w pa?dzierniku może się uda... chocia? s?ysza?am ze z mojego planu stania od 6.00 rano będzie lipa bo tam wczoraj niektórzy od 23.00 stali :?
A teraz moje wra?enia :D z Pozania
Ogólnie biednie i nieciekawie widać ze niestety ośrodki regionalne TVP są daleko w tyle za murzynami a już np do takiego TVN to mają jak na syberi? :D
Ma?o tego ze tam tylko 2 studia były TELESKOPU i jakiegoś programu Wydarzenia czy jakoś tak ... to jeszcze wszystkie za czerwono bia?ą taśmą i nie można było wejs? :? Ca?e zwiedzanie trwa?o 15min s?ownie pi?tnaście !!! :D
zza szyby i filarów pokazano nam jakiś metr newsroomu i z do?u pokazali ze 5 metrów wy?ej jest re?yserka potem widzieliśmy 2 studia i wóz transmisyjny :D i koniec... budynek jest bardzo du?y i wogóle ale oczywiscie tylko 3 pomieszczenia pokazali. Ponadto w?asnie nic nie mozna było obejrzeć z bliska... No ale có? next year Katowice moz? tam będzie ciekawiej... :D
A teraz zagdaka jaką s?awną osob? spotka?a Ania na dniach otwartych :D i czyj ma autograf odpowiedzi szukajcie na fotkach :D
Obrazek Wóz
ObrazekNewsroom :?
Obrazek
Studio Teleskopu
Obrazek
Kamery w studiu teleskopu :D
Obrazek
Obrazek
Fascynujący widok na re?yserk? :D tam u góry :D:D
Obrazek
A to już widok na studio Wydarze? czy jak im tam :D i promper przewijany z re?yserki którym niesamowicie się podnieca? pan dziennikarz orowadzający :D:D cud techniki istny :D:D (moze centrala sypn??a by kaską na takie które prezenter sam prewija ) którego oczywiscie nie można było doktnąc :?
Obrazek
Obrazek
Kamera do zjazdów kamerowych podczas wejś? :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zagadka :D
Obrazek
Zagadka cd.. :D
Ostatnio zmieniony (pn) 23 maja 2005, 12:00 przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: ArO » (pn) 23 maja 2005, 11:53

Ja ?a?uje, że mnie nie było na Dniu Otwartym bo mia?bym okazj? zobaczy? Beatk? Chmielowską i przy okazji dosta? taką kartk? jaką widzicie poni?ej.

Obrazek

Ok godziny 16:00 na antenie TVP1 pokazali kulisy "Teleexpressu". Widzia?em już dos?ownie wszystko, co mieści się w tamtym miejscu i ma związek z tym programem. Capsy dosta? Faustus więc by? może Wam zamieści.

Może kiedyś się wszyscy raze wybierzemy na Dzień Otwarty :?: :D

ODPOWIEDZ