Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Telegazeta

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
BW134
Coś z niego/niej będzie
Posty: 208
Rejestracja: (śr) 07 gru 2011, 18:07
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Lokalizacja: Rybna, śląskie

Re: Telegazeta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#91

Post autor: BW134 » (czw) 18 lut 2016, 12:51

michal pisze:Będąc w domu na święta zauważyłem, że Polsat News 2 ma teletext. Na razie jest to tylko strona 100 i w dodatku jest to standardowa testowa (ukryty tekst jest po niemiecku). Na belce powitalnej ukazuje się napis FAB TELETEXT SYSTEM, a w nagłówku z numerem strony napis FAB NEWS. Nie sprawdziłem jednak czy w Polsacie News też jest coś podobnego.
W Polsat News jest teletekst.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Telegazeta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#92

Post autor: michal » (czw) 30 cze 2016, 15:47

Od 2 lipca napisy dla niesłyszących w Telegazecie (i DVB-T) z tego co widzę w programie będą dostępne przez całą dobę (oczywiście nadal tylko przy tych pozycjach, do których są one opracowane). Do tej pory były dostępne od ok. 7:00 do ok. 1:00, Nie wiem czy wiąże się to z automatyzacją procesu, czy też osoba sprawująca nadzór nad ich emisją będzie teraz dodatkowo dyżurować w nocy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Telegazeta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#93

Post autor: michal » (czw) 27 paź 2016, 20:08

Od kilku dni w blokach reklamowych na kanałach TVP reklamowana jest Telegazeta, a właściwie jej serwis Autogiełda. Spoty widziałem nawet w najdroższych blokach np. przed i po głównych Wiadomościach.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ