Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Radio Eska

Dyskusje o radiu w Polsce.
Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Poland » (czw) 08 lut 2007, 20:18

Ja się ciesze :)
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Poland » (sob) 10 mar 2007, 7:57

looser106 pisze:A co ma niby zrobic 13 latek? Zadzwonic do nich i powiedz "wasze radio jest..."?
No tak jak pewien gość zadzwonił do Radia Maryja i na uszach milionów klnął w stronę prowadzącego.
Poland - Aktywnie najlepszy

macdriver
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pn) 12 maja 2008, 15:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: macdriver » (pn) 12 maja 2008, 16:04

Nienawidze Eski bo zamiast wchodzic sobie na rynek ze swoja medialna głupawo-nijako-idotyczną papką na osobnej częstotliowści to przejmuje lokalne radia które są o niebo lepsze od Eski :foch: . W taki sposób zniknęło wiele stacji m. in. Radio Go z Gorzowa którego słuchałem, ale też np. radio MAKS, BAB Łomża, Puls z Płocka. Niszczą lokalne radia które sa charakterystyczne, niepowtarzalne i graja zróznicowaną muzykę i zastępują je beznadziejną muzyką. W każdej godzinie to samo, beznadziejni prowadzący i głupie teksty :mur: . Ja mam pytanie czego mają słuchać ludzie np. z Grudziądza którzy mają wyższe ambicje niż słuchać popowych idotycznych pioseneczek??? Stare Radio Grudziądz zajmowalo sie sprawami lokalnymi były audycje autorskie, nowe brzmienia, inf kulturalne itd a Eska to jest "radio" które w zaden sposób nie jest w stanie wypełnić tej luki. Ten tzw. radiotwór należy zastopować zanim jadąc przez Polskę będzie można tylko go usłyszeć. Juz w planach jest przejęcie Radia Północ z Koszalina i Radia El z Elbląga-co dalej???? :zly: Podoba mi się jak trafili w Kaliszu. Chcieli sobie ułatwić sprawe i przejąć Radio Centrum Kalisz-ustawieni słuchacze, długi staż itp itds. I klops bo RC jest własnością Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu a to jest własność miasta. I tak Eska musiała otworzyc w Kaliszu nowo częstotliwośc a i tak ma niecałe 10 % słuchalności a RC ok. 55%. Zresztą jestem równie przeciwny wykupowaniu przez RMF Maxx stacji lokalnych. Maja na tyle kasy ze moga ubiegać się o nową częstotliwość w danym mieście a nie likwidować radio miejskie, lokalne :/ Moja rodzina przez wiele lat słuchała radia BRW z Wałbrzycha/Szcawna - Zdroju. Obecnie jest to RMF Maxx i juz tego nie słuchają...
pozdrawiam

macdriver
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pn) 12 maja 2008, 15:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: macdriver » (pn) 12 maja 2008, 16:07

A obecnie słucham w większości przez neta Radia Centrum z Kalisza właśnie bo nadają świetna muzykę same hity i info lokalne co się dzieje w płd wlkp:)

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Poland » (pn) 12 maja 2008, 20:53

macdriver pisze:Nienawidze Eski bo zamiast wchodzic sobie na rynek ze swoja medialna głupawo-nijako-idotyczną papką na osobnej częstotliowści to przejmuje lokalne radia które są o niebo lepsze od Eski :foch: . W taki sposób zniknęło wiele stacji m. in. Radio Go z Gorzowa którego słuchałem, ale też np. radio MAKS, BAB Łomża, Puls z Płocka. Niszczą lokalne radia które sa charakterystyczne, niepowtarzalne i graja zróznicowaną muzykę i zastępują je beznadziejną muzyką. W każdej godzinie to samo, beznadziejni prowadzący i głupie teksty :mur: . Ja mam pytanie czego mają słuchać ludzie np. z Grudziądza którzy mają wyższe ambicje niż słuchać popowych idotycznych pioseneczek??? Stare Radio Grudziądz zajmowalo sie sprawami lokalnymi były audycje autorskie, nowe brzmienia, inf kulturalne itd a Eska to jest "radio" które w zaden sposób nie jest w stanie wypełnić tej luki. Ten tzw. radiotwór należy zastopować zanim jadąc przez Polskę będzie można tylko go usłyszeć. Juz w planach jest przejęcie Radia Północ z Koszalina i Radia El z Elbląga-co dalej???? :zly: Podoba mi się jak trafili w Kaliszu. Chcieli sobie ułatwić sprawe i przejąć Radio Centrum Kalisz-ustawieni słuchacze, długi staż itp itds. I klops bo RC jest własnością Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu a to jest własność miasta. I tak Eska musiała otworzyc w Kaliszu nowo częstotliwośc a i tak ma niecałe 10 % słuchalności a RC ok. 55%. Zresztą jestem równie przeciwny wykupowaniu przez RMF Maxx stacji lokalnych. Maja na tyle kasy ze moga ubiegać się o nową częstotliwość w danym mieście a nie likwidować radio miejskie, lokalne :/ Moja rodzina przez wiele lat słuchała radia BRW z Wałbrzycha/Szcawna - Zdroju. Obecnie jest to RMF Maxx i juz tego nie słuchają...
pozdrawiam

W ogóle do takiego Tarnowa "duzi" nie powinni wchodzić bo tamtejszy Maks był jedyną normalną stacją lokalną (poza półreligijnym RDNem). Ale Eska to z ignorowała i to zjadła podobnie Maxxx w przypadku Radia TAK z Kielc.
Poland - Aktywnie najlepszy

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: zielarz155 » (pt) 25 lip 2008, 10:56

kisiel205 pisze:... podobnie Maxxx w przypadku Radia TAK z Kielc.
Co do Radia TAK wchłoniętego przez RMF MAXXX, to dobrze się stało. Wcześniej w Radio TAK leciał taki szajs, że nie dało się słuchać (hity lat 60, 70, 80). Musiałem słuchać Radia ZET, a tam też nie było nic ciekawego. Dopiero pod koniec swego istnienia Radio TAK zaczęło nadawać fajną muzę, tyle że między piosenkami leciał jingiel "Przełącz się na MAXXXA!" A i tak teraz RMF MAXXX ma w Kielcach ma coś w rodzaju programu lokalnego (10 minut przed pełną godziną są nadawane informacje i zawsze one są z Kielc albo Radomia, nigdy nie udało mi się usłyszeć jakichś wiadomości ogólnopolskich)

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Poland » (pt) 25 lip 2008, 14:58

TAK był najlepszy z wcześniejszych okresów czyli wtedy gdy na antenie były audycje klubowe.
Poland - Aktywnie najlepszy

ODPOWIEDZ