Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TOK FM

Dyskusje o radiu w Polsce.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

TOK FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (czw) 23 mar 2006, 13:51

Widać Kruk mało było :] Polkiczu dobrała się też do ToK Fm :/

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,3227375.html

Widać ze wie co to program satyryczny :/
Wczoraj była u Grassa w Magazynie 24 h .... gada ła coś od rzeczy zupełnie nie na temat
Ostatnio zmieniony (śr) 14 cze 2006, 11:54 przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

Re: TOK FM ukarane

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Grzesioo » (czw) 23 mar 2006, 15:16

Ania pisze:Widać Kruk mało było :] Polkiczu dobrała się też do ToK Fm :/
Musi się wyszaleć bo Trybunał pewnie uzna całą rade i ustawe o niej za niezgodną z konstytucją.
Zastanawia mnie co się stanie wtedy z decyzjami które podjęła rada? Np. przyznane koncesje?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (czw) 23 mar 2006, 15:34

Nie wiem ale ponoć zanim trybunał się do nich dobierze Kruk chce się dobrać do TVP i zmienic Dworaka na jakiegoś PiSowczyka :evil:
^@^
Obrazek

Biedny Milioner
Przeciętniak
Posty: 105
Rejestracja: (pt) 24 lut 2006, 15:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Biedny Milioner » (śr) 29 mar 2006, 22:46

Zostać ukaranym za rozmowy o seksie przedmałżeńskim paranoja. A tak wogóle to jak oceniacie radio TOK FM. Dla mnie to bardzo dobra stacja radiowa. Moje ulubione audycje to Swiatopogląd i nowy Blog FM. Lubie też weekendowe audycje poradnikowe.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (śr) 29 mar 2006, 23:49

Uwielbam to radio :D
Według mnie to jedna z nielicznych inicjatyw dla komerchy :]
Moje ulubione audycje to wierze w zwierze Podolskiej i Summinskiej :D oraz Parowóz :)

W sumie zadko mam okazje sluchać :( ale był okres ze słuchałam non -stop
Weekendowe audycje poradnikowe są swietne za darmo mozna uzyskać porade eksperta :)

Tam są wogóle niezykle ciekawe audycje :]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (śr) 14 cze 2006, 11:56

Dzisiaj mialam polewe z Gawryluk w poranku radia TOK FM :x
robila przeglad prasy i tak dziwnie czytala akcentujac smiesznie wyrazy.
A poza tym wszystko bylo o pilce na ktorej oan sie najwyrazniej nie zna :D
I co chwile... w druzynie Niemiec zagra jakis tam wazny Michael Balak, po zamianie jakis tam zawodnikow grozne sytuacje stworzyli Brozek i Jelen :D
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Martin » (śr) 14 cze 2006, 12:32

Gdzie Tok Fm jest dostępne? Niestety u mnie nie ma tej rozgłośni. :/

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (śr) 14 cze 2006, 12:34

U mnie tez nie... ja slucham tylko jak jestem we wroclawiu czy poznaniu
Martin jak chcesz posluchac to posluchaj przez kompa ;)

www.tokfm.com.pl
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (śr) 21 cze 2006, 12:55

TOKfm nadaje w dziesięciu miastach w Polsce - Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

Czasami włącze, jak np jestem ebz telewizora pod ręką to często naet, podoba mi się otwartość tego radia i popieranie równouprawnienia w tym tolerancji, równości-szacunku do wiary, orientacji seksualnej itd.
Zresztą sam redaktor któy ma audycje w tym radiu oficjalnie mói o sobie, że jest gejem. I ma wciąż- po tym wyznaniu, te same obowiązki w radiu. To powinno być przykładem dla innych.
Na uwagę też zasługują Poranki, acz jestem zwolennikeim ANTYRADIA o poranku z Wojewódzkim i Figurskim to godna poelcenia pozycja z dobrą publicystyką. Najlepszą w eterze o tej porze.

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Martin » (pt) 30 cze 2006, 22:46

Oo. Pierwszy raz dzisiaj posłuchałem Radia Tok Fm przejeżdżając przez Kraków. :x Radio, że tak powiem jest bardzo opiniotwórcze, słuchając pani Laszuk można mieć wrażenie, że to radio lewicy. :] Większość ramówki zajmują komentarze. Hehe, no i poznałem w końcu panią, z którą Marta Kuligowska prowadziła audycję w Radiu Pogoda, bardzo ma sympatyczny głos. W radiu nie brakuje także informacji kulturalnych, których wyraźnie brak TVN24. Szkoda, że nie miałem okazji wysłuchać Poranka Janiny Paradowskiej, bo podobno ciekawy program. :(

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: ArO » (sob) 01 lip 2006, 18:14

Ja słuchałem TOK FM jakiś czas temu kiedy jeszcze Anna Maruszeczko tam pracowała, a w ciągu dnia rozmawiano ze słuchaczami na rózne dziwne tematy. Potem była długa przerwa, a teraz słucham Wieczorów Radia TOK FM które prowadzi Marcin Wojciechowski. Najlepsza audycja to "Let's TOK, czyli porozmawiajmy". To rozmowy po godz. 22-ej ze słuchaczami. W nocy słucham powtórek poranków. Tego radia słucham teraz najczęściej. Prawie zawsze przez internet ( http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53862,2264799.html ) :)

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Robin » (pn) 03 lip 2006, 18:26

Ja pamiętam TOK FM z lat 2000 - 2001. Wtedy zacząłem słuchać tej rozgłośni, było to w tym czasie radio w formacie „news and talk”. Słuchałem szczególnie programu Jacka Sobali (od 14 do 17). Ramówka dnia powszedniego wyglądała tak:

7 – 10 Waldek Ogiński
10 – 11 – pewnie obcokrajowiec :D
11 – 14 Anna Laszuk i Maria Czarnecka
14 – 17 Jacek Sobala :D
17 – 20 Anna "Wybacz mi" Maruszeczko - co ona tam robiła w ogóle? :x :x
20 – 23 ? Krzysztof Grzybowski?

We czwartki o 17 przez godzinę była natomiast Ewa Podolska i audycja „Fan Klan”, dla fanów opery mydlanej TVP1. :x

W wakacje 2001 radio się zaczęło psuć, ludzie zaczęli odchodzić, pojawiły się powtórki, znikły wiadomości BBC co 15 minut. Od jesieni 2001 po 15 była Anna Laszuk i to jej najczęściej słuchałem.

Potem przestałem, Agora zmieniła je w radio informacyjne. Niestety format „news and talk” tak popularny w USA, w Polsce się nie przyjął :/

Teraz czasami znów słucham TOKu. Poranki są świetne, lubię też komentarze Anny Laszuk :P

Radio jest bardzo otwarte, to prawda. Było patronem festiwalu filmów podczas Dni Równości o czym pisałem na .MediaLinku. Jedną z imprez podczas tych Dni prowadzili także dziennikarze stacji - Anna Laszuk i Kuba Janiszewski. Sama redaktor naczelna TOKu, Ewa Wanat została ofiarą neonazistów i jej dane zostały umieszczone na stronie RedWatch, o czym mówiła w Faktach TVN.

Jutro natomiast o 14 Kuba Janiszewski wraz gościem, dr Kochanowskim komentować będą na antenie stacji dzisiejszy sondaż Rzeczpospolitej na temat tego, czy Polscy są homofobiczni.

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: ArO » (pn) 03 lip 2006, 18:34

Robin pisze:We czwartki o 17 przez godzinę była natomiast Ewa Podolska i audycja „Fan Klan”, dla fanów opery mydlanej TVP1
Słuchałem. :x Jednak potem po 17 dano "Plebanie" w czwartki i nikt nie dzwonił bo ludzie oglądali. Teraz jak sie słucha TOK FM wieczorami to sa kolejki dzwoniących, a kiedys to mało kto chciał tam dzwonic. Pamietam, ze w ciągu godziny odbierali tam no z 5 telefonów. Ostatnio słuchałem audycji "Woobie Dobbie" i prowadzacy odbierali telefon za telefonem wlasciwie nic nie komentujc tylko dając słuchaczowi mowic do woli. Odebrali no z 20 telefonów w ciagu godziny. Moze nawet i wiecej. Nie wiem dokladnie bo nie liczylem, ale w kazdym razie calutką godzine odbierali.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: tobi » (ndz) 06 sie 2006, 11:43

Odkąd nie ma Kuby Wojewódzkiego i Figurskiego w ANTYRADIU o poranku, chyba urlop, to słucham albo Poranku radia PiN lub TOK Fm. Lubie najbardziej poranki Gugały i Gawryluk. Teraz ciekawe co zrobi, bo ma propozycje poranków w Jedynce Polskie Radiohttp://press.pl/newsy/pokaz.php?id=6883

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Piotrek » (pn) 07 sie 2006, 15:53

Czy ktoś z Was słuchał wczoraj audycję Woobie Doobie? Nie?! To dobrze. :D
Audycja jak zwykle anty-rządowa. :/ Głównym tematem audycji było pytanie: Czy czujesz się Obywatelem IV RP. Oczywiście każdy słuchacz, który się dodzwonił mówił, że nie jest Obywatelem IV RP itp. Jeden babsztyl powiedział nawet, że (tu cytat) ta nazwa - IV RP - jest taka, że gdy ją usłyszy chce jej się żygać. :/ Na szczęście dodzwonił się słuchacz Radia Maryja! :jupi: Powiedział, że żyjemy w kraju katolickim i to nie godne w ten sposób dyskutować o ludziach. Tym bardziej, że są to osoby, które chcą aby żyło nam się jak najlepiej. Rozmawiano również o plakatach wyborczych PiS-u. Oczywiście w każdy sposób próbowano się z niego nasmiewać. :/ Jeden Pan powiedział o plakacie, na którym rolnik stoi na polu: "Ten plakat mówi: >>PiS wyprowadzi Was w pole<<". To było naprawdę żenujące. :/
Od dziś w ogóle nie będę słuchał Tok FM.
I jestem chyba jedynym użytkownikiem na forum, który czuje się Obywatelem IV RP!

ODPOWIEDZ