Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

RMF FM

Dyskusje o radiu w Polsce.
Biedny Milioner
Przeciętniak
Posty: 105
Rejestracja: (pt) 24 lut 2006, 15:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Biedny Milioner » (pn) 07 sie 2006, 18:40

@tobi dziwisz się w Warszawie zawsze wygrywało Radio Zet. W końcu RMF to radio krakowskie więc warszawiacy zawsze będą je traktować z dystansem :] Jak dla mnie to RMF mógłby nawet nie istanieć, słaba stacja i tyle :lol:

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Piotrek » (pt) 11 sie 2006, 15:26

Spada słuchalność RMF FM:
WirtualneMedia pisze:Udziały radia RMF FM w rynku słuchalności wyniosły w ostatnim okresie (V– VII.06) 21,7 proc. co w stosunku do analogicznego okresu 2005 roku oznacza spadek o 1 proc. - wynika z najnowszych danych badania Radio Track SMG/KRC A Millward Brown Company.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: michal » (wt) 15 sie 2006, 23:49

Wczoraj oglądałem na TVP 3 program "Regiony kultury" i prowadził go Przemysław Skowron. Nie wiem czy to ten z RMF FM, bo już zapomniałem jak dokładnie wyglądał :), a zdjęcie Przemysława ze strony RMFu nic mi nie przypomina, że to mógłby być on. Raczej nie. Dziś jednak ten program prowadzili zupełnie inni prezenterzy.

Posłuchałem sobie kilka nocek z Martą Grzywacz. Przykro to powiedzieć, ale jest beznadziejna. Bardzo zestresowana, drży jej głos, czyta trochę bez sensu (jak Ziemiec i Wysocka) i co najgorze - myli się, głównie na zasadzie przejęzyczeń. Nie wiem czemu się tak denerwuje, przecież prawie nikt wtedy nie słucha radia tylko śpi (godzina 1:30-6:00). Wg mnie ona albo zostanie na tych nockach (które i tak nie są codziennie obsadzone i jest tam wepchnięta, aby coś robiła), albo jej podziękują, bo zwyczajnie jest słaba i nie dorasta do reszty.

Prosiłem wyżej o pomoc, ale nikt nie odpowiedział. Na stronie www.rmf.fm pod żółtym nagłowkiem powinny się wyświetlać informacje o programie i granej muzyce. Ja mam cały czas "undefinied" i nie wiem czy to tak tylko u mnie. Niech ktoś sprawdzi i da znać, że u niego jest normalnie lub też tak ma jak ja.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: And » (śr) 16 sie 2006, 0:06

michal pisze:Prosiłem wyżej o pomoc, ale nikt nie odpowiedział. Na stronie www.rmf.fm pod żółtym nagłowkiem powinny się wyświetlać informacje o programie i granej muzyce. Ja mam cały czas "undefinied" i nie wiem czy to tak tylko u mnie. Niech ktoś sprawdzi i da znać, że u niego jest normalnie lub też tak ma jak ja.
U mnie się to wyświetla normalnie :)

Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: michal » (śr) 16 sie 2006, 0:32

Dzięki. Czyli znowu coś u mnie nie tak. :/ Kiedyś działało. :D

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: tobi » (ndz) 20 sie 2006, 12:16

Biedny Milioner pisze:@tobi dziwisz się w Warszawie zawsze wygrywało Radio Zet. W końcu RMF to radio krakowskie więc warszawiacy zawsze będą je traktować z dystansem :] Jak dla mnie to RMF mógłby nawet nie istanieć, słaba stacja i tyle :lol:
wiem o tym, ależe 6.ta pozycja, tego już w marzeniach nawet nie miałem:)
spada słuchalność RMFu :jupi:
choć, co to jest jeden procent.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: tobi » (ndz) 20 sie 2006, 12:18

A dlaczego w zamieszczonych wyżej badaniach nie ma wyników słuchalnośc BIS Polskiego Radia dla Krakowa, chciałem porównać wyniki z Warszawą.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (wt) 05 gru 2006, 17:20

Dziś wyemitowali chyba po raz pierwszy "Dzień jeden w roku", oczywiście w wersji RMF FM. Ach, jak się świątecznie zrobiło :) W sumie i tak od kilku dni słucham tego na kompie, ale jest jednak różnica usłyszeć utwór w radiu a z kompa. ;)

Czekam jeszcze teraz na "Kto wie". Pewnie będzie lada moment. :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: michal » (śr) 06 gru 2006, 21:49

michal pisze: Czekam jeszcze teraz na "Kto wie". Pewnie będzie lada moment. :)
I było dziś kilka minut po 12:00. "Dzień jeden w roku" też był. Playlista RMF FM rządzi ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: michal » (śr) 31 sty 2007, 15:02

Od kilku tygodni w RMF FM jest akcja promocyjna o nazwie "Królewsko wielkie pieniądze". Nazwa wg mnie bardzo dziwna. Za każdym razem jak ją słyszę to mi się kojarzy z "Kurewsko wiekimi pieniędzmi" i że to się ma specjalnie tak ludziom kojarzyć. No ale nie wiem jak to inni odbierają. :) Być może to co napisałem źle o mnie świadczy i o środowisku, z którym miałem do czynienia w młodości, no ale tak po prostu mam ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: michal » (sob) 19 maja 2007, 0:33

Jakiś czas temu zauważyłem i przede wszystkim usłyszałem, że zmienił się lektor Superwizjera w TVN. Głos się mi wydawał znajomy. A po lekturze napisów dowiedziałem się skąd :). Jest nim Piotr Dobosz, który od kilku lat czyta w RMF-ie Fakty.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: viper » (wt) 19 sie 2008, 22:14

Jeśli chodzi o oprawę dźwiękową: przerywniki są inspirowane znanymi utworami muzyki rozrywkowej. Na pewno RMF FM przed ich nagraniem musiał prosić o zgodę autorów wersji oryginalnych.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: michal » (ndz) 29 lis 2009, 2:38

W RMF FM słyszałem wczoraj reklamę świąteczną Allegro. Przepitym i wypalonym papierochami głosem jakiś babol profanuje kolędę "Wśród nocnej ciszy". Tekst jest zmieniony pod Allego. "Czem prędzej prezenty wybierajcie itp. Wstyd i hańba!
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: michal » (ndz) 07 lut 2010, 14:08

O godzinie 14:00 Radio RMF nie nadało serwisu informacyjnego. Zmarł jeden ze współtwórców stacji Stanisław Smółka. Ewa Kwaśny łamiącym głosem odczytała komunikat :arrow: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-z ... nId,237050. Zanim go odczytała, to wstęp był tak dramatyczny, że myślałem, że stało się coś naprawdę potwornego "Są takie chwile, w których czas dla radia się zatrzymuje. Tak chwila jest właśnie teraz". Następnie po komunikacie minuta ciszy i grany jest stonowany repertuar. Strona RMF FM przez kilka chwil była tylko z nagłówkiem i stopką. Obecnie treść już jest, ale w wystroju żałobnym (wstążka żałobna przy logo, serwis w szacie czarno-białej).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: Haello » (ndz) 07 lut 2010, 16:25

Nic dziwnego. To on stworzył radio które zapisało się do histori m.in. dzięki "Inwazji Mocy".
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

ODPOWIEDZ