Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Telewizja Apteczna

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Telewizja Apteczna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (pn) 02 kwie 2007, 18:49

Spotkaliście się z czymś takim? Dosyć dawno nie byłem w aptece, ale dziś złożyłem wizytę i to aż w dwóch na moim osiedlu. :) W jednej z nich nad półkami był wielki telewizor plazmowy LG (42 cale) i był włączony właśnie ten program. Na dole ekranu były dwa paski - na białym była aktualna godzina, data i kto obchodzi imieniny. Jednak trochę było to z lewej strony urżnięte, ponieważ byłą tylko pierwsz litera drugiego imienia. Na niższym, czarnym leciały aktualne informacje jak w TVP3 czy kiedyś TVN24. Każda nowa wiadomość zaczynała się małpą (@). Początkowo myśłałem czy to nie jest np. TVN Med. Zawartość programowa jest dosyć uboga, bo tylko ok. 5 minut programu powtarzana bez przerwy - było kilka reklam leków, ale kilka reklam społecznych (Piłeś - nie jedź, Krewniacy z Pazurą, oddawanie krwi przez jednego z Mroczków) oraz o jakichś chorobach. Poza tym była jeszcze plansza z prognozą pogody na najbliższą noc, pogaoda na jutro oraz plansza z nazwą kanału, ofertą i adresem.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ