Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Sopot Festival 2006

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Ania » (sob) 01 wrz 2007, 20:40

W odróżnieniu od poprzedniego roku czyli świetnej Katie Melua, Eltona Johna i Vondrackowej, jakoś nie zachwyca mnie Sopot 2007. Ani nie porwała mnie Norah Jones ani dzisiejsi artysci.

Całości dopełnia Doda która przegina na maxa... nie dość że jest kretynką to jeszcze te jej oh i achy nad własną osobą masakra.

Podoba mi się atmosfera dogadywania jury i teksty polityncze np do Rodowicz o ABW
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 03 wrz 2007, 17:09

Buchachachachachachacha buchachachachachachachacha buchachachachachachacha "Sopot Festival" (nota bene nazwa łamie ustawę o ochronię jezyka polskiego) przegrał z TVP1, TVP2 i Polsatem. Polecam lekturę wyników oglądalności AGB w serwisie medialink.pl
Ciekawe w jaki sposob "Białoruś" skomentuje ów żenujący wynik. A przecież to TVN mial królować w minionym weekendzie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Przemek » (pn) 03 wrz 2007, 20:32

Nie masz się z czego cieszyć :/ Zamiast SOPOTU który miał dość dobry poziom, Polacy wybrali Ich troje, wyjącą Ele Jaworowicz i inne 'gwiazdy' TVP1, Taneczną Eurowizje i Ja wam pokaże (to mogę zrozumieć, obie audycje b.dobre) O Jutro idziemy do kina nie piszę bo film świetny.

Te wyniki świadczą nie o poziomie festiwalu w Sopocie tylko o głupocie, prostactwie i braku gustu wśród Polaków. Niestety

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 04 wrz 2007, 9:45

Ależ tak Przemku masz racje - machająca sztucznymi cyckami chichocząca Doda to wysoka kultura, poziom i w ogóle. Każdy z festiwali miał coś dobrego (Cyganeria, Niebo z moich stron, Norah) każdy miał tez słabsze elementy (Superjedynki, Bursztynowy Słowik). TVN nie potrafil wypromować swojej imprezy (nie wiedziałem czy to już w ten weekend, czy może w kolejny) nie potrafił jej również dobrze rozplanować, tak aby przyciagnąc i zatrzymac przed telewizorami widzów. Przegrana z "wyjąca Jaworowicz" (koncertem zrobionym w tydzień) to największa w całej historii TVN wpadka.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 04 wrz 2007, 9:46

Ależ tak Przemku masz racje - machająca sztucznymi cyckami chichocząca Doda to wysoka kultura, poziom i w ogóle. Każdy z festiwali miał coś dobrego (Cyganeria, Niebo z moich stron, Norah) każdy miał tez słabsze elementy (Superjedynki, Bursztynowy Słowik). TVN nie potrafil wypromować swojej imprezy (nie wiedziałem czy to już w ten weekend, czy może w kolejny) nie potrafił jej również dobrze rozplanować, tak aby przyciagnąc i zatrzymac przed telewizorami widzów. Przegrana z "wyjącą Jaworowicz" (nota bene koncertem wymyślonym i zrobionym w tydzień) to największa w całej historii TVN wpadka.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: Ania » (wt) 04 wrz 2007, 11:48

Machająca cyckami Doda to najgorsza pomyłka tego festiwalu... Kayah nie była lepsza bo niesamowicie przegadała koncert.

Ale Faustuchu nie masz się z czego cieszyć pamiętaj o zasięgu obu telewizji :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 04 wrz 2007, 12:40

Ania wybacz słowo, ale teraz to po prostu pier...lisz. Rozumiem, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy TVN nie stracił nadajników etc - rok temu mieli o wiele lepsze wyniki niz w tym...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: pchla » (wt) 04 wrz 2007, 12:48

To ja dla rozluźnienia atmosfery wklejam recenzje Sopotu w wykonaniu Dody:
"Jak zobaczyłam Norah Jones w kucyku, w koszulce w kropki - ja tak chodzę do sklepu po bułki - to się załamałam. Totalny zlew na polską publiczność. Zero makijażu, jakieś zaskórniki, wągry. Rozciapierzone włosy, beznadziejny strój. Tak mnie to wkurza. A Mel C, która wystąpiła jakiś czas temu w Sopocie w złotym bolerku, w tym samym bolerku była na następnym koncercie w Polsce - więc pewnie ma jeden strój przewidziany dla polskiej publiczności i myśli, że my się będziemy tym ekscytować. Totalna żenada"
A to o swoim występie:
"Były różne propozycje prowadzenia tego festiwalu przeze mnie. Ponieważ jestem raptusem i w gorącej wodzie kąpana, chciałam sobie wszystko przemysleć i poukładać i powiedzieć ładnie z karteczki. Ale kilka dni wcześniej pomyślałam, że mam to gdzieś i zrobię to po prostu z głowy, no i tak zrobiłam. Tym bardziej, że Madzia (Mołek - przyp. red.) waliła z karteczki".
Czyż ona nie jest urocza? :x :x
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Ania » (wt) 04 wrz 2007, 13:03

Faustuchu to że mieli lepsze wyniki nie znaczy że należy je porównywać do stacji która ma dużo większy zasięg :]

Coś jak śmieszne chwalenie się słupkami w wiadomościach...

Nie twierdzę że te festival był dobry, w porównaniu z poprzednim rokiem był kiepski stąd słabe wyniki... Ale bądzmy obiektywni :]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 04 wrz 2007, 13:40

Aniu to jest właśnie obiektywizm - kiedy TVN ma dobre wyniki to nie moga przestać chwalić się przez miesiąc, kiedy wynik jest gorszy od razu mówią coś o zasięgu. Przepraszam bardzo - naziemnei nei są odbierani w puszczach i wysokich partiach gór. W kablówkach są, na platformach cyforwych również - o co im chodzi?
Festiwal poniósł klapę bo po prostu był słanby. Zasięg nie ma tu nic do rzeczy. Wyniki były tak słabę, że naprawdę trudno mówić tu o zasięgu. widzowie wybrali inne programy i tyle, a Doda bawiła swoich fanów.

scherbiass
Przeciętniak
Posty: 167
Rejestracja: (pn) 14 lis 2005, 20:54
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: scherbiass » (śr) 05 wrz 2007, 8:37

TVN myslal w wielu kwestiach ze przegoni inne stacje swoja zajebista formula. Nic bardziej mylnego. Szef Faktow, pan Durczok powiedzial ze w ciagu roku zbuduje najlepszy program informacyjny w Polsce...i co? i nic, Fakty sa na trzecim miejscu w ostatnim rankingu z widownia blisko o polowe mniejsza niz w skaczyzowanych i tak zaklamanych Wiadomosciach. Osobiscie Faktow nie ogladam bo sa zbyt tabloidalne. Jest wiele takich przykladow, rowniez i exclusive wrecz SOPOT FESTIVAL...smiechu warte. TVN myslla ze jest to ona a nie TVP zorganizuje kolejne edycje to bedzie to zarabiste show...nic im z tego nie wyszlo. Niewygodnie mi sie ogladalo w ogole te koncerty a co do etyki jezyka polskiego to non stop faktycznie byla lamana ustawa...witamy ponownie na SOPOT FESTIVAL...przeciez to sie odmienia przez przypadki..no ale my teraz chcemy byc modni i w ogoooole.... Nie wiem z jakiej paki ten festiwal nosi jeszcze nazwe "miedzynarodowy"? bo co? bo wystapi kilka masek trzeciego sortu z zagranicy? moim zdaniem by nazywac ten festiwal miedzynarodowym, powinien byc sponsorowany przez inne, zagraniczne stacje TV, EBU, a na samych koncertach powinny wystepowac naprawde fest gwiazdy szerokiego formatu, a trasmitowany powinien byc przez wiele panstw. Wtedy mozna mowic o charakterze miedzynarodowym imprezy... Polacy lubia wyolbrzymianie istniejacych stanow rzeczy... Skonczyla sie era Interwizji i Sopotu jako odpowiednika dla San Remo w demoludach i mega gwiazd, ktore byly dla nas marzeniem scietej glowy a na Zachodzie w ogole nie dostrzegane... Czas cos zmienic w tym kierunku albo zastanowic sie nad zdjeciem z ramowki tego festiwalu kiczu i promocji Telewizji Nowej....

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: TinkiWinki » (pn) 25 sie 2008, 13:40

Coś się wymsknęło pani Sabrinie :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Rzuciłem tylko okiem na to oryginalne wydarzenie jakim był Sopot Festiwal made ich TVN :x Akurat śpiewała Sandra. Czy pozostałe gwiazdy też śpiewały z playbacku? :> To po cholerę je zapraszać. Taniej byłoby wynająć sobowtóra i niech kłapie ustami w rytm słów :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: looser106 » (pn) 25 sie 2008, 16:20

Thomas Anders i Sabrina nie śpiewały z playbacku, jednak tego pierwszego w czasie refrenu śpiewanego falsetem (tego "piszczanego") zastępował chórek, on tylko ruszał ustami i robił wrażenie :] . Ich jestem pewien, bo ich śpiew wyraźnie różnił się od tego z "empetrójek", co do reszty gwiazd nie mam zdania, bo ich nie słucham. A Sandra bardzo mnie zawiodła :(

PS. Nie mam nic przeciwko wymskiwaniu się atutów Sabriny, bo jest co :x
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: viper » (pn) 25 sie 2008, 23:05

Właśnie wróciłem z Sopotu ;) Wybrałem się do Opery Leśnej, gdzie odbywały się próby przed festiwalem. Była Magda Mołek, był Agustin Egurrola z grupą taneczną Volt, a pan z ekipy technicznej robił za Shakin' Stevensa :lol:
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: looser106 » (śr) 27 sie 2008, 11:26

Akurat oryginalnie to te części refrenu falsetem śpiewał nie Thomas Anders, tylko Dieter Bohlen (z tego co pamiętam), którego jak wiadomo, nie było.
Na teledyskach refren zwykły i ten falsetem śpiewają razem
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

ODPOWIEDZ