Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN Lingua

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

TVN Lingua

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Martin » (pn) 12 cze 2006, 22:45

z onet.pl
12 czerwca telewizja TVN złożyła wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie koncesji na nadawanie dla nowego kanału tematycznego.
Planowana stacja telewizyjna TVN Lingua to pionierski projekt. Pierwszy w Polsce kanał językowy adresowany do osób, które chcą nauczyć się języka obcego.

TVN Lingua będzie połączeniem edukacji i rozrywki. Nowa stacja kierowana jest przede wszystkim do osób aktywnych i ambitnych, dla których wykształcenie jest podstawą do osiągania zawodowych celów. Programy emitowane w TVN Lingua pozwolą widzom w przystępny i atrakcyjny sposób zdobyć oraz utrwalić umiejętności językowe. W ofercie programowej stacji znajdą się programy własnej produkcji oraz programy zagraniczne.
Ciekawie sie zapowiada, oby nie bylo tam takich rzeczy jak pewna wieczorynka tvp1 (bodajze lippy and messy)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (pn) 12 cze 2006, 23:40

:bravo: :bravo: TVN !!!
świetny pomysł :)
Jednak podzielam obawy Martina... ja bym tam chętnie obejrzała jakieś popularne seriale , teleturnieje czy reality show... To nie powinno być nic ambitnego a raczej rozrywkowego. Oczywiscie nie mam nic przeciwko jakiemuś blokowi z dokumetami itp :]
No i coś dla mniej kumatych tez powinno być ;)
Mam nadzieje ze to nie będzie tylko ang... względnie ang i niemiecki.

Ciekawe kiedy wystartują :)
^@^
Obrazek

nev92

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: nev92 » (pt) 28 lip 2006, 11:42

nooo moze byc fajna stacja naprawde ale czy bedzie na cyfrowym polsacie? mam nadzieje ze tak bo fajnie sie zapowiada i mam nadzieje ze beda tam jakies fajne seriale i programy

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Piotrek » (pt) 11 sie 2006, 10:53

TVN Lingua ma wystartować na jesieni razem z kanałem TVN Med, oraz z kanałem, który związany będzie ze strategią platformy ITI. :roll:

ODPOWIEDZ