Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Platforma cyfrowa ITI

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 18 lis 2006, 17:57

Tobi opanuj się ze slowami typu "zazdrość" Jak na razie Walter nie ma powodów do radości. Podejrzewam, że jeszcze przez kilka lat mieć nie będzie.

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: And » (sob) 18 lis 2006, 18:44

tobi pisze:to jakiś dowcip miał być czy zarzut?Czy może złośliwy zarzut wynikający z zazdrości że tylko TVP nie ma swojej platformy telewizji cyfrowej?
Ależ źle mnie zrozumiałeś. Poprostu dla fanów tvn ta platforma jest pewnie platformą narodową i wg. nich wstyd jest jej nie mieć. A ja właśnie nie mam, dlatego się pytam.
Z drugiej strony zawsze mówiło się, że w Polsce jest miejsce tylko na jedną platformę (połączenie Cyfry+ z Polsatem, jak było z Wizją TV), tym czasem ci uruchomili już trzecią...
A jeszcze pytanie stąd, że wczoraj widziałem pierwszą antenę platformy n, na jakiejś rozwalającej się kamienicy :D

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: tobi » (sob) 18 lis 2006, 21:53

Szaleństwem jest takie odbieranie i określanie jej przez fanatyzm ulubionych stacji.
Nie uważam siebie za fanatyka tvn, prędzej za dobrą jakością.Pod względem technologicznym dekodery są jednymi z najlepszych w Europie, nie wspominając o konkurencji.
A, że są minusy choćby organizacyjne czy inne to fakt, i wątpie by platforma ta była kiedykolwiek nr1.
A co do kamienicy.Odpowiedź jest taka, że ta oferta jest teraz najtańsza ze wszystkich na rynku, o ile masz ulubione kanaly, i tv w którym byś odbierał nie będzie chciała oglądać jedna osoba.

ODPOWIEDZ