Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Na Wspólnej

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Na Wspólnej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (wt) 31 sty 2006, 0:06

Nie wiem czy jest już temat o tym serialu. Zlikwidowano podfora i nie będę tego szukać w tym obecnym miszmaszu, a tak bym tylko przelaciał przez podforum TVN. Ale wydaje mi sie, że nie było.



Serialu nie oglądam, ale jakieś takie ważne wydarzenia do mnie dochodzą, bo jestem użytkownikiem forum o serialach na Gazecie. W dzisiejszym odcinku umarła ruda Ania, chorująca od dawna na raka. Oto spontaniczna reakcja po emisji użytkowniczki o nicku "Marysia".
ANIU NIE UMIERAJ PROSZE!!!!!

jestem zalamana, tak zzylam sie z Ania z "Na Wspolnej", to taka mila i sympatyczna dziewczyna, ze az sie dzis poplakalam i nie moge dojsc do siebie. Zycie jest bardzo niesprawiedliwe... Ona byla taka mloda, jeszcze cale zycie przed nia...:( nie moge juz pisac bo serce mi peknie:((
Nie wiedziałem, że serial można az tak przeżywać.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (wt) 31 sty 2006, 0:30

Wiesz ja zdziczałam kiedy czytajac forum o w11 natykałam się na opinie typu czy Maciek umrze ??? Panie Maćku pan się trzma powinni powiesić tych któży pana postrzelili itp :lol:

Cóż rudej Ani nigdy nie lubiłam co oczywiście nie oznacza ze się cieszę ze ją uśmiercili :/
Szkoda, od paru dni nie oglądam bo mam lepsze zeczy do roboty :D ale ogólnie wiernym widzem NW :D Ciekawe czy teraz skoro umarła Ania wróci Karolina ? (tej tez nie lubię :x )
Najbardziej to bym chciała żeby ta durna Żanetka okazała się zapłodniona przez Wieśka a nie przez Grześka :x i zeby pojechała w PiS duuu :D:D
Chciała bym też zeby Izabela dała po pysku Oskarowi :] jego durny pysk do szłau mnie doprowadza on i jego zona są siebei warci , aż dziw ze Wiktoria jest fajna ;)

Btw... wiecie ze Ilona Wrońska ( Kinga ) jest na prawde w ciąży i to z Grzegorzem :jupi: ???
^@^
Obrazek

Daredevil
Chipsy przyszły
Posty: 44
Rejestracja: (wt) 11 paź 2005, 8:12
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Daredevil » (wt) 31 sty 2006, 9:15

Oj, żal mi tej Ani. Wredna łysa baba :twisted:
GG>> 1049245

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Kajetan » (wt) 31 sty 2006, 11:50

"Na Wspólnej" oglądam od pierwszego odcinka, cieszę się, że tvn nie zrezygnował z serialu po słabych wynikach oglądalności pierwszego sezonu (znaczy się w okresie 27.01.03 do czerwca 2003 serial oglądało średnio tylko 1,6 mln widzów). Od początku ciekawe wątki, dobra obsada aktorska, dobrze grana produkcja --> jak stwierdził Miszczak to taki "skarb" TVNu - przez ostatnie miesiace jedna z 3 najchętniej oglądanych pozycji programowych TVN.

Szkoda tej Anii, szkoda :sad: Bardzo ją lubiłem i sam wczoraj wzruszyłem się gdy umierała (pięknie zagrane). Nie lubię Karoliny a wróci, Żanetka jest kapitalna - musi być z Grzegorzem Aniu wg mnie :D :lol: Bardzo lubię Izę i Kingę oraz Ewę , Romana i w ogóle Hofferów. Nawet ta nowa rodzina skądś tam jest sympatyczna ;-)
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (wt) 31 sty 2006, 14:41

Oj nie ta nowa to jak to ktoś określił jak by ją kto od traktora odciągnął :D:D gorsza niż perucznica,Karolina i reszta :D
Grzegorz zasługuje na fajną laskę niestety najpierw trafił na ta kretynkę Beatkę z banku teraz Żanetka :x choć faktycznie Żanetk alepsza od Beatki...
Kiedyś tam do Kingi startował na pewno lepszą parą by byli niż z tym Michałem :/

To tutaj taki mały ranking ;D

Lubię (kolejność przypadkowa)

Suzy
Daniel
Basia
Andrzej
Grzegorz - jego najbardziej z całej obsady i jego powiedzonka
Pani Maria
Tomek
Leszek
Izabela
Kinga
Weronika
Jej nowy gach :x
Ewa
Roman
Wiktoria

Obojętni

Igor
Marta
Filip
Michał
Żanetka


Nie lubię

Ania
Karolina
Gabrysia
Zięba (pantoflarz )
Kamil
Monika - jedna z najbardziej antypatycznych postaci
Oskar
Żona Oskara
ta nowa rodzinka - vide Ryśki z Klanu...
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Grzesioo » (wt) 31 sty 2006, 14:52

Na Wspólnej zacząłem oglądać (zresztą nieregularnie) odkąd pojawił się Grzegorz :D, bardzo wyluzowany człowiek :x . Jego ojciec też jest fajny. Pozostali jakoś nie wzbudzają we mnie emocji. Najlepszy jest Kuba i jego kunszt aktorski, myśle że najlepiej wychodziłoby mu grać drzewo :D Ostatnio chyba widziałem go w jakimś teledysku w dość odważnych scenach. czyżby wyrastał nam nowy playboy polskiego kina?

Czy ta co umarła jakiś czas temu też nie była bliska zejścia i już opuściła serial? Bo jakoś tak mi sie coś przypomina.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (wt) 31 sty 2006, 15:00

Tak rewelacyjne Grzegorz ma teksty :D
M -Grzesiu weź przysznic
G - a po co przecież Beatka ma :D:D

M -Grzesiu czemu nie powiedziałeś ze Zanetka w ciąży ???
G - A co miałem powiedziec ze Żanetka wpadła ?
- z wizytą ? - nie ze mną :x

Hmmm nie no czemu miała by być bliska zejscia :> ?
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Grzesioo » (wt) 31 sty 2006, 15:05

Też chyba była w szpitalu i później nie pojawiała się w serialu. Ale tak dokładnie to nie oglądam takich seriali. Pewnie to dziwne ale nie oglądnąłem żadnego odcinka M jak Miłość :D a jak patrze na wynki oglądalności to chyba obowiązkowe.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (wt) 31 sty 2006, 15:08

Bez przesady. Może "M jak miłośc" ogląda te 10 milionów Polaków, ale za to ponad 28 milionów nie ogląda. Ja też należę do większości.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (wt) 31 sty 2006, 15:16

Hmmm nie przypominam sobie zeby Ania miała jakąś przerwę :>
Była w szpitalu poznała Igora i potem już cały czas była zamota z tym jej Krzysieeem
Ale może sie myle to nie Roswell żebym śledziła każdy wątek :]
Ja też nie oglądam MjM nie jest mnie to w stanie wciągnąć ;)
^@^
Obrazek

Jasmine

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Jasmine » (wt) 28 mar 2006, 12:22

Ech...no ja też trochę sledzę Wspólnych...Grzesiek to robi jakąś ogólnopolską karierę :D Nic zresztą dziwnego, przesympatyczna postać. Ania to mimoza straszna była....ale obecnie to tylko pozostało po niej głuche milczenie...:) I chyba dobrze bo męczyła się z tą rolą strasznie...Żanetka się wyrabia:) Początkowo patrzeć na nią się nie dalo...ale wczoraj paznokietki miała zrobione, włosy jakoś jakby uczesane ...no i lekcja rodzenia...to dodaje animuszu:)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Ania » (wt) 28 mar 2006, 13:01

Nooo :x Żanetka się wyrabia :D teraz jak już taka głupia nie jest to nawet do Grzecha pasuje.
On jest najlepszy w tym serialu :D

Ciekawi mnie jak sprawa jego i Kingi dziecka ? Wszak Kinga poroniała :(
A podonbo Wrońska była w ciaży z Grzegorzem ?

Mam nadzieje że nic złego sie nie stało ...
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Grzesioo » (wt) 28 mar 2006, 20:58

Jasmine pisze:Ech...no ja też trochę sledzę Wspólnych...Grzesiek to robi jakąś ogólnopolską karierę :D
Ania pisze:Nooo :x Żanetka się wyrabia :D teraz jak już taka głupia nie jest to nawet do Grzecha pasuje.
On jest najlepszy w tym serialu :D
Wiadomo że wszystkie Grześki to fajne chłopaki :D
Oboje się już wyrobili bo do niedawna to zachowywali sie jak Rysio z Klanu :D i wydawało sie że ciąża Żanetki to niepokalane poczęcie :D

Przy okazji witam nową userke, mam nadzieje że będziesz dużo pisać :D
Ciekawi mnie jak sprawa jego i Kingi dziecka ? Wszak Kinga poroniała :(
A podonbo Wrońska była w ciaży z Grzegorzem ?

Mam nadzieje że nic złego sie nie stało ...
Pewnie gdzieś wyjedzie (oczywiście w serialu) aby dojść do siebie, tak na 9 miesięcy :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Ania » (śr) 29 mar 2006, 1:41

W zasadzie może być tak ze wyjedzie :>
Ciekawe by o było albo w psychiatryku wyląduje... szkoda mogli jej dać to dziecko urodzić :)

W sumie z aktorek to włąsnie Kinge w NW najbardziej lubie :D
^@^
Obrazek

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Piotrek » (pn) 04 wrz 2006, 19:44

Dziś byłem z Gosią w CH Reduta. :D Ok. 17.00 przy wyjściu ze sklepu H&M spotkaliśmy aktorkę z serialu Na Wspólnej - Joannę Jabłczyńską (Martę Hoffer). Gosia, jak to Gosia polazła po autograf. :D Ja się spieszyłem do RTV EURO AGD, ponieważ chciałem zobaczyć nowy Teleexpress.
Muszę przyznać, że Joanna wygląda bardzo ładnie i jest dosyć wysoka, czego w TV nie widać. :)

ODPOWIEDZ