Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Nic straconego

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Nic straconego

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (pt) 13 sty 2006, 5:41

Z powodu mojego niekontrolowanego zaśnięcia pod koniec programu "Co z tą Polską?", obudziłem się już o 3:00, a jedynie o tej porze TVN coś emituje w odbiorze naziemnym. W ramach cyklu "Nic straconego" zaszły pewne zmiany i teraz po "Rozmowach w toku" nadal jest emitowane co prawda "Kto Was tak urządził?", ale po nim zamiast "Kuroń raz!" jest teraz naprzemiennie Nauka Jazdy albo Usterka. Na zakończenie tradycyjnie castingi "Drogi do gwiazd" i fragmenty "Maratonu uśmiechu", ale stanowiło to tylko kilkanaście minut do rozpoczęcia własciwego programu, wcześniej to trwało godzinami.

Zmiany te zaszły już kilka miesięcy temu, bo już raz widziałem taką nocną Usterkę zy Naukę Jazdy, ale dziś mogłem zobaczyć teraz dokładnie jak wygląda cały szpigiel.

W Nauce Jazdy był dziś fragment Faktów Sportowych, które prowadził Bartosz Lewicki. Mowa była o wyścigach. Był także Janusz Kulig, który pokazywał prowadzącemu na czym polega prawdziwy wyścig i rola pilota. Odbyli improwizację prawdziwego wyścigu w Przyszowicach (droga asfaltowa) i Paniówkach (droga leśna - ja tam chyba kiedyś zawędrowałem na rowerze w te lasy), a później to samo robili kursanci. Sympatyczny facet z tego Kuliga, no ale niestety już nie żyje :(. Ogólnie było jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy, np. zajezdnia PKS Gliwice i kasowane autobusy ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: Nic straconego

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: fred1987 » (ndz) 27 lis 2016, 16:27

Po 10 latach odkopuje wątek. Obecnie TVN emituje w nocy ''Sekrety Magii'' - program ezoteryczny z wróżkami i wróżbitami, który produkuje Polonia 1. Po nim są emitowane powtórki programów ''Kuchenne Rewolucje'', ''Kobieta na krańcu świata'', ''Kuba Wojewódzki'' czy ''Rozmowy w toku'' (powtórki ''Nauki Jazdy'' i ''Kto was tak urządził?'' pozostały, nie zauważyłem powtórek ''Usterki'' ale pewnie zniknęły za sprawą premierowych odcinków w TTV). Zamiast ''Bez Montażu'' (sklejki castingów i występów z ''Drogi do gwiazd'' i fragmentów ''Maratonu uśmiechu'') jest emitowany bufor TVN, czyli powtarzający się w kółko ident stacji.

TVN 7 natomiast emituje w nocy podobnie jak TVN ''Sekrety Magii'', a po nim emituje powtórki programu Jolanty Pieńkowskiej ''Druga strona medalu'' w którym są zapraszani żony polityków, czy osoby związane z polityką o których zrobiło się głośno przed laty. Po ''Drugiej stronie medalu'' jest emitowany ''Bez Montażu''.
PRECZ Z KOD-EM!

ODPOWIEDZ