Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TV Trwam

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#121

Post autor: TinkiWinki » (czw) 09 lip 2009, 19:39

Co wy chcecie od tej sieci. Moim zdaniem oferta całkiem przyzwoita. Zwłaszcza darmowe rozmowy do tv i radia. Wyobrażacie sobie że TVN czy Polsat uruchamiają swoje telefonie i oferują np. darmowe telefony czy SMS-y do Szkła kontaktowego? Tyle tysięcy strat by nie przeboleli. Rodzina Radia Maryja ma jeszcze jednego sprzymierzeńca - SKOK Stefczyka :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Niedoszły prezes zrobił sobie małe tournee po konkurencji. Z tego co widziałem to był w TVN24, Trwam. W Trwam obiecał że dokończy to co zaczął 2 lata temu. Nie wiem czy to dobrze czy źle? :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony (pn) 13 lip 2009, 21:42 przez TinkiWinki, łącznie zmieniany 1 raz.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#122

Post autor: looser106 » (ndz) 12 lip 2009, 12:04

RydzuPhone wystartował :x Jest to obecnie najważniejszy temat rozmów "podkościelnych", osobiście kilka takich dialogów słyszałem.
Aż z ciekawości wszedłem na stronę wRodzinie. Pomoc nieźle napisana, aż mi się przypomina jak własną babcię uczyłem obsługi komórki (całe pół roku :zab: ).
Zastanawia mnie strasznie wysoka cena tego MaxComa. No kurde, 330 zł tylko za wyraźniejszy wyświetlacz, większe przyciski itp? To już lepiej kupić jakiegoś starocia, którego można wyrwać za 50-100 zł. I wcale nie jest gorszy, również ma podświetlany wyświetlacz czy alarm wibracyjny :] Chociaż jak sobie przypomnę sobie z kim ta sieć jest związana to wszystko się wyjaśnia...
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#123

Post autor: Ama18 » (ndz) 12 lip 2009, 16:10

330 zł :shock: Przecież to jest rozbój w biały dzień, gdyby go kupić "na własną rękę", prosto z fabryki, to można by go zdobyć za 50 zł :x
aż mi się przypomina jak własną babcię uczyłem obsługi komórki
Ja jestem teraz w trakcie nauki obsługi telefonu mojego dziadka... katorga :twisted:

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#124

Post autor: zielarz155 » (ndz) 12 lip 2009, 16:33

Ama18 pisze:330 zł :shock: Przecież to jest rozbój w biały dzień, gdyby go kupić "na własną rękę", prosto z fabryki, to można by go zdobyć za 50 zł :x
Używaną Nokię 3210 można dostać za 15 zł :x Łatwość obsługi porównywalna z tym MaxComem, bateria trzyma tydzień... idealny telefon dla starszych ludzi!

Kpc21
Coś z niego/niej będzie
Posty: 336
Rejestracja: (pt) 01 sie 2008, 17:22
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#125

Post autor: Kpc21 » (ndz) 12 lip 2009, 23:57

Najlepsze jest to, że nie mają nawet poprawnie funkcjonującej strony internetowej (w Firefoksie widać tylko aktualnie wybraną pozycję z menu).

Ale osoby, dla których jest skierowana ta oferta i tak raczej nie korzystają z Internetu.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#126

Post autor: looser106 » (pn) 13 lip 2009, 12:45

Kpc21 pisze:Najlepsze jest to, że nie mają nawet poprawnie funkcjonującej strony internetowej (w Firefoksie widać tylko aktualnie wybraną pozycję z menu).
Wyłącz AdBlocka i sprawdź jeszcze raz

EDIT:

Obrazek

:x
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Kpc21
Coś z niego/niej będzie
Posty: 336
Rejestracja: (pt) 01 sie 2008, 17:22
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#127

Post autor: Kpc21 » (pn) 13 lip 2009, 22:03

Wyłącz AdBlocka i sprawdź jeszcze raz
Pewnie w nazwie pliku będącego tłem dla tych linków jest słowo "baner" które mam zablokowane w AdBlocku :)
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#128

Post autor: TinkiWinki » (wt) 14 lip 2009, 18:36

Tym czym dla PiS-u jest PO tym dla TVN-u jest Trwam, RM i Rydzyk. Przy najmniejszej nadarzającej się okazji muszą im dokopać. Na TVN24 w ciągu ostatnich kilku dni nowej sieci W Rodzinie poświęcono już z 3-4 artykuły. Darmowa reklama. Im TVN gorzej pisze tym większe poparcie "moherów" dla Rydzyka :D

Piosenka promująca W Rodzinie.
http://w.rodzinie.tv.trwam.patrz.pl
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#129

Post autor: Ama18 » (wt) 14 lip 2009, 20:50

Na TVN24 w ciągu ostatnich kilku dni nowej sieci W Rodzinie poświęcono już z 3-4 artykuły.
+ materialik w wczorajszych Faktach, gdzie pociśnięto Rydzykowi, Kaczyńskiemu i całemu środowisku RM
Piosenka promująca W Rodzinie:
Kurde, co za melodia :x A słowa... szkoda, że "zespół" Pokolenia" nie wydał tego teledysku kilka miesięcy temu - nagrodę w Sopot TOPtrendy festiwal 2009 mieliby zapewnioną :x

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#130

Post autor: Kasztelan » (pt) 17 lip 2009, 11:09

http://www.youtube.com/watch?v=P2vFfcya ... re=popular

Błyskotliwa zapowiedź gościa w wykonaniu Rydza. Szkoda mi jest tego zakonnika który co gorsza mu dziękował. Za co? Że go obraził? Bo teksty ,,on się nie mył'' są nie na miejscu.

Ostatnio byłem na spotkaniu przygotowywawczym do bierzmowania i przed mszą grupa kobiet toczyła dyskusję. Oczywiście tematem była sieć wRodzinie a jedna z babek pokazywała na całą ulicę swojego Maxcoma z Cz-wy nie zważając na to że ktoś może telefon wyrwać i uciec. Ale problemu nie bo jaki złodziej ukrałby taki ,,cud rydzej techniki :x ''?

Z innej beczki: B16 w szpitalu. http://wiadomosci.onet.pl/2010380,12,item.html
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#131

Post autor: TinkiWinki » (śr) 22 lip 2009, 18:46

Tydzień bez Rydzyka w Faktach jest tygodniem zmarnowanym :D Przedwczoraj Fakty doniosły że Jarosław Kaczyński nie kupił jednak telefonu W Rodzinie. Tydzień wcześniej doniosły że Kaczyński postąpił nieetycznie bo reklamował prywatny biznes i zapowiedział że kupi komórkę Rydzyka. Jak widać co by nie zrobił prezes PiS i tak dostanie po dupie od TVN-u :D

Gdzieś czytałem że najwięksi operatorzy GSM nie boja się W Rodzinie. Pewnie nazwa nowej kampanii ERY i start sieci Rydzykowej to zupełny przypadek? :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#132

Post autor: looser106 » (pt) 07 sie 2009, 18:01

http://komorkomania.pl/2009/08/06/fonek-wrodzinie/
Skoro bowiem babcia będzie miała telefon, chętnie kupi go wnusiowi - zwłaszcza, że Fonek jest wyjątkowo bezpieczny. A skoro babcia i synek mają telefon w jednej sieci, to rodzice nie będą długo zastanawiali się nad wejściem wRodzinę.
A Rydzu już zaciera ręce :x

Swoją drogą taki telefon to chyba tylko dla niemowlaka, bo każdy dzieciak w wieku przedszkolnym i wyżej ma przynajmniej nokię 1100 (lub odpowiednik innej marki). Z czymś takim to nikt by się nie pokazał, bo by go koledzy wyśmiali :)
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#133

Post autor: Ama18 » (pt) 07 sie 2009, 19:48

Fonek - co za nazwa :smiech: Obawiam się tylko, że przedszkolak z takim telefonem może go zgubić w przedszkolu - pani "przedszkolanka" może go pomylić z zabawką i kazać zostawić w budynku (pod pozorem kradzieży) :D

O "obciachu" wśród kolegów/koleżanek nawet nie wspominając :D

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#134

Post autor: Kasztelan » (śr) 28 paź 2009, 15:31

Czy dziś na antenie TV Trwam będzie transmisja z biby organizowanej przez Czcigodnego? On ma dziś imieniny, więc łapy w góreeeeeeeeeee i składać życzenia (oraz datki), bo za niezłożenie życzeń grozi klątwa papieska :x
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#135

Post autor: Ania » (pt) 22 sty 2010, 20:58

Ostatnio w Teraz My rbyła elacja z tournee Ojca Inwestora po USA oglądaliscie ?
Ojciec Inwestor już grozi ujawnieniem wizerunku tego dziennikarza TVN który to nagrał :x
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ