Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TV Trwam

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Grzesioo » (pn) 05 gru 2005, 14:26


Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 05 gru 2005, 19:10

Czytałem dzisiaj rano i wciąż jestem w szoku. Metody pani Boa i studentki, które same idą na siebie skarżyć przypominają fragmenty "Folwarku zwierzęcego." Bardzo dobry tekst, szkoda tylko, że jego prawdziwi adresaci uznają go za kolejny atak na ojca Rydzyka.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Grzesioo » (czw) 08 gru 2005, 22:53

Oglądnąlem sobie wczoraj to wielkie wydarzenie jakim była 14 rocznica powstania Radia Maryja. Oczywiście fragmenty, całości nie byłbym w stanie znieść.

Wśród obecny było wielu polityków na czele z Andrzejem Lepperem
Obrazek
Wszystkich ważniejszych wyczytał jeden z prowadzących. Niestety zapomniał o jednym. Minister sprawiedliwości pomyslał że to niesprawiedliwe i podszedł do mównicy. Oczywiście swój błąd ojciec dyrektor szybko naprawił,uścisnął dłoń i nawet cos wspomniał o urodzie Ziobry. :D
ObrazekObrazek
Ojciec dyrektor wspomniał też coś o mniejszościach, po czym wszyscy chwycili sie za ręce.
Obrazek
Organizatorzy przygotowali specjalny koszyk do którego ludzie wkładali koperty. Zapewne były to listy do św. Mikołaja....
Obrazek
Ulubionym tematem wieczoru były moherowe berety. Ojciec dyrektor z dumą pokazał Jezuska z moherowym beretem.
Obrazek
Oto materiały o Radiu Maryja (negatywne podobno) zebrane od 1997r.
5.mp3 - Ciekawe czy mówiąc - "by dzielić i nastawiać ludzi przeciw ludziom", "zmasowany atak kłamstwa i ciągłych w mediach manipulacji" - ojciec dyrektor miał na myśli Radio Maryja I TV Trwam?
Obrazek
Kazanie wygłosił jakiś utaniony satyryk.
1.mp3 - ten fragment zrobił szczególnoą furorę wśród zakonnic
Obrazek
2.mp3 - ten natomiast rozbawił Romana
Obrazek
Na zakończenie biskup otrzymał owacje na stojąco z gromkimi brawami. zapewne dlatego że jego nauka nie zawierała wogóle elementów nienawiści - 4.mp3. Niestety nie był przygotowany na bis i publika była trochę zawiedziona.
Z ciekawszych rzeczy należy wspomnieć o zakłopotaniu jakie spotkało posla Wassermana. Jak to bywa w kościele była taca. W tym przypadku na zasadzie dołuż i podaj dalej. Doszło do Zbyszka a tu z lewej zakonnica, z przodu ksiądz, z tyłu zakonnica. I troszkę się zdezorientował kooordynator komu podać dalej. Ale napewno zajmą się tą sprawą służby specjalne, kto w takim miejscu go usadowił.
Obrazek
Ogólnie trzeba powiedzieć że impreza się im udała. Było kupe śmiechu i wogóle. A sponsorem tego była chyba Heyah.
ObrazekObrazek

MP3 wcześniej wspomniane (ok. 1MB)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 09 gru 2005, 8:06

Podobnie jak Grzesioo od czasu do czasu też włączałem na TV TRWAM. Moim zdaniem pracujący przy kamerach studenci pewnej wyższej szkoły częśćie pokazywali "rozmodlonych polityków" niż te staruszki, które często za ostatnie pieniądze dotarły do Torunia. A co? Niech naród wie, jak silny jest teraz ojciec Sromotnik. Prawdę mówiąc kiedyś dośc często oglądałem TV TRWAM. Bynajmniej nie mam takich poglądów, ale ich serwisy informacyjne i programy publicystyczne to naprawdę kabaret.
Co do kopert - ależ jakże mieliby nie skorzytać z takiej okazji... Ciekawe jak grube koperty dali panowie Ziobro, Waserman. Giertych czy Lepper... Pamiętam, że podczas transmisji z ostatniej pielgrzymki na Jasną Górę o. dyrektor mówił, że to dar dla Matki Boskiej, bo to ona jest właścicielką tego dzieła... Ciekawe po co Matce Boskiej gotówka?!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: tobi » (pt) 09 gru 2005, 20:07

doktorfaustus1 pisze:Ciekawe jak grube koperty dali panowie Ziobro, Waserman. Giertych czy Lepper...

z pewnością zanim zaczęto kamerować na uboczu, po cichaczu wysąłnnicy Ojca Ojcuni przeliczyli dali wskazówki kogo kamerować, a kogo nie.
osobiśćie uważam, że TV Trwam to stacja obowiązkowa by mieć ogląd w sprawach wagi państwowej :lol:
wlaśnie w rocznce tą odnbalzałem zdjęcia z maja, kiedy to gościłem w Królewstwie Ojca Redemptorysty
nawet mam jedną fote przy Wyższej'Szkole'
i basen też sfotografowałem...jak paparazzi teraz jak patrze się tam zachowywałem, zmaisat zarobic zakupy i kupić na przykłąd kalenadarz Radia MaRYJa czy wykupić cegiełki cegiełeczki
pare razy widziałem kanał informacyjny przyjaciół spółki biznesowej radia maRYJa i znajomi
i wolałbym mieć TFVP Kultura niżby tą stacje Ojca Ojczunia

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: tobi » (pt) 09 gru 2005, 20:08

doktorfaustus1 pisze:Ciekawe jak grube koperty dali panowie Ziobro, Waserman. Giertych czy Lepper...

z pewnością zanim zaczęto kamerować na uboczu, po cichaczu wysłannicy Ojca Ojcuni przeliczyli dali wskazówki kogo kamerować, a kogo nie.
osobiśćie uważam, że TV Trwam to stacja obowiązkowa by mieć ogląd w sprawach wagi państwowej :lol:
wlaśnie w rocznce tą odnalazłem zdjęcia z maja, kiedy to gościłem w Królewstwie Ojca Redemptorysty
nawet mam jedną fote przy Wyższej'Szkole'
i basen też sfotografowałem...jak paparazzi teraz jak patrze się tam zachowywałem, zamisat zarobic zakupy i kupić na przykład kalendarz Radia MaRYJa czy wykupić cegiełki cegiełeczki
pare razy widziałem kanał informacyjny przyjaciół spółki biznesowej radia maRYJa i znajomi
i wolałbym mieć TFVP Kultura niżby tą stacje Ojca Ojczunia

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 09 gru 2005, 20:37

Też mam TV TRWAM - i to w dodatku w pakiecie głównym. Ciekawe czy UPC płaci Rydzykowi ze emisję?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (pt) 09 gru 2005, 22:08

Ten artykuł jest straszny :/
przeciez on robi tym ludziom niewiarygodnie pranie mózgu a najbardziej przerażające jest to że oni nie widza że sa manioulowani i wykorzytstywani
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (sob) 10 gru 2005, 1:44

Aniu, to żądne odkrycie, ale to jest jak sekta, albo uależnienie. Dopiero Po odwyku jesteś świadoma/-y, że robiłaś/-łeś coś nie wiedząc, że robisz to pod wpływem czegoś/kogos.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (ndz) 01 sty 2006, 14:28

Na TV TRWAM właśnie leci koncert na cześć VII rocznicy powstania Naszego Dziennika :]
Oczywiście jaka jest widownia nie musze mówić :smiech: same mohery starsi ludzie głównie... iiiii ROMAN GIERTYCH MAREK KOTLINOWSKI oraz ZIOBRO :/
Ogólnie wszystko prowadziła nawiedzona redaktorka NG... z uśmiechem jak by na myśl o O Dyrektorze dostawała permanentnergo orgazmu :D

Typowo nawiedzona...
Schemat uroczystości - wręczenie kwiatów dla O Dyrektora, przemówienie nawiedzonej w tym wyczytywanie wszystkich kanali w tym Bartnika oczywiście każdego z tytułem prf. dr hab :D a potem długie przemówienie O Dyrektora w którym nastąpił 1 zabawny moment... kiedy powieedział że na sali sa obecni posłowie LPR a ta partia kiedyś była porządna a teraz to się zepsula :> po czym wymienił publicznie jak mu Kotlinowski z pięknym Romanem pomogli :D na co piękny Romek caly w uśmiechcak uniosł kciuk do góry...

TRAGEDIA ogólnie :D
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Grzesioo » (czw) 02 lut 2006, 21:57

Dzisiaj z wiadomych powodów rzuciłem okiem na TVTrwam. Wcześniej serwisy informacyjne prowadził jakiś gościu. Dzisiaj była jakaś kobieta. Mają tam więcej prezenterów? Jest tu ktos kto na bieżąco śledzi tą TV? :D

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 03 lut 2006, 10:23

Tak - mają trzech prezenterów, z czego jeden z nich pełni równiez obowiązki reportera w Sejmie. A ta pani to jakaś Łucja. Niestety swoje nazwisko wypowiada bardzo szybko i niewyraźnie - Pietrasik czy jakoś tak. Jest tez taki dobrze zbudowany Robert Knap.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (pt) 03 lut 2006, 16:39

A o czym mówią w tym serwisie? Domyslam się, że polityka, sprawy kościelne, a na przykład mówią dziś cokolwiek o katastrofie promu?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 03 lut 2006, 21:11

Akurat o kościele nie mówią tam wcale. Cały serwis mógłby brać udział w konkursie dla loklanych, wręcz osiedlowych programów informacyjnych. Rydzyk musi jeszcze sporo uzbierać. Materiały nudne, tendencyjne (zreszta można się było tego spodziewać) robione na kiepskim sprzęcie, bez nazwisk autorów, kiepska grafika. Prezenter jest jednocześnie lektorem w materiałach dotyczących Polski i wydarzeń na świecie. Iraccy terroryści nazywani są bojownikami o wolność etc. Tylko prezenter zdradza swoje nazwisko - reszta działa niczym Don Pedro.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Ania » (ndz) 05 lut 2006, 17:09

Ten serwis przypomina mi relacje z pochodów 3 majowych w wiadomych czasach ten sam styl intonacji itp :/ i do tego muły prowadzą ten serwis :/
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ