Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TV Trwam

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Grzesioo » (śr) 22 mar 2006, 14:56

Zastanawiam się czy te wszystkie telefony są spontaniczne czy to dzwonią podstawione osoby :D
AAA i jeszcze ja pare dni temu słuchałam to jedna pani dzowniła i mówiła że ona w oczach tuska widzi taką złość i ogromną nienawiść :devil: na co ksiądz ze tak już jest z tymi
Za to w oczach Kaczyńskich, Gosiewskiego i Leppera jest samo dobro :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Ania » (pt) 24 mar 2006, 1:50

Jestem oburzona... przecież :> w nich jest samo dobro :x nic innego :D
Nie nie sądze by byli podstawieni ;) oszolomów nie brakuje :D
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Grzesioo » (śr) 29 mar 2006, 13:40

Jak to robić wg. Radia Maryja :D Mi się nawet ta kocepcja podoba a szczególnie już sugerowana metoda antykoncepcji dla mężczyzn :D
Musicie tego posłuchać bo mówi prawdziwy ekspert, zaczyna słowami ja się na tym nie znam :D
Uważam że jednoznacznie trzeba obalić mit :x
[hide]http://rapidshare.de/files/16693970/sex ... a.mp3.html [/hide]

Słuchaczka RM dzwoni do elektrowni :D Ot taki zwykły telefon :D
[hide]http://rapidshare.de/files/10170716/ele ... a.wav.html [/hide]

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: Ania » (śr) 29 mar 2006, 14:27

O Boże :x mało sie nie zsikałam ze śmiechu :x :smiech: :smiech:

A skiądz to niezły agent :D
^@^
Obrazek

KaMiL74

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: KaMiL74 » (śr) 29 mar 2006, 14:48

Witam :)
Jak podaje serwis press:
TV Trwam uruchomiła biuro reklamy. 5 tys. zł netto za 30-sekundową reklamę w prime time i 3 tys. zł za produkcję spotu – tyle muszą zapłacić firmy, które chcą promować się w telewizji ojca Tadeusza Rydzyka(...).Ceny za 30-sekundowy spot zaczynają się od 1,6 tys. zł netto, najdroższa jest reklama w paśmie od godz. 16 do 22 – kosztuje 5 tys. zł netto. Klienci, którzy zdecydują się na więcej niż pięć emisji, mogą liczyć na rabaty. Reklamodawcy mogą zażyczyć sobie wyłączności w danym bloku reklamowym. Dopłacą za nią 25 proc. ceny emisji spotu.
Cennik z kosmosu, 5 tys. za 30-sek. spot !!?? W tym produkcja oryginalnej reklamy- przy uzyciu jednej kamery-3 tys. :smiech: To już w TVN24 w godzinach 18-24 kosztuje 1.4 zł, a przecież TVN24 ogląda znacznie więcej osób:
W marcu br. średni dzienny zasięg TV Trwam wyniósł 567 tys. osób (tyle przynajmniej przez minutę dziennie oglądało ten kanał). Dla porównania, zasięg dzienny TVN 24 wyniósł 2,72 mln osób, a TVP Kultura 494 tys. (dane TNS OBOP).
Tv Trwam lepsza od TVP Kultura- również zaskakuje... :roll:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 29 mar 2006, 15:45

A mnie nie - wszak więcej osób chodzi do kościoła niż np do teatru, o operze już nie mówiąc. Ale TVP KULTURA broni się sama za siebie - ten kanał jest rewelacyjny!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: Ania » (śr) 29 mar 2006, 15:54

rewelacyjny czy nie... ma małą oglądalność głównie z winy TVP własnie...

A cennik Kamilu nie powinien Cię dziwić wszak O Tadeusz na helikopter pewnie zbiera :>
Z resztą Polonusy się tam epwnie bedą reklamowac ich stać :]

btw witamy :)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 29 mar 2006, 16:29

Moim zdaniem KRRITV powinna odebrać im koncesje - TV TRWAM to nadawca społeczny - w koncesji mają zapis o zakazie jakichkolwiek reklam. No ale teraz Pisuary w KRRITV :/ :what:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Ania » (śr) 29 mar 2006, 16:54

:bravo: dokałdnie tak... jaki to nadawca społećzny teraz jest :> ?

no ale kaczki świętego Rydza nie pozwolą skrzywdzic...
Uważam ze pomnik powinno sie mu wystawić :wow:
^@^
Obrazek

Biedny Milioner
Przeciętniak
Posty: 105
Rejestracja: (pt) 24 lut 2006, 15:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: Biedny Milioner » (śr) 29 mar 2006, 17:16

doktorfaustus1 pisze: TV TRWAM to nadawca społeczny -
Bzdura. TV Trwam to prawnie zwyczajna stacja komercyjna jak Polsat czy TVN. To Radio Maryja jest nadawcą społecznym. I dobrze taka stacja radiowa jest potrzebna! Choć trzeba było by w niej coś zmienić.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 29 mar 2006, 17:22

Tak - masz racje - potrzebna nam jest stacja, która między modlitwą oraz ewenageilą propaguje fanatyzm religijny i narodowy, antysemityzm, ksenofobię, regularnie manipuluje i dopuszcza się oszustw; stacja, krytkowana nie tylko przez polski episkopat ale i Watykan.

KaMiL74

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: KaMiL74 » (śr) 29 mar 2006, 17:26

hmm to jeszcze O Tadeusz nie ma helikoptera :>
ino czekać, aż w Toruniu powstanie budynek podobny do nowego gmachu TVP, choć kto wie, może i w gmachu TVP znajdzie się miejsce dla Tv Trwam :x Wówczas ruszy produkcja programów dla publicznej, już widze napis po zakończeniu audycji:"Na zlecenie TVP-produkcja Tv Trwam2006"- POlityk show by Trwam.

co do TVP Kultura to niestety nie mogę tego kanału oceniać, ponieważ nie jest dostępny w mojej kablówce... :/

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: Ania » (śr) 29 mar 2006, 17:31

Faustuchu przecież Biedny Milioner powiedział ze trzeba coś zmienić ;)

Ja też uważam ze radio rydzyja i TRWAM sa potrzebne ale gdyby były czymś w stylu radia plus i EWTN a nie propagandy Kaczorów i politycznego radia :D

Nie Kamilu jeszcze nie ma :> ale już kiedyś zbierał pewnie w nowym budynku TVP bedzie lądowisko dla Helikoptera TRWAm :x
^@^
Obrazek

Biedny Milioner
Przeciętniak
Posty: 105
Rejestracja: (pt) 24 lut 2006, 15:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: Biedny Milioner » (śr) 29 mar 2006, 17:52

doktorfaustus1 pisze:Tak - masz racje - potrzebna nam jest stacja, która między modlitwą oraz ewenageilą propaguje fanatyzm religijny i narodowy, antysemityzm, ksenofobię, regularnie manipuluje i dopuszcza się oszustw; stacja, krytkowana nie tylko przez polski episkopat ale i Watykan.
Mówie że potrzebne są w niej zmiany. Fanatyzmu, antysemityzmu i ksenofobi. Co do regulanego manipulowania, to czy ja wiem. Przedstawiają wydarzenia z własnej subiektywnej perspektywy a jak ktoś w to wierzy to już jego problem. Regularnie manipuluje też TVN w Uwadze a jakoś nikt się nie burzy. Co do episkopatu to tu jest problem. Powinien już dawno zabrać oficjalne stanowisko w tej sprawie. A co robi? W mediach wciąż duchowni grzmią że to radio nie ma nic wspólnego z religą kościoła a na takie święta znów większość człónków tego zgromadzenie wysyła im życzenia i chwali ich za rospowszecnianie ewangelizacji :mur: A ja właśnie @Ania nie chciał bym by RM była jak Radio Plus. Prędzej już jak Radio eR Życinskiego. Plus to wciąż tylko żałobne hity a modlitwy i rozważań religijnych raczej tam nie słychać.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: Ania » (śr) 29 mar 2006, 19:55

Hmmm moze i w Uwadze manipulują, choć mi o tym nie wiadomo ale nie szerzą antysemityzmu homofobii itp .. :D
Co do Episkopatu masz pełną rację :/ powinni się zdecydować . Ale wiesz jak to jest Czerpią zyski z RM i Rydzyja a ponadto jeszcze i Episkopatowi i Watykanowi pasuje taka średnioweiczna enklawa fanatycznego katolicymu :D

Z tym Radiem Plus to nie wiem tak tylko podałam bo tez katolickie a nie odstawia szopk nie wiem nie słucham tego radia. Słucham tylko RM wieczorami dla pośmiania się
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ