Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Superstacja

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: TinkiWinki » (sob) 13 paź 2007, 22:38

Oglądałem ostatnio troszku tą stacje, ciekawych maja reporterów z terenu. Panie z Krakowa wyglądają jak dziewczyny z głębokiej prowincji :DD a jakiś chłopak z pomorza zwie się Norbert Miętki :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 23 mar 2008, 23:39

Ostatnio SS zmieniono dizajn
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Nie wiem skąd to mają ale słyszałem że mają likwidować TVN Gra. Czyżby od nich dostali scenografię? :x Te neonówki są boskie :x Takie pstrokate kolory idealnie pasują do stacji która chce być informacyjna :D Ale na ekran to się szarpnęli :D

Mój ulubiony program z ulubionymi prowadzącymi :x zyskał nowy stół. Program w założeniu ma być lekki, łatwy i przyjemny a ten stół wygląda jak z Flinstonów :x Wyrzeźbiony jak z kamienia :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A dziewczyny jak się wystroiły na pierwsze wydania? Jak tirówki na protest przewoźników na wschodniej granicy :x

Czy ten dział i tematy muszą być ukryte? :>
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 24 mar 2008, 10:26

Takie kolorowe prostokąty są równieżw CNN :x Bądź co bądź wygląda to lepiej, ale i tak bardzo rzadko oglądam Super Stacje. TV Biznes nie dorasta im do pięt (nie mówię o programach biznesowych) - tam są ciągle powtórki i właściwe żadnych newsów z ostatniej chwili.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: TinkiWinki » (pn) 24 mar 2008, 16:17

Teraz chyba wymienili te świetlówki w stole na jednolite, niebieskie.
Kilka nowych czołówek Superstacji
http://superstacja.jingle.patrz.pl
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Poland » (pn) 24 mar 2008, 19:23

Słysząc oprawę Tea Time przypomina mi się śp Radio Tak z Kielc
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: TinkiWinki » (wt) 01 kwie 2008, 20:26

praca@superstacja.tv
Obrazek
Czyżby nie było chętnych do pracy w Superstacji i przyjmują nawet niewykwalifikowanych? Pewnie jeszcze trzeba płacić za to wyszkolenie :D
Pewnie jedynymi wymaganiami operatora kamery niusowej są gabaryty :D Min. 190 i 150 kg :D Ostatnio widziałem jakiegoś live`a. TVN24 cała twarz premiera, TVP INFO - cała twarz premiera, Superstacja - pół twarzy premiera, reszta kadru to włosy innego operatora :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: TinkiWinki » (czw) 03 kwie 2008, 16:08

:D
Obrazek
10% czyli ze 100 widzów :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: looser106 » (czw) 03 kwie 2008, 20:14

A na 100 widzów 70 to emeryci i bezrobotni
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: looser106 » (pt) 04 kwie 2008, 14:21

To niby ma być kanał newsowy, jak TVP INFO czy TVN24, ale jakoś im się to do końca nie udaje... W pogodzie na jednej z chmurek jest Włoszczowa :x Jest specjalnie wyróżniona, bo chmurka jest w negatywie. Gdy jest pokazana, to po ekranie czasami przefrunie krowa :D Przynajmniej kilka razy to widziałem :D
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: TinkiWinki » (czw) 10 kwie 2008, 15:04

And pisze:A co w ogóle jest w tym kanale? Są tam jakieś wiadomości, czy coś?
Są wiadomości. A przepis na nie maja prosty. Biorą to co przeczytają w gazetach lub portalach. Lekko przeredagują. Dorzuca jakieś zdjęcia i jadą z serwisami co pół godziny. :D Przypuszczam że gdyby w jakimś gimnazjum założyć kółko telewizyjne. Dać ze dwie, trzy kamery, komputery do montażu, dostęp do serwisów agencyjnych to powstałoby coś podobnego lub nawet lepszego. Bo młodzi mają więcej zapału :D
SS głównie zarabia na opłatach od kablówek i platform. Jeśli dobrze pamiętam to chcą 40 gr. od abonenta. A mają ok. 3 mln. abonentów satelitarnych, pewnie tyle samo kablowych więc na brak kasy nie narzekają.

A oglądalność im dalej rośnie :D
Obrazek

Jak tak dalej pójdzie to dojdzie do 100% :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: TinkiWinki » (pt) 11 kwie 2008, 17:05

W SS nawet te cudaki występowały :D
Obrazek Obrazek

Autsaidera? :D
Obrazek

Od początku kwietnia obrali nowy trynd. Programy współprowadzą politycy :D Np. gwiazda Samoobrony
ObrazekObrazekObrazek

Dzisiaj wieczorem ma być Ikonowicz. Tak się jakoś dziwnie składa że głównie zapraszają tych z lewicy :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: kamil » (śr) 16 kwie 2008, 12:13

Wczoraj minął 50 dzień bojkotu stacji przez PiS. W tym czasie oglądalność wzrosła o 17% :x
Jakby ktoś zapomniał od czego się zaczęło: :P
Cała sprawa zaczęła się w lutym. Podczas jednego z programów dziennikarka Superstacji poprosiła Marka Suskiego z PiS o zacytowanie drugiej zwrotki hymnu polskiego. Polityk odmówił i obraził się na stację. Kilka dni później członkowie PiS otrzymali zakaz pojawiania się na antenie wspomnianego kanału.
dziennikarze.info

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: TinkiWinki » (czw) 17 kwie 2008, 13:12

Myślałem że w SS tylko kobitki to oryginały. Facet też im się udał :D
http://pl.youtube.com/watch?v=_f01hVgxfpw
Gościu zeżarł papier na wizji :D Ktoś musiał się nieźle nagimnastykować by wyszperać tak doborowe towarzystwo :D

Lepper jest boski - Nie znam się na autonomii do końca :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: TinkiWinki » (wt) 22 kwie 2008, 21:26

Nowy stół a już im się sypie :D

Obrazek

Raz próbują być poważni a za chwilę takie coś :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: kamil » (wt) 22 kwie 2008, 22:13

TinkiWinki pisze:Nowy stół a już im się sypie
Styropian ma to do siebie, że się szybko sypie :D

ODPOWIEDZ