Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wpadki w telewizjach :D

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#91

Post autor: Grzesioo » (pt) 15 wrz 2006, 14:46

PODŁUCHÓW

Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#92

Post autor: michal » (pn) 02 paź 2006, 17:42

Widzieliście już to? Ha, ha ha. Po prostu niesamowite. Śmieję się za każdym razem.

http://www.youtube.com/watch?v=bxEpMW21AxE

Czy ktoś zna niemiecki? Co powiedziała bezpośrednio po niespodziance jaką zobaczyła na ekranie? Co to znaczy? Resztę mniej wiecej rozumiem. :)

Znalazłem w necie zapis:
Guten Morgen! Der Herbst hält jetzt langsam aber sicher Einzug.. Unser.. oh-ho!.. das war aber auch nicht schlecht! #śmiech#.. also unser Spätsommer-Hoch #śmiech# .. Entschuldigung, zieht jetzt langsam nach Osten .. und dieses Biskaia-Tief.. #śmiech# .. Entschuldigung, es ist ein bisschen früh am Morgen .. also dieses Biskaia-Tief brachte kräftige Gewitter.. #śmiech# Ent-schul-di-gung.. in Frankreich.. so, und zieht jetzt in Richtung Westalpen #śmiech# Ent-schul-di-gung... Machen wir nun mit den Karten weiter.. sonst wird es zu spät.. also, die Frühtemperaturen liegen #chrząkanie# zwischen zehn und sechzehn Grad, in den Mittelgebirgen noch im einstelligem Bereich. Im Norden und Osten.. #śmiech#
Prezenterka nazywa się Maxi Biewer i z tego co się zorientowałem jest też aktorką. Posiada swoją stronę interetową http://www.maxibiewer.de/ , z której zresztą można ściągnąć ten filmik. Bardzo sympatyczna kobieta. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiście na jej stronce jest znacznie więcej fotek.

***

Te też są dobre.

http://www.youtube.com/watch?v=RBLyTQlfSI8 - to pewnie ze Szwejki

http://www.youtube.com/watch?v=qs34-Uj0egg - francuskie Łapu Capu
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#93

Post autor: michal » (pt) 03 lis 2006, 0:51

Straszne dziś literówki były sadzone w programie TV Łódź "997" w TVP2. Zauważyłem: "Hurtownia Metriałów Budowlanych" oraz w napisach końcowych "Dziękujemy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wocławiu".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#94

Post autor: michal » (ndz) 05 lis 2006, 19:21

Świeża fotka !

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#95

Post autor: Ania » (wt) 07 lis 2006, 11:36

O ja nie moge :smiech: ta niemka jest rewelacyjna już sobie wyobrażam Trzaskalską :x
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#96

Post autor: viper » (sob) 09 gru 2006, 20:29

Dziś w Faktach TVN o 19.00 miał miejsce poważny błąd - Marek Biernacki został podpisany jako komendant główny policji. A przecież to stanowisko zajmuje Marek Bieńkowski, nie Biernacki.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#97

Post autor: michal » (ndz) 24 gru 2006, 20:31

Dziś po Wiadomościach nie było reklam, ale były jak zwykle zwiastuny. Nie wiem już czy to było przed Sportem czy przed Pogodą (raczej to pierwsze), ale prezentowali jakie będą pozycje programowe dzisiejszego wieczoru. Nakładał się na to zwiastun (tylko obraz) emitowany w tym samym czasie w TVP2. Logo TVP2 i TVP1 były więc na siebie nałożone. Technicy mieli świadomość tego problemu, bo walczyli z tym i pojawiała się z powrotem Jedynka, ale obraz z Dwójki jeszcze kilka razy wracał.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#98

Post autor: michal » (pn) 01 sty 2007, 21:19

Wczoraj podczas koncertu na Polsacie realizator wyświetlał grafikę z nazwiskiem wykonawcy i tytułem piosenki. Więc kiedy śpiewała Reni Jusis pojawił się dymek z jej nazwiskiem i tytułem piosenki, który brzmiał "Magnez". Nie znam zbytnio piosenek Reni, ale tę akurat znam, bo jest wykorzystana w reklamie kosmetyków Ziaja. Śpiewa tam "Jak magnes (x4), jak magnes tak przyciągasz mnie". No więc chyba błąd...

Poza tym był pasek z zyczeniami od telewidzów dla swoich bliskich (także w TVP2). W Polsacie za 3,66, a w TVP2 za 2,44. Nie wiem kto tam pisze, dla mnie to kompletna głupota, bo i tak nikt z adresatów przypadkowo na to nie trafi, a jak ktoś jest uprzedzony że będą życzenia dla niego w TV i ma to śledzić, to jest to równie debilne. No, ale jak ma się za dużo kasy to moze sobie wydają w taki spósób. Już w ostatnich latach stwierdziłem, że ta usługa nie jest dla ludzi inteligentnych. W tym roku też się to potwierdziło, bo można było zobaczyć życzenia od curki, wójka czy życzenia wielu pieniendzy. I to tylko podczas przypadkowego rzucenia na ten pasek okiem.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#99

Post autor: michal » (ndz) 07 sty 2007, 23:27

O pewnych wpadkach piszę w tematach dotyczących tych programów, a o pewnych tutaj. Nie wiem od czego to zależy :) Ale dziś mam kilka, które akurat tutaj umieszczę.

W DDTVN dziś było o Dodzie i jej konflikcie z zespołem oraz rzekomym rozpadzie grupy. Wypowiadał się między innymi organizator jej koncertów, który był podpisany "ogarnizator". W sumie jest w tym trochę racji, bo organizacja koncertu to skomplikowana sprawa i wiele rzeczy trzeba ogarnąć :)

A wczoraj w Dwójce w dyżurze prezenterskim była Dowbor. Zapowiadała koncert piosenek w wykonaiu Grzegorza Turnaua. Powiedziała dokładnie tak: "Śpiewa on o rzeczach tak zwyczajnych, że aż stają się zwyczajne". Nie rozumiem :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#100

Post autor: Ania » (sob) 20 sty 2007, 2:12

Dzisiaj w przeglądzie jutrzejszej prasy wpadkę zanotowała kuligowska :D
Zapowiadała materiał i mówi że bedzie w polsce szkoła dla tych którzy podobno mylą się tylko raz. Miała zapodać tytuł i w tym momencie zawiecha a potem uśmiech i spokojnie doczytała że będzie to szkoła dla snajperów :smiech:

Heh pomyliło sie jej z saperami oczywiście ;) ( tzn nie tytuł bo on był o snajperach tylko zajawka)

Michale ta niemka po wpadce mówi - "to też było niezłe" ;) jutro może reszta tłumaczenia...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#101

Post autor: michal » (ndz) 04 lut 2007, 18:35

Dziś po transmisji skoków narciarkich na TVP1 był cykl "Szukamy następców Małysza". Pokazywali jakiś konkurs juniorów, na którym na trybunach była żona naszego mistrza :) Podpisana była Jza Małysz.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#102

Post autor: viper » (pt) 08 cze 2007, 15:22

Dzisiaj w TVN w programie "Wykręć numer" pytano o zwierzę na literę K. Chodziło konkretniej o rybę. Rozwiązanie brzmiało: kargulena. Sprawdzałem w słowniku języka polskiego - nie ma karguleny, jest kergulena! Nazwa ryby pochodzi od greckiej wyspy i nie ma nic wspólnego z Kargulem z "Samych swoich". Dowód - capsik:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 3bb8c.html
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#103

Post autor: pchla » (pn) 18 cze 2007, 11:55

Ja nigdy nie zapomnę pewnej śmiesznej sytuacji w której główną rolę zagrała Beata Tadla. Zaczynał się serwis informacyjny DnŻ, a Beata siedziała z przestraszoną miną i krzyczała: "Nie mam". Po chwili uświadomiła sobie, że jest już na wizji i zaczęła prowadzić serwis lekko zakłopotana.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#104

Post autor: viper » (ndz) 22 lip 2007, 16:09

Wczoraj oglądając Panoramę o 23.00, zauważyłem coś, czego nie nazwałbym wpadką, ale nie powinno się to zdarzać. To prawdopodobnie błąd jednego z członków ekipy, polegający na tym, że do wieczornego wydania dał zbyt jasne tło za prezenterką.

http://www.itvp.pl/pub/stat/common/view ... t_id=26064
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#105

Post autor: pchla » (sob) 28 lip 2007, 11:21

Krzysztof Górlicki w Poranku:
- Łączymy się teraz z Dagmarą Kaczmarek. Witaj Kaczmaro!
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ