Strona 1 z 1

Kanały CBS od 3 grudnia

: (pt) 09 lis 2012, 20:09
autor: michal
Od 3 grudnia zmiany kanałów Zone na CBS:

Zone Reality :arrow: CBS Reality
Zone Europa :arrow: CBS Europa
Zone Romantica :arrow: CBS Action
Club TV :arrow: CBS Drama

Zmienią się nie tylko nazwy, ale w znacznym stopniu ramówka. Pojawią się mniej lub bardziej stare i trzeba powiedzieć, że obecnie już trochę śmieciowe amerykańskie seriale, które nie kupują inne stacje, ale na pewno część ludzi mile je wspomina i chętnie je ponownie obejrzy. Między innymi na kanale CSB Drama będzie 'Dynastia" od pierwszego odcinka, emitowana w dni robocze o 20:00 i powtórki hurtem jeden po drugim w niedziele od 16:00. Ciekawe czy na nowo będą wszystko tłumaczyć czy może dogadali się z TVP lub Polsatem i usłyszymy stare wersje lektorskie Macieja Gudowskiego lub Janusza Kozła.

Re: Kanały CBS od 3 grudnia

: (ndz) 09 gru 2012, 14:21
autor: michal
"Dynastia" na CBS Drama ma nowe tłumaczenie. Nowa wersja jest przygotowana przez firmę BTI Studios, a lektorem jest aktor Zbigniew Moskal, czytając na koniec odcinka imię jednak zdrabnia sobie na Zbyszek.

:arrow: http://tvnplayer.pl/programy-online/ojc ... 11242.html
:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Moskal

Re: Kanały CBS od 3 grudnia

: (ndz) 09 gru 2012, 16:38
autor: Pepek94
Zone Romantica pozostał, a CBS Action wystartował samodzielnie.

Re: Kanały CBS od 3 grudnia

: (pn) 10 gru 2012, 10:49
autor: michal
Z tego co czytałem to generalnie nastąpiła zmiana z Zone Romantica na CSB Action - stało się tak w siecach kablowych. Natomiast platformy cyfrowe najprawdopodobniej na swoje życzenie/żądanie, aby nie zrywano masowo umów w okresie świątecznym nadal dostają sygnał Zone Romantici, lecz ramówka to już wyłącznie pozycje powtórkowe (te same telenowele co już były lecą od początku).

Re: Kanały CBS od 3 grudnia

: (sob) 12 sty 2013, 23:08
autor: michal
W miniony czwartek przed "Dynastią" pojawił się komunikat, że "program zawiera efekty stroboskopowe".

Re: Kanały CBS od 3 grudnia

: (sob) 19 sty 2013, 19:05
autor: Kasztelan
A co to dokładniej było? :> W kanałach tematycznych które na ogół są emitowane na koncesji spoza Polski, gdzie prawo dotyczące kontroli treści jest mniej restrykcyjne stosuje się inne ostrzeżenia. W Discovery przez "Jak to jest zrobione" widziałem "Program zaiwera sceny preparowania zwierząt".