Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TV Puls 2

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

TV Puls 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Poland » (pn) 18 cze 2012, 18:12

No i wreszcie coś zaczyna się dziać w sprawie drugiej anteny Pulsu - stacja (z całkiem innym logo niż tym znanym z pierwszej anteny) ma ruszyć 19 lipca o godzinie 12. Zostało to zresztą potwierdzone na oficjalnym aczkolwiek raczkującym jeszcze fanpage'u stacji na Facebooku który dostępny jest pod tym linkiem: https://www.facebook.com/tvpuls2
Stacją ma kierować pan David Podhajski odpowiedzialny nie dawno za Polonię 1, Water Planet i Novelę TV rodem z Polcastu :)
Poland - Aktywnie najlepszy

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

Re: TV Puls 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Kasztelan » (pn) 18 cze 2012, 22:03

Fajnie że powstaje nowa stacja ale mam przeczucie, że to będzie stacja na miarę TV6 i ATM Rozrywki. Przed startami obu stacji zapowiadano, czego to tam nie będzie. Dziś TV6 to TV4 Bis, a ATM Rozrywka to Polsat Bis.
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
TiM
Przyjaciel
Posty: 759
Rejestracja: (pn) 03 maja 2010, 17:24
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Kontakt:

Re: TV Puls 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TiM » (wt) 19 cze 2012, 15:00

Jeżeli główny Puls jest bezużytecznym kanałem, to co będziemy mówić o Pulsie 2 :x

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

Re: TV Puls 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Haello » (wt) 19 cze 2012, 19:45

Dlatego też jestem za, aby "wytegować" z NTC ATM Rozrywkę, TV6 oraz TV Puls 2, które i tak wystartowało o wiele za późno.
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

Re: TV Puls 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Kasztelan » (śr) 20 cze 2012, 19:01

Zastanawia mnie co sie podziało z programami stworzonymi za czasów Murdocha, moim zdaniem najlepszego okresu w historii telewizji. Popełniono wtedy parę własnych produkcji na przykład Co masz do stracenia, Niesamowite historie, Czy jesteś mądrzejszy od V-klasisty, Najgorszy polski kierowca. Nie wierzę w zniknięcie nagrań po wycofaniu się News Corp. Przecież mogliby puszczać stare programy w drugim Pulsie.

A Puls "główny", ze swoimi wieczornymi "chororami" bo Moby Dicka czy współczesnego Predatora ciężko nazwać horrorem czy powrotem największego "hitu" - Goło i wesoło i programami z ukrytej kamery, pzypomina mi stary Polsat i inne stacje z końcówki lat 90-tych. Czuję, że zapowiadana stacja będzie wyglądać jak TV6 o którym mówią, nawiązując do nazwy jednego z programów który z powodzeniem mógłby lecieć na TV4, że to ukryte piękno które nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego.
d. YT:bartusgo

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: TV Puls 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Trzeciak » (śr) 20 cze 2012, 22:27

YT:bartusgo pisze:Zastanawia mnie co sie podziało z programami stworzonymi za czasów Murdocha, moim zdaniem najlepszego okresu w historii telewizji. Popełniono wtedy parę własnych produkcji na przykład Co masz do stracenia, Niesamowite historie, Czy jesteś mądrzejszy od V-klasisty, Najgorszy polski kierowca. Nie wierzę w zniknięcie nagrań po wycofaniu się News Corp. Przecież mogliby puszczać stare programy w drugim Pulsie.
Tutaj nie chodzi o zniknięcie, a o prawa autorskie. Stacja nie ma już praw do tych formatów, nie może więc ani produkować, ani emitować nowych odcinków, ani także powtórek.
YT:bartusgo pisze: A Puls "główny", ze swoimi wieczornymi "chororami" bo Moby Dicka czy współczesnego Predatora ciężko nazwać horrorem czy powrotem największego "hitu" - Goło i wesoło i programami z ukrytej kamery, pzypomina mi stary Polsat i inne stacje z końcówki lat 90-tych.
Wiesz, ale dzięki tej ramówce Puls systematycznie zwiększa udział rynku przekraczając już chyba 3 %.

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

Re: TV Puls 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Haello » (czw) 21 cze 2012, 17:28

Trzeciak pisze:
YT:bartusgo pisze: A Puls "główny", ze swoimi wieczornymi "chororami" bo Moby Dicka czy współczesnego Predatora ciężko nazwać horrorem czy powrotem największego "hitu" - Goło i wesoło i programami z ukrytej kamery, pzypomina mi stary Polsat i inne stacje z końcówki lat 90-tych.
Wiesz, ale dzięki tej ramówce Puls systematycznie zwiększa udział rynku przekraczając już chyba 3 %.
I to jest najgorsze w tym wszystkim niestety...
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
TiM
Przyjaciel
Posty: 759
Rejestracja: (pn) 03 maja 2010, 17:24
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Kontakt:

Re: TV Puls 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: TiM » (czw) 19 lip 2012, 12:49


ODPOWIEDZ