Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

7420 Milion od zaraz

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
pilnik1808
Chipsy przyszły
Posty: 65
Rejestracja: (sob) 30 paź 2010, 14:06
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Bydgoszcz
Lokalizacja: Włocławek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: pilnik1808 » (śr) 05 sty 2011, 18:59

looser106 pisze:
pilnik1808 pisze: http://img641.imageshack....lionodzaraz.png - prawdopodobnie na telewizorze znajduje się logotyp Polsatu
http://img153.imageshack....ionodzaraz2.png - prawdopodobnie tam tez jest logotyp
Fail :zab:
No niestety przyznaję się do błędu :P
Jednak program leciał na żywo. Dowód? Moment łączenia się Krzysztofa Ibisza z jedną z uczestniczek programu. W tle słychać było powtarzający się głos Ibisza wynikający z opóźnienia głosu w telewizorze uczestniczki.

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: looser106 » (ndz) 09 sty 2011, 18:04

No na żywo program raczej jest, tu kantu nie widzę. Ale powoli dostaję awersji do Krzysztofów. Ibisz - wiadomo, a tu dali jeszcze jakiegoś dredziarza, który łączenie rozpoczął beatboxem. Boże :mur:
Jak mnie jeszcze jakieś refleksje najdą to później je dopiszę.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Ama18 » (ndz) 09 sty 2011, 18:41

No cóż... Pal licho z programem. Jest jaki jest, chwała, że tylko na dwa miesiące. Ale - delikatnie mówiąc, nie podoba mi się intensywność zapowiedzi audycji z Najjaśniejszym Krzysztofem. One sa wszędzie! Na miejscu pani Terentiev (o ile ona ma jakieś znaczenie...) wyrzuciłbym Ibisza gdzie pieprz rośnie.

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: looser106 » (ndz) 09 sty 2011, 19:00

Te gadki uczestników są wyuczone, to widać. No i jakoś wszystkim brakuje pomysłów, wszyscy o chorobach, jak nie syna, to babci albo ciotki.
Ogólnie całości programu nie obejrzałem, nie wytrzymałem jak jeden z prowadzących zaczął śpiewać w przebraniu kibica. Nie potrafiłbym tak z siebie robić durnia będąc świadomym, że patrzy na mnie "cała Polska".
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Kasztelan » (pn) 10 sty 2011, 18:15

Obejrzałem wczoraj program. Nie cały zresztą bo nie wytrzymałem do końca. Niby prezenterzy wpadają z zaskoczenia, a w łączeniach występują oprócz rodzin ich krewni a oni sami są odświętnie ubrani. Dziwne to jest.

Według M2 program ogląda 1,4 mln Polaków z czego około 700k w grupie 16-49.
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: looser106 » (pt) 21 sty 2011, 10:51

"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Haello » (pt) 21 sty 2011, 12:06

Mam nadzieję że nie będą wymyślać kolejnego gniota dla pana Krzysia... :3

Nie wiem czemu, ale w Polsacie nie potrafią wymyśleć jakiegoś porządnego programu, bądź serialu własnej produkcji. Albo to co puszczają, jest totalnym gniotem (7420 Milion od zaraz), albo ma słabą widownie (Ludzie Chudego).
Owszem były wyjątki jak "Pierwsza Miłość", "Jak oni śpiewają" czy "Malanowski i partnerzy", ale to są pojedyńcze przypadki, a nie jak w przypadku TVP czy TVN, które choć są cholernie upolitycznione, mają nosa do produkcji i większość ich przedswięzięć, związanych z serialami, a w mniejszym stopniu programami kończy się sukcesem, czasem umiarkowanym (tak żeby wyjść ponad kreskę), albo wielkim (gdzie się zaczyna zbierać grupa fanów).
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: michal » (pt) 21 sty 2011, 12:21

Jak dla mnie wszystko co wychodzi pod marką Polsat jest obciachowe i nie widzę naprawdę żadnych wyjątków (także w tym co podałeś). Nie wiem z czego to się bierze, być może z ogólnego nastawienia, że tam zimują takie postacie jak Ibisz, Dowbor, Popielewicz czy Młynarska i co jakiś czas wymiennie są wyciągane z szafy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Kasztelan » (pt) 21 sty 2011, 14:31

Polsat zaczyna powolutku zdychać. Pozycja lidera z lat 90 już nie wróci. Teraz liczą sie dwie stacje - TVP i TVN. Produkcja własna Polsatu-kicha z pewnymi drobnymi wyjątkami (imprezy plenerowe), z serialami nie jest tak źle ale. Przed CP tendencja spadkowa (wycofanie BBC=odejście wielu abonentów, o rosnącej powoli pozycji DVB-T nie wspomnę). Raczej mało prawdopodobne jest to, że spadnie rangą do stacji typu Tele5, ale to już nie lata 90 kiedy by program był hitem trzeba było a) zrobić go greenboxie, b) do wygrania musi być samochód marki Seat, c) publiczność ma być żywiołowa. Chajzer też prowadził bądź co bądź fajmy program ,,Idź na całość'' a dziś wiemy co się z nim stało. To czeka także Ibisza. Dla mnie Solorz ma mentalność takiego biznesmena za dychę. Chwali się że jest najlepszy a swojej stacji nie chce udostępnić nikomu. Dopiero w zeszłym roku coś drgnęło, ale chyba dlatego, że zawiązał się sojusz TVP z TVN-em i trzeba było na niego jakoś odpowiedzieć. Teraz przed tą stacją bardzo ciężkie czasy, bo największy konkurent poszerzy zasięg bo tym atutem Polsat wygrywał przez ostatnie paręniaście lat i wygrywa do dziś.

No cóż, chyba pora powrócić do sprawdzonych formatów :D

http://www.youtube.com/watch?v=a5aX1gmlzK8
d. YT:bartusgo

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Haello » (pt) 21 sty 2011, 18:02

@przemek: znaczy się...napisałem tylko te produkcje, które odniosły jako-taki sukces i nie zostały wyrzucone z anteny po 2-3 miesiącach. Sam ich osobiście nie oglądałem i nie oglądam regularnie. Dobrze że nie napisałem o "Dlaczego ja?" :x

@yt:bartusgo: czemu pomyślałem o tym samym formacie? :x :D
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: looser106 » (sob) 29 sty 2011, 21:16

http://superlomza.pl/Community/64258,Bl ... a_wie.html
W myśl reguł programu, uczestnikiem jest ten, kto został wylosowany w czasie rekrutacji. Los padł na lekarza z Łomży, którego państwo Mańczakowie znają z racji przynależności do jednej parafii. „Pan doktor z żoną odwiedził nas, wyjaśnił zasady udziału i zaprosił do programu. Mieliśmy mu pomóc przekonać widzów, że warto głosować na szczytny cel, jakim jest pomoc dzieciom chorym. I zgodziliśmy się. To nie my wygraliśmy 333 000 zł, tylko pan doktor, który po programie obiecał, że przekaże dla naszych dzieci 50 000 zł”, mówi Krystyna Mańczak.
Ten fragment udowadnia, że żadnego zaskoczenia nie było. Ogólnie polecam przeczytać całość.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Kasztelan » (ndz) 27 lut 2011, 10:34

d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: michal » (pt) 27 maja 2011, 8:51

We wczorajszej "Sprawie dla reportera" tematem była linkowana już tu sprawa z Łomży, związana z tym programem. Wielokrotnie tłumaczono zasady programu, żeby każdy wiedział o co chodziło i na czym polegał przekręt. Była również kilka razy przywoływana postać Krzysia Ibisza, ale niestety nie był gościem. A szkoda. Jedynie Jaworowicz powiedziała, że z nim rozmawiała, a on pamięta bohaterów i pozdrawia poszkodowane dzieci. Nazwa Polsat była chyba zabroniona, ponieważ wszyscy jak jeden mąż używali wyrażenia "konkurencyjna stacja". Niby Polsat nie ma sobie nic do zarzucenia (Jaworowicz stanowczo temperowała gości, którzy w ich stronę kierowali swoje pretensje), bo wszystko się odbyło zgodnie z regulaminem, ale goście dziwili się, dlaczego sam Polsat w swoim programach interencyjnych unikał mimo wniosków poruszenia tego tematu. Musieli się więc zwrócić do konkurencji.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: Trzeciak » (pt) 11 lis 2011, 16:20

Wygląda na to, że będzie epilog tej sprawy, którą opisał @michal. Wczoraj sprawa ta powróciła do "Sprawy dla reportera". W studiu była ta rodzina wraz z 19-letnim chłopcem, któremu udało się zoperować rękę (za pieniądze jednej z fundacji). Na operację czeka już drugi syn - a lekarz - prawdopodobnie zdążył już przekazać obiecane wcześniej 50 000 zł z tego programu.

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny ... 30/5510351

ODPOWIEDZ