Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Orange Sport Info

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Orange Sport Info

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (czw) 09 lip 2009, 19:25

Nowy kanał informacyjno-sportowy. Niekodowany na satelicie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ama18 » (wt) 04 sie 2009, 20:25

Z tym kanałem jest dosyć ciekawa sprawa, bo tak jak szybko pojawił się na satelicie, tak samo szybko zniknął ;) Dzisiaj ruszył ponownie, tym razem - w formacie 16:9 i raczej na stałe.

TomekTVR
Coś z niego/niej będzie
Posty: 203
Rejestracja: (ndz) 28 cze 2009, 13:27
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Warszawa / Vilnius

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TomekTVR » (śr) 05 sie 2009, 13:43

Ama18 pisze:Z tym kanałem jest dosyć ciekawa sprawa, bo tak jak szybko pojawił się na satelicie, tak samo szybko zniknął ;) Dzisiaj ruszył ponownie, tym razem - w formacie 16:9 i raczej na stałe.
Mam nadzieję, że niekodowany też będzie na stałe. Przecież tu, na Litwie, polskie kanały mogę odbierać tylko przez satelitę i, niestety, tylko niekodowane ;)
Już lecę instalować! :)
Rawr!

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (śr) 05 sie 2009, 16:16

Z tego co piszą na różnych stronach to ten kanał będzie kodowany od października. Typowo polskie zjawisko :) Powstanie darmowa platforma TVP to będziesz miał dostęp do naszej telewizji.

Troche obrazków 16/9
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

TomekTVR
Coś z niego/niej będzie
Posty: 203
Rejestracja: (ndz) 28 cze 2009, 13:27
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Warszawa / Vilnius

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: TomekTVR » (śr) 05 sie 2009, 17:14

TinkiWinki pisze:Powstanie darmowa platforma TVP to będziesz miał dostęp do naszej telewizji.
Mam nadzieję, że na prawdę będzie darmowa, bo i tak mam słaby kontakt z macierzystą Polską :(
Rawr!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ama18 » (śr) 05 sie 2009, 17:16

Polska to trochę dziwny kraj, u nas muszą być kodowane nawet takie "szmiry", jak "Dla Abonentów" w Cyfrowym Polsacie
Powstanie darmowa platforma TVP to będziesz miał dostęp do naszej telewizji.
Kanały TVP z tej platformy mają być FTA - po "skierowaniu' ich wiązki tylko na terytorium Polski :>

TomekTVR
Coś z niego/niej będzie
Posty: 203
Rejestracja: (ndz) 28 cze 2009, 13:27
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Warszawa / Vilnius

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: TomekTVR » (śr) 05 sie 2009, 17:24

Ama18 pisze:Polska to trochę dziwny kraj, u nas muszą być kodowane nawet takie "szmiry", jak "Dla Abonentów" w Cyfrowym Polsacie
Powstanie darmowa platforma TVP to będziesz miał dostęp do naszej telewizji.
Kanały TVP z tej platformy mają być FTA - po "skierowaniu' ich wiązki tylko na terytorium Polski :>
A najgorsze, że zamiast Astry jestem podłączony do Amosa, a polskie kanały mam tylko z HotBird`a. A PC TVP będzie na Astrze, w dodatku będzie beam skierowany tylko na Polskę :(
Rawr!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ama18 » (ndz) 11 paź 2009, 17:27

TinkiWinki pisze:Z tego co piszą na różnych stronach to ten kanał będzie kodowany od października.
Jak powiedzieli, tak zrobili - Orange Sport Info na początku października został zakodowany.

ODPOWIEDZ