Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN Warszawa

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Ania » (wt) 25 sie 2009, 14:06

Zastanawiam się na cholerę to wcisnęli do kablówek ? Po co mi w BB TVN Warszawa ?
^@^
Obrazek

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Ama18 » (śr) 09 wrz 2009, 15:34

Żeby zwiększyć oglądalność :D W końcu, jak na kanał zerknie ktoś spoza Warszawy, to też liczy się do rankingów, samych mieszkańców Warszawy jest nieco zbyt mało, by zapewnić "jakąś" pozycję.

Stolica, program informacyjny TVN Warszawa, zyskała nową prowadzącą - Małgorzatę Prokopiuk ;) Dodatkowo sam program otrzyma odświeżoną oprawę graficzną i scenografię.

TomekTVR
Coś z niego/niej będzie
Posty: 203
Rejestracja: (ndz) 28 cze 2009, 13:27
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Warszawa / Vilnius

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: TomekTVR » (czw) 10 wrz 2009, 17:48

Ama18 pisze: Stolica, program informacyjny TVN Warszawa, zyskała nową prowadzącą - Małgorzatę Prokopiuk ;) Dodatkowo sam program otrzyma odświeżoną oprawę graficzną i scenografię.
:jupi:
Rawr!

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Dawid_sc51 » (czw) 10 wrz 2009, 21:42

Widziałem Prokopiuk na TVN Warszawa. Przypomialo mi sie pomaqrtańczowe studio i jak prowadziła \\'. Fajnie, że można znowu ją zobaczyć.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: michal » (pt) 25 mar 2011, 16:14

TVN Warszawa kończy nadawanie. Już dzisiaj. Nie opłaca się dłużej inwestować w studnię bez dna. Kanał będzie jednak funkcjonować, ale w Internecie.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... eczna.html

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 45965.html
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Ama18 » (pt) 25 mar 2011, 21:34

W sumie dobrze, że likwidują. Na początku to był nawet fajny kanał, ale po relacji z zamachów terrorystycznych spod hal KDT moja opinia się znacznie pogorszyła.

Ciekaw jestem tej obecności w Internecie. Z TVN Med zrobiono kiedyś tak samo. Niby aktywność przez stronę internetową i takie tam. Teraz?
Szanowni Państwo,

Informujemy, że na mocy umowy zawartej między TVN S.A. a Medical Tribune Polska Sp. z o.o. z dniem 1 września 2010 r. portal medyczny tvnmed.pl zmienił nazwę na lekarskaTV.pl i stał się własnością wydawnictwa Medical Tribune Polska. Zapraszamy do regularnego odwiedzania nowego serwisu.
http://www.lekarskatv.pl
Z Internetu nie da się (teraz) wyżyć na zasadzie - robimy to, co dotychczas. W takim projekcie muszą być cięcia...

Awatar użytkownika
TiM
Przyjaciel
Posty: 759
Rejestracja: (pn) 03 maja 2010, 17:24
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: TiM » (sob) 26 mar 2011, 0:41

Szkoda, fajny projekt poszedł w piach (nie oszukujmy się, poczekają, aż się to wszystko wyciszy i zlikwidują całkowicie projekt). Byli po prostu profesjonalni i nowocześni. Z wielką przyjemnością zobaczyłbym taki kanał u siebie w regionie. Cóż, tego po tvn się nie spodziewałem :/

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Kasztelan » (sob) 26 mar 2011, 8:27

Teraz Walter wie, jaki krzyż pański ma Telewizja Polska z ośrodkami regionalnymi. Nie zawsze są rentowne, ale nie są likwidowane. I dobrze.
d. YT:bartusgo

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Dawid_sc51 » (ndz) 27 mar 2011, 14:51

TVN Warszawa był dobrym programem. Choć nie jestem z Warszawy często go oglądałem jak miałem czas...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: michal » (pn) 28 mar 2011, 14:29

Przeczytałem pod artykułami w Internecie na ten temat co nieco opinii, i dowiedziałem się, że stacja po prostu wykonała zadanie tzn. Hanna Gronkiewicz-Waltz utrzymała stanowisko Prezydenta. Ponoć w ramach lansowania się lepiła u nich pierogi, bywała u nich w studio z wnuczką, prezentowali się intensywnie też vice-prezydenci, a w ratuszu używało się określenia że TVN Warszawa to "nasza telewizja". W końcu skrót TVN do czegoś zobowiązuje.

Mimo wszystko smutno się to ogląda:
http://www.youtube.com/watch?v=Aiir3IX72VU
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ