Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN Warszawa

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (pn) 06 lip 2009, 20:27

Troche obrazków
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nawet informacje z Krakowa można podciągnąć pod warszawkę :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: zielarz155 » (pn) 06 lip 2009, 23:27

Osobiście wolałbym, żeby serwis Stolica nazywał się Fakty Warszawa. Dawniej taki program leciał na zwykłym TVN-ie.

Kpc21
Coś z niego/niej będzie
Posty: 336
Rejestracja: (pt) 01 sie 2008, 17:22
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Kpc21 » (pt) 10 lip 2009, 23:53

Dawniej taki program leciał na zwykłym TVN-ie.
Ja słyszałem że TVN miał wtedy rozszczepienia. Były więc też Fakty Łódź czy Fakty Kraków.

A na YouTube udało mi się kiedyś znaleźć fragment... Informacji Łódź :) Niestety gdzieś mi to uciekło. A to dowód, że podobne rozszczepienia miał Polsat.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: zielarz155 » (sob) 11 lip 2009, 17:42

Kpc21 pisze:A na YouTube udało mi się kiedyś znaleźć fragment... Informacji Łódź :)
Ja znalazłem Informacje Rybnickie :x

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ama18 » (pt) 17 lip 2009, 18:20

Wczoraj w Warszawie odbył się protest kupców, którzy obawiali się o miejsce pracy po zlikwidowaniu "bazaru" sprzed Pałacu Kultury i Nauki. Podczas protestu doszło do "pojedynku" z policją, ulice w mieście były przez pewien czas zablokowane. Skąd się o tym dowiedziałem? Z... Polsatu News :D Tymczasem regionalno - informacyjna stacja Waltera pokazywała... cudowne właściwości jakiegoś pasu odchudzającego :D

Tak się chwalą "trafikami", serwisami informacyjnymi, nowoczesnością, a jak przychodzi co do czego, to cisza :x Ale wiadomo, lepiej dać telezakupy, niż informować o tamowaniu ruchu 8)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: TinkiWinki » (pt) 17 lip 2009, 19:34

Jeśli się nie mylę to był protest przeciwko władzom czyli niejakiej Hance GW. Czy stacja TVN-u może pokazywać takie protesty? To najlepsza pani prezydent we wszechświecie, przynajmniej najlepsza dla ITI :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ama18 » (pt) 17 lip 2009, 20:05

A to był protest przeciwko władzom? Taki drobny szczególik (o którym zapomniałem), a wiele wyjaśnia :D

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: janekpogwad » (pt) 17 lip 2009, 21:25

Kpc21 pisze:Ja słyszałem że TVN miał wtedy rozszczepienia. Były więc też Fakty Łódź czy Fakty Kraków.
Były chyba Fakty Północ, Fakty Południe, Fakty Warszawa... Jakoś tak. Ale to na krótko było.
zielarz155 pisze:Ja znalazłem Informacje Rybnickie :x
No takie coś to ani z gruchy, ni z pitruchy! Polsat Rybnik. Ładne mi coś. Czemu nie dali Kraków, ewentualnie Katowice, choć może też było? Wie ktoś z tego starszego pokolenia? Wikipedia w tej sprawie milczy. W ogóle Polsat miał wiele swoich programów, tylko znów Wikipedia jest niedokładna...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (pt) 17 lip 2009, 22:03

janekpogwad pisze:Były chyba Fakty Północ, Fakty Południe, Fakty Warszawa... Jakoś tak. Ale to na krótko było.
Fakty Łódź też były. Fakty Południe i Warszawa były najdłużej i wcale nie tak krótko. Do 2000 roku, czyli 3 lata.
janekpogwad pisze:Czemu nie dali Kraków, ewentualnie Katowice, choć może też było? Wie ktoś z tego starszego pokolenia? Wikipedia w tej sprawie milczy. W ogóle Polsat miał wiele swoich programów, tylko znów Wikipedia jest niedokładna...
Dość ciekawy komentarz jest pod tym filmem, pewnie kogoś z Polsatu. Katowice były w planie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: zielarz155 » (pt) 17 lip 2009, 23:32

Ciekawe, co wtedy leciało na satelicie. Bo Warszawy nie było :x

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: TinkiWinki » (śr) 29 lip 2009, 18:38

TVN Warszawa ruszyła z programem Nasza Legia

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dziwne że dopiero teraz.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: TinkiWinki » (czw) 13 sie 2009, 19:38

Pamiętacie ile było awantury o 27 mln które Rydzyk chciał na odwierty? Tzw. niezależne media prawie wywołały wojnę że takie pieniądze z kasy państwowej pójdą na prywatny biznes. A tymczasem ITI dostało od Hanki Gronkiewicz-Waltz 460 mln na budowę stadionu. Po cichutki, bez rozgłosu, coby nikt nie krzyczał że państwowe na prywatny biznes. No ale żeby się nikt nie przyczepił to trzeba to jakoś usprawiedliwić. TVN Warszawa już zaczął
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kibic ze mnie marny ale zawsze słyszałem że Legia to stara K...wa :x To chyba jeden z bardziej znienawidzonych klubów w Polsce a tu takie pozytywne opinie. No jeśli tak pozytywne to pieniądze się należały :D Pewnie że pieniądze na stadion są ważniejsze niż na jakąś geotermię.
Dzięki uruchomieniu ciepłowni gazowo-geotermalnej w Mszczonowie zamknięte zostały trzy położone w centrum miasta przestarzałe technologicznie kotłownie opalane miałem węglowym. W skali roku wyeliminowano blisko 4 500 ton tych paliw spalanych uprzednio dla celów grzewczych. Zakres redukcji szkodliwych emisji generowanych uprzednio w procesie spalania wymienionych paliw przedstawia si˛e następująco:
• SO2 – 100%,
• NOx – 82%,
• CO – 98%,
• CO2 – 75%,
• sadza i pył – 100%
http://209.85.129.132/search?q=cache:-X ... =firefox-a
Jesli mnie pamięć nie myli to Donek nie tak dawno,na jakimś spędzie ekoterrorystów, obiecał że Polska zredukuje emisje CO2 do 2020 o 20%. Taka geotermia by się do tego przyczyniła. Ale nienawiść do Rydzyka wzięła górę :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ama18 » (czw) 13 sie 2009, 20:28

TinkiWinki pisze:TVN Warszawa ruszyła z programem Nasza Legia
Program jest reklamowany jako "magazyn dla każdego kibica" :x TVN chce wywołać wojnę domową :twisted:

Co do sondażu - ci Polacy i mieszkańcy Mazowsza musieli pochodzić z Warszawy, ba, musieli być kibicami Legii - bo nie wierzę, by Krakowianin miał takie pozytywne zdanie :D
Kibic ze mnie marny ale zawsze słyszałem że Legia to stara K...wa :x To chyba jeden z bardziej znienawidzonych klubów w Polsce a tu takie pozytywne opinie.
Dobrze słyszałeś, w mojej okolicy za przyznanie się kibicowaniu Legii grozi - przynajmniej - stracenie przyjaciół, rodziny :x

Za to za wykrzyczenie pieśni "W górę serca, bo zwycięża Lech! Kolejorz!" nie ma się wrogów, jest się szanowanym obywatelem :x

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: looser106 » (czw) 13 sie 2009, 21:14

Ama18 pisze: Dobrze słyszałeś, w mojej okolicy za przyznanie się kibicowaniu Legii grozi - przynajmniej - stracenie przyjaciół, rodziny :x

Za to za wykrzyczenie pieśni "W górę serca, bo zwycięża Lech! Kolejorz!" nie ma się wrogów, jest się szanowanym obywatelem :x
http://www.youtube.com/watch?v=ChxzQ9pWntY :D

A ja jestem za swoimi torfiorzomi :-P
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: zielarz155 » (pt) 14 sie 2009, 12:15

Ama18 pisze:Za to za wykrzyczenie pieśni "W górę serca, bo zwycięża Lech! Kolejorz!" nie ma się wrogów, jest się szanowanym obywatelem :x
A co sądzicie o tym ?? :x

ODPOWIEDZ