Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

DOMO.tv

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

DOMO.tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 14 wrz 2008, 22:32

Domo.TV - nowa telewizja Canal+

Po wakacjach na polskim rynku telewizyjnym zadebiutuje od dawna zapowiadany nowy polski kanał, którego producentem i nadawcą jest Canal+ Cyfrowy. Stacja będzie nosiła nazwę Domo.TV. Będzie dostępna w sieciach kablowych oraz na platformie Cyfra+.
Domo.TV to propozycja dla osób zainteresowanych budowaniem, remontowaniem, aranżacją wnętrz, designem i architekturą, a także projektowaniem i pielęgnowaniem zieleni.

Na antenie oprócz serii poradnikowych gościć będą filmy dokumentalne, programy rozrywkowe i serie reality oraz filmy fabularne. Stacja realizować będzie też własne produkcje we współpracy z ekspertami rynku budowlanego i dekoracyjnego.

Dyrektorem zarządzającym Domo.TV jest Małgorzata Seck. Grupą docelową Domo.tv są kobiety i mężczyźni 25+ poszukujący inspiracji dla domu i ogrodu, osoby, które cenią piękno otoczenia i funkcjonalność przestrzeni.

Program będzie nadawany od września, początkowo od 7 rano do 1 w nocy, docelowo planowana jest emisja całodobowa. W momencie startu kanał będzie dostępny na platformie cyfrowej Cyfra+ w pakiecie podstawowym i w wybranych sieciach kablowych.

Domo.TV będzie ósmym kanałem w Polsce produkowanym przez Canal+ Cyfrowy po: Canal+ , Ale kino! , Planete , Minimini , ZigZap , Hyper oraz Kuchnia.tv .

http://media2.pl/media/37455-domotv-now ... canal.html

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
http://pl.youtube.com/watch?v=dbY_astor_M
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ