Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Lokalne stacje TV w waszych miejscowościach

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
joom
Chipsy przyszły
Posty: 3
Rejestracja: (śr) 28 sty 2009, 16:03
Lokalizacja: Bełchatów City

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: joom » (czw) 29 sty 2009, 0:27

looser106 pisze:Widzę, że szanowny user nie spojrzał na mój profil, konkretnie na wiek (14) :) To wyklucza możliwość, żebym był pracownikiem Dolsatu :]
Niby tak ale... każdy może tam wpisać tyle latek co mu się spodoba :smile:

Za zwrócenie na moje literówki dziękuję he he :smile:

Ja osobiście nie mam nic do TKB ani TTL-u - niby nie są idealne ale są co mnie bardzo cieszy.
Jak lubisz krytykować to krytykuj choć dobrze by było jakbyś był w miarę obiektywny i wyrozumiały w swoich wypowiedziach.

Pozdrawiam :D

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Haello » (czw) 29 sty 2009, 10:46

Może to głupie pytanie, ale.....czy są jakieś transmisje sportowe? :smile: No choćby Turniej Piłki Nożnej w jakimś Gimnazjum.

Aha i widzę że TTL bierze przykład z góry czyli...."Wiadomości" na stojąco :x
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: looser106 » (czw) 29 sty 2009, 13:13

joom pisze:Niby tak ale... każdy może tam wpisać tyle latek co mu się spodoba :smile:
Co do swojego wieku i miejsca zamieszkania jestem w pełni uczciwy
joom pisze:Ja osobiście nie mam nic do TKB ani TTL-u - niby nie są idealne ale są co mnie bardzo cieszy.
Jak lubisz krytykować to krytykuj choć dobrze by było jakbyś był w miarę obiektywny i wyrozumiały w swoich wypowiedziach.
Też cieszę się że w ogóle są, zawsze można dowiedzieć czegoś nowego. Niby Bełchatów małe miasto, ale o wielu rzeczach się nie słyszy.
Staram się czasami przystopować ze swoją krytyką, ale taki już mam charakter :D Jednak według mnie takie hasła, jak "jedyni niezależni" to z deka przesada. Wiadomo że nie ma mediów w 100 % wolnych. :)
joom pisze:Może to głupie pytanie, ale.....czy są jakieś transmisje sportowe? :smile: No choćby Turniej Piłki Nożnej w jakimś Gimnazjum.
W TTL są wiadomości sportowe, pokażą co się działo na ostnim meczu Skry czy GKS-u i to wszystko. Czasami jakieś inne wydarzenia, jak zawody kolarskie.
Haello pisze: Aha i widzę że TTL bierze przykład z góry czyli...."Wiadomości" na stojąco :x
Za ciasne pomieszczenia mają, żeby nawet stolik plastikowy postawić i taboret. :x
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
joom
Chipsy przyszły
Posty: 3
Rejestracja: (śr) 28 sty 2009, 16:03
Lokalizacja: Bełchatów City

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: joom » (pt) 30 sty 2009, 11:30

looser106 pisze:Staram się czasami przystopować ze swoją krytyką, ale taki już mam charakter
Chłopak z charakterem :smile:
looser106 pisze:Też cieszę się że w ogóle są, zawsze można dowiedzieć czegoś nowego. Niby Bełchatów małe miasto, ale o wielu rzeczach się nie słyszy.
No i od razu lepiej czyta się coś takiego :smile:

Mam nadzieję, że obydwie stacje się utrzymają, a najlepiej jakby pojawiła się jeszcze jedna lub więcej. Im większa konkurencja (rywalizacja) tym lepiej :smile:

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: zielarz155 » (ndz) 01 lut 2009, 23:33

Jakiś czas temu Tele Fakty zmieniły oprawę graficzną. Czołówka jest utrzymana w tonacji ciemnoniebieskiej, w tle jakieś prostokąty (mi przypominają ścianę telewizorów w TVN24) i budynki miejskie. Ciekawą mają animację do wizytówek reporterskich - na środku ekranu pojawia się napis TELEFAKTY, później płynnie się zmniejsza i wędruje w lewy dolny róg. Następnie pod spodem pojawiają się nazwiska: reportera i operatora. Tło za plecami prezentera do złudzenia przypomina to z Faktów TVN, tylko że rozjaśnione. Widocznie inspirowali się TVN-em ;)

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Haello » (pn) 02 lut 2009, 12:31

zielarz155 pisze: Tło za plecami prezentera do złudzenia przypomina to z Faktów TVN, tylko że rozjaśnione. Widocznie inspirowali się TVN-em ;)
Cóż według nich (i nie tylko) TVN to najlepsza stacja w Polsce.
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Haello » (sob) 23 sty 2010, 19:07

Bardzo przepraszam za double posta, ale chciałbym poinformować o moim pomyśle. Zrobiłem mapę lokalnych stacji wraz z ich stronami internetowymi. Jest zrobiona w 45%.

Jeśli ktoś chce mnie w tym wspomóc, podaję linka:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... c20f8ea4c6

Serdecznie zapraszam...
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: looser106 » (ndz) 24 sty 2010, 12:08

Samolub jestem, ale dodaj TTL i TKB :)

Najlepiej porównaj swoją listę z tą na wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lokalne_st ... e_w_Polsce
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: looser106 » (czw) 18 mar 2010, 17:38

http://www.ebelchatow.pl/content/view/7571/79/ - Gangsterka przejmuje Dolsat. Podczas czytania tego dramatycznego apelu przypomniał mi się odcinek Rancza, w którym do Wilkowyj przyjechała mafia. W komentarzu jest napisane, że w tym wszystkim maczała ręce Vectra. To jest kurde spisek żydokomunistów i cyklistów :x
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Haello » (pt) 19 mar 2010, 22:01

Kurde przeprowadzam się do Bełchatowa! Jeśli się dzieją takie rzeczy jak...

[quote=Dosat w oświadczeniu]Nagle operator koparki z KWB dysponował kwotą 2,5 mln zł na wykup udziałów w DOLSAcie.[/quote]

Ziścił się raj na Ziemi, druga Irlandia itd. :x
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: Kasztelan » (pt) 26 mar 2010, 23:05

Wczoraj pod gmachem Dolsatu miała miejsce zadyma przypominająca wydarzenia z eksmisji kupców w ścisłym centrum Warszawy. Tylko że tutaj nie było Zubrzyckiego, tylko nawalały się bojówki Janasa i Rutkowskiego :smiech:

http://www.ebelchatow.pl/content/view/7616/79/
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: looser106 » (sob) 27 mar 2010, 12:53

Holender, żałuję, że parę miesięcy temu zmieniłem trasę z do i ze szkoły, wcześniej mijałem budynek Dolsatu prawie codziennie. Świetnie się ogląda swoje okolice w takich okolicznościach :x
Bełchatowianie czują się mocno związani z Dolsatem. Pierwsza kablówka, pierwsza telewizja lokalna w mej kochanej dziurze (i mój pierwszy występ w TV, właśnie w TKB w wieku 5 lat :D ), legalny, uczciwy biznes nie dający się skarbówce ani innym urzędniczym mendom, przez 20 lat od końca komuny... Oj zmienią się stosunki bełchatowsko-radomszczańskie...

EDIT: Zjem obiad i lecę pod Dolsat, jak się coś będzie działo, to porobię zdjęcia.
EDIT2: Żywej duszy.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: looser106 » (śr) 07 kwie 2010, 17:47

http://ebelchatow.pl/ Dopieli swego. Zastanawiam się coraz bardziej gdzie leży prawda. W którymś komentarzu czytałem, że sąd (chyba najwyższy) wydał wyrok, że jedynym legalnym zarządem jest ten z prezesem Łakomskim na czele, w oświadczeniu pisze zgoła co innego.
ebelchatow.pl był jedynym dość regularnie aktualizowanym portalem z informacjami z miasta i reszty powiatu. Teraz nawet tego nie ma. Pozostają mi mierne wiadomości TTL.

Przepraszam za post pod postem.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

erkk
Chipsy przyszły
Posty: 49
Rejestracja: (sob) 06 wrz 2008, 21:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: erkk » (śr) 07 kwie 2010, 23:33

Z tego co czytałem to "stary zarząd" (z prezesem Łakomskim) ma siedzibę i program TKB, a "nowy zarząd" (z prawniczką z Radomska) ma konta bankowe i domenę. A z tego co pisze "Dziennik Łódzki" to sytuacja nie jest najlepsza: http://www.belchatow.naszemiasto.pl/art ... ,id,t.html

tvnfan1
Popisał/a już trochę
Posty: 457
Rejestracja: (pt) 22 sty 2010, 15:13
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: tvnfan1 » (śr) 09 cze 2010, 17:11

U mnie są Informacje Piotrkowskie

"Informacje Piotrkowskie" to program informacyjny, w którym poruszamy ważne sprawy z życia naszego miasta. Oprócz wiadomości, podawanych w formie krótkiego dziennika, w programie można znaleźć publicystykę, kulturę i informacje sportowe. Główne wydanie „Informacji Piotrkowskich” emitowane jest w telewizji UPC i Toya w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.15 oraz o 18.30, 20.30 i 22.00. W pozostałe dni program powtarzany jest przez całą dobę.
po informacjach są programy lub teledyski
:jupi:
program jest na Stronie Youtube
Ostatnio zmieniony (pn) 21 lut 2011, 19:46 przez tvnfan1, łącznie zmieniany 3 razy.
NC+ - Comfort+, Extra+ i Premium Sport & Film|DVB-T - Mux1, Mux2, Mux3
:w: - Główne wydanie o 19:30 w TVP1 | Po nim Dziś Wieczorem w TVP Info

ODPOWIEDZ