Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kuchnia.tv

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Kuchnia.tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (pn) 02 cze 2008, 20:38

Kuchnia.tv
Para w kuchni
Na początku, para, oznaczało rodzeństwo jako prowazdących. Facet chyba miał dosyć i teraz para oznacza dwie osoby. Prowadząca i rożnych gości :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 14 wrz 2008, 9:24

Hity a raczej hoty września w Kuchnia.tv
http://www.dailymotion.com/TinkiWinkiPL ... iahot_news
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (sob) 15 maja 2010, 21:48

Oglądałem jakiś czas temu program "Julia i Jacques gotują w domu". Wzruszająca jest ta stara babinka, która chyba się już tam ledwo trzymała na nogach, mówiła niewyraźnie, przygarbiona (mimo to bardzo wysoka w porównaniu z konusem prowadzącym), a jednak na swój wiek bardzo elegancka, aktywnie działała i prowadziła ten program. Tak oglądając zastanawiałem czy nie zasłabnie, czegoś nie przewróci czy coś takiego. Partner musiał jej w niektórych rzeczach fizycznie pomagać. Program ogólnie całkiem ciekawy. Żadne tam wymyślanie dziwactw.

Obrazek

Oficjalny opis:
Julia Child i Jacques Pepin spotykają się w kuchni Julii, by pokazać, jak z humorem przyrządzić wspaniałe potrawy. Ciepła, domowa atmosfera stworzona przez prowadzących, to tylko jedna z zalet, dzięki którym program otrzymał nagrodę Emmy. Julia i Jacques uczą, jak przygotować domowe posiłki - od prostych przekąsek i hamburgerów, po nieco bardziej skomplikowane pieczenie i desery. Przy okazji para zwraca uwagę na sposób wykonania potrawy.
Obrazek
Julia Child zmarła w 2004, program ten jest z roku 1999. Miała wtedy 87 lat, zmarła dwa dni przed 92. urodzinami. Prawie całe swoje zawodowe życie poświęciła programom kulinarnym. Prowadziła je od 1963 roku, prestiżową szkołę kucharską w Paryżu skończyła w 1951 jako pierwsza kobieta.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Starość jest okrutna... :(
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
MS-WDC
Przeciętniak
Posty: 187
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 18:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: MS-WDC » (pn) 24 maja 2010, 20:14

Prawdziwa mistrzyni :) Ciekawe, czy będą pokazywać pierwszy program (częściowo kręcony jeszcze w b/w) "The French Chef". Kilka odcinków mozna obejrzec na stronie PBS
Wszystkim polecam film "Julie and Julia". J. Child zagrala... Meryl Streep i wbrew pozorom cudownie odegrała tę dość specyficzną rolę :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (pn) 24 maja 2010, 20:19

MS-WDC pisze: Wszystkim polecam film "Julie and Julia". J. Child zagrala... Meryl Streep i wbrew pozorom cudownie odegrała tę dość specyficzną rolę :D
Obawiam się, że na jednum z powyższych zdjęć (z kurczakami) jest właśnie Meryl Streep :P
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ