Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 Pierwsza polska telewizja informacyjna

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#241

Post autor: viper » (wt) 09 cze 2009, 20:19

Myślicie, że inne telewizje pójdą w ślady TVN24 i też wprowadzą hologram? Wątpię, żeby np. TVP to kupiła.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#242

Post autor: michal » (wt) 09 cze 2009, 20:43

viper pisze:Myślicie, że inne telewizje pójdą w ślady TVN24 i też wprowadzą hologram? Wątpię, żeby np. TVP to kupiła.
Widziałem o tym reportaż w Faktach. Szkoda kasy na takie dziadostwo. Chociaż jeżeli TVP wprowadzi kiedyś na rynek kanał dziecięcy to ewentualnie mogłaby rozważać taki zakup, by dzieci miały kosmicznie i kolorowo.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#243

Post autor: Ama18 » (wt) 09 cze 2009, 21:31

Niech lepiej TVP w hologram się nie pakuje - wtedy odezwą się głosy, dot. marnotrawienia publicznych pieniędzy, ponadto taki bajer nie jest zbytnio potrzebny - dużo bardziej wolałem obejrzeć wieczór wyborczy u konkurencji (Polsat News, gdzie wodotrysków nie było), niż w namiocie cyrkowym TVN24 z videoportacjami.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#244

Post autor: TinkiWinki » (pt) 03 lip 2009, 21:00

Chce ktoś sobie polatać Błękitnymi 24? W sumie nie drogo :D
http://www.skypoland.pl/

Coś dla miłośników opraw i grafik :)
http://vimeo.com/1341523
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#245

Post autor: looser106 » (sob) 04 lip 2009, 11:46

A byłem święcie przekonany, że ten helikopterek posiadają na własność, a tu niespodzianka.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#246

Post autor: TinkiWinki » (pn) 06 lip 2009, 20:16

Bo z helikopterem jest jak z mężczyzną, musi na siebie zarabiać :D

Po udanej likwidacji TVP przez PO, prawdopodobnie TVN24 zmieni logo i barwy :D
Obrazek

No i skończyło się rumakowanie :D
http://zbiodra.wordpress.com/2009/01/09 ... na-tvn-24/
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Kpc21
Coś z niego/niej będzie
Posty: 336
Rejestracja: (pt) 01 sie 2008, 17:22
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#247

Post autor: Kpc21 » (pt) 10 lip 2009, 23:50

Akurat ta "blokada" jest chyba po to, żeby ustabilizować wóz, kiedy na szczycie będzie stał dość duży talerz satelitarny.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#248

Post autor: looser106 » (sob) 11 lip 2009, 12:22

Przypatrz się dobrze, widzisz straż miejską? :D To po pierwsze, po drugie, twoja teoria Kpc IMO bezsensowna, taki dostawczak jest stabilny sam z siebie, nie potrzeba mu niczego więcej, już nie mówiąc o zwykłej osobówce, także zablokowanej :)
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#249

Post autor: Ama18 » (wt) 21 lip 2009, 13:15

W Warszawie znowu protestują kupcy z KDM. Doszło do "wrzucenia" gazu przez ochrone w stronę "okupantów", w okolicach hal targowych panuje... nieporządek. TVN24 oczywiście wszystko relacjonuje prawie wzorowo, wysyłając w okolice PKiN sztab reporterów razem z "Błękitnymi 24". Czy relacja naprawdę była tak dobra? Może tak, ale tylko dla stałych widzów tej POlitycznej stacji informacyjnej :x W relacjach reporterów słychać wyraźną pychę w głosie, dodatkowo jakiś redaktorzyna (Paweł Łukasik) używał ciągle bardzo poetyckiego słownictwa: "w KDM panuje śrewniowieczna wojna rozgrywana środkami z XXI wieku" :x Co chwilę jest pokazywana policja, "dzielnie walczącą o zdobycie hal", okupanci ze "strasznymi" ranami (głowa owinięta bandażem), do samego budynku wysłano operatorów kamer, którzy mieli za zadanie pokazać jak najstraszniejszy obraz bitwy. Dodatkowo red. Cholewiński powiedział, że "Paweł relacjonuje wydarzenia już 4 godziny". Trudna praca to jednak nie jest, bo recytować co chwilę te same regułki umie wiele osób :x Same przedstawienie sytuacji pod PKiN nie było zbytnio interesujące - całą winę za konflikt "zwalono" na kupców, bo przecież to oni blokują budynek i to oni "robią z igieł widły". Wtedy, gdy wspomniano o "drugiej stronie", używano jakże ogólnego sformułowania "władza". Szkoda, że ani razu nie padły słowa "współpracownicy burmistrza", czy "pani Waltz" :]

Tylko czy z tego płyną jakieś konkrety? Nie! :x Rozumiem, przeciętnych widzów nie interesują konkretne informacje, tylko mocne słowa, agresywne obrazki i podniecenie w głosie. Zresztą, w takim stylu będzie pewnie utrzymana "jedynka" w "Faktach". Bo swojej grupy docelowej przecież nie można zawieść :lol:

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#250

Post autor: looser106 » (wt) 21 lip 2009, 15:22

Daj spokój, sezon ogórkowy jest, poza tym to przecież TVN, oni zawsze muszą znaleźć jakąś sensację. TVP Info lepsze nie było
Ama18 pisze:w KDM panuje śrewniowieczna wojna rozgrywana środkami z XXI wieku
Z jednej strony niedobitki z poborów do policji (straż miejska), pakierzy z ochrony i policja, z drugiej handlarze gaciami, przerośnięta polska młoda "ytelygencja" i postulujący za tym, by ustanowić Chrystusa królem Polski, także lepiej się tego nie dało określić
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#251

Post autor: TinkiWinki » (śr) 22 lip 2009, 18:26

Oglądałem to na TVN Warszawa. Wysłali tam młodzian. Chłopaki i dziewczyna poczuli się chyba jak reporterzy wojenni. Krztusili się ale relacjonowali, biegli ale mówili. Tylko czekałem kiedy któryś powie - Obok mnie świszczą kule i wybuchają bomby, wszędzie pełno krwi :x Bardzo się wczuwali w role. Troche to mi przypominało Monty Pythona :x Wydarzenie średnioemocjonujące jest relacjonowane jak koniec świata. Ciekawe czy ktoś policzył ilu tam było dziennikarzy a ilu kupców? Miałem wrażenie że po równo :D A już na pewno więcej niż kupców było ludzi z aparatami, którzy focili co się dało.

TVN też wystawił mocną ekipę. Z TVN Warszawa naliczyłem z 4 ludzi gadających do mikrofonu, jakieś dziewcze latało z kartką TVN Warszawa i komórką. Tylu samo pewnie wystawiło TVN24. Pewnie był ktoś z faktów. Do tego kilku operatorów kamer, dźwiękowców i innych techników. Tak pewnie pod 30 by się uzbierało :D
Obrazek
Ama18 pisze:W relacjach reporterów słychać wyraźną pychę w głosie, dodatkowo jakiś redaktorzyna (Paweł Łukasik) używał ciągle bardzo poetyckiego słownictwa: "w KDM panuje śrewniowieczna wojna rozgrywana środkami z XXI wieku" :x
Tak, tak, on zawsze był cieniutki jako reporter :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#252

Post autor: zielarz155 » (ndz) 03 sty 2010, 22:41

Jutro TVN24 startuje z odmienioną ramówką - m.in. ma zniknąć Magazyn 24 Godziny, zastąpić ma go wydłużony magazyn Polska i Świat. Natomiast o 16:00 nowy program Anity Werner - Fakty po południu. Ma to być godzinne podsumowanie mijającego dnia. Wszystko OK, tylko skoro ma to się nazywać Fakty, to powinno być również emitowane w głównym TVN, no i nie trwać aż godzinę! Mogli to nazwać jakoś inaczej, np. Raport popołudniowy, czy coś w tym stylu :P

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#253

Post autor: Ama18 » (śr) 06 sty 2010, 10:56

Mogli to nazwać jakoś inaczej, np. Raport popołudniowy, czy coś w tym stylu
Trzeba promować Fakty - oczywiście, można było nazwać tę audycję inaczej, ale wszystko podporządkowane jest "rozgłosowi". No i nie dziwi mnie, że te "Fakty po południu" prowadzi Anita Werner - "Telekamery" się zbliżają... chociaż TVN zaczyna przesadzać.

Sam program jest beznadziejny - typowa godzinna (właściwie 45 minutowa, "władowano" 3 przerwy reklamowe) paplanina o tym, co przekazano dziesiątki razy.

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#254

Post autor: Ama18 » (czw) 14 sty 2010, 19:53

Takiej wpadki w TVN24 dawno nie było :x
http://deser.pl/deser/1,83452,7454289,W ... ie___.html
Cała prawda, całą dobę :x O ile kamera nie nawali :x

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#255

Post autor: michal » (czw) 14 sty 2010, 20:49

Wstyd.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ