Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 Pierwsza polska telewizja informacyjna

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#196

Post autor: Ania » (wt) 20 mar 2007, 17:08

Mnie się ten nowy portal niesamowice podoba :D jeszcze całego nie zwiedziłam ;) Ale blogi sa np bardzo ciekawe.
Oprawa graficzna tez mi pasuje... Widać profesjonalizm nie wieje wiochą jak u konkurencji :]
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#197

Post autor: tobi » (wt) 20 mar 2007, 19:57

blogi owszem.
Ale moim zdaniem powinni dać coś o stacji, o prezenterach(nie tylko tych znanych, ale taka Anna Kalczyńska czy Marta Kuligowska chyba zasłużyła), albo zapowiedzi co w danym programie i kto będzie gościem.
No i przesadzili baaardzo pisząc na belkach, że -dziś startuje pierwszy w Polsce portal informacyjny TVN24 .PL Jaki pierwszy?????A Onet, Gazeta, Wp?

kurosawa
Przeciętniak
Posty: 109
Rejestracja: (sob) 01 kwie 2006, 16:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#198

Post autor: kurosawa » (wt) 20 mar 2007, 20:34

Ania pisze:Mnie się ten nowy portal niesamowice podoba :D jeszcze całego nie zwiedziłam ;) Ale blogi sa np bardzo ciekawe.
Oprawa graficzna tez mi pasuje... Widać profesjonalizm nie wieje wiochą jak u konkurencji :]
To fakt, TVP nie ma takiej dobrej strony, choc tvn24 przesadza ze stwierdzeniem "pierwszy portal informacyjny", bo nie jest pierwszy. pPisalem o tym w shoutbox'ie. tvp trzeba to przyznac, juz od dawna miala serwisy informacyjne w internecie, materialy wideo, wydania serwisow itp.

Własnie, powinni dac cos na temat prezenterów, kim są, byli itd.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#199

Post autor: Ania » (wt) 20 mar 2007, 21:16

Ja miałam raczej na myśli ITVP niż www.tvp.pl ;)
Heh no oni się tak lansują bo w zasadzie mają racje to jest pierwszy polski portal tvn24 :x przed nim takiego nie było ;) :smiech:

Ale faktycznie o prezenterach troche mi brakuje.
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#200

Post autor: Martin » (pt) 30 mar 2007, 13:02

POpieram pisze:
Martin pisze:Azja ma swój magazyn o 3.10 :x , a Europa o 16.50. Trzeba by gdzieś wcisnąć Australię i Afrykę. ;)
TVN24 nie ma takiego zasięgu jak CNN, więc ten pomysł jest idiotyczny.
Z Australią i Afryką to jest jest rzeczywiście zły pomysł, ale Studio Ameryka byłoby dobre m.in. dla polonii amerykańskiej. Tam byłyby wieści z Ameryki, prowadziłaby program np. Katarzyna Sławińska czy może Erica Oley (teraz już nie jest w TVN24, ale możnaby spowrotem ją sprowadzić :) ).

A Azja jak Azja, trzeba czymś zapełnić ramówkę. :x Lepsze to niż powtórki.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#201

Post autor: Ania » (sob) 07 kwie 2007, 9:24

Ludziska gdzie wy widzicie elementy starego stołu z Faktów :) ? Dzisiaj Poranek oglądam i przyjrzałam sie pulpitowi nic tam nie ma :D
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#202

Post autor: tobi » (sob) 21 kwie 2007, 8:40

z tym stołem, to dla mnie też zagadka. Ale o 19 jest ten sam stół Faktów i TVN24 kiedyś, co był wcześniej.Nie wiem jak to się dzieje, nie wierze, że oni na 19 przebierają stół a potem rozbierają, albo, ze wnoszą i wynoszą. To jest zagadka dla nas na zawsze.
Mnie zbulwersował w ten piękny sobotni poranek, gdy wszedłem ttaj http://www.tvn24.pl/programtv.html i ujrzały me oczy, ze niby w soboty poranek trwa do 10(od m0ca chyba trwa do 11), że o 9.50 Gość poranny prowadzą zamiennnie K.Kolenda i G.Miecugow(prowadzi gospodarz Poranka red.Kuźniar) Naprawde, kanał informacyjny, tyle nagród i w ogóle marka i szanowanie, i takie wpadki. A no i że nby o 10.10 jest program Sondaż, kiedy jego nie ma już od kilku m-cy, wraz z wydłużeniem Poranka do 11.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#203

Post autor: viper » (czw) 28 cze 2007, 18:30

TVN24 to monopolista, jeśli chodzi o informowanie przez całą dobę. Dlaczego nie może być w Polsce większej liczby stacji informacyjnych? TVP3 to taka forma przejściowa, jeszcze nie kanał newsowy. Ale Niemcy mają 3 takie stacje tv: N-TV, N24 i DW.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#204

Post autor: TinkiWinki » (pn) 19 maja 2008, 16:57

Typowe dla TVN24, byle szybko byle jak :D
Gorąca informacja, zatrzymano piosenkarkę Annę D. :D Myślę sobie co za Anna D.? Musi to być ktoś bardzo znany skoro na czerwono. Do głowy przychodzi mi tylko Anna Dymna :D Ale to nie piosenkarka.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Na szczęście TVN24 podał tytuły utworów i już wiadomo że Anna D. to Ania Dąbrowska. Jakoś specjalnie się nią nie interesowałem ale robiła wrażenie normalnej jak na tę branżę. A tu pijana, narkotyki.

Minęło kilka minut i sprostowanie :D
Obrazek Obrazek
Oczywiście TVN24 całą winę zwala na Policję która źle ich poinformowała. Okazuje się że to była Anna Dąbrowska, piosenkarka, kręciła jakiś teledysk ale to nie była ta Ania Dąbrowska. To TVN24 dośpiewał sobie że to ona :D Ot Cała prawda, całą dobę, zawsze rzetelni :x

TVP INFO ani Superstacja nie wykazały zainteresowania tym tematem. Informacja pochodziła od Policji w Łodzi. Czyli TVN24 ma tam wtyki. Jak widać złe wtyczki :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#205

Post autor: tobi » (wt) 20 maja 2008, 11:19

proponuję podobne wpadki z zabiciem dziecka. Potem odkręcą i sprostują, że dziecko żyje,. policja źle poinformowała :x Teraz pasmo Dzienne, w którym dzień bez pokazania prosto z Polski kilku patologii, to nie Dzień na Żywo

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#206

Post autor: TinkiWinki » (śr) 21 maja 2008, 15:55

Okazało się że nie była to Anna D. a Anna R. Może informator miał wadę wymowy? :x
http://www.tvn24.pl/-1,1550322,wiadomosc.html



Wczoraj tez przesensacjonowali. Rano pokazali filmik na którym za dużo nie było widać :D Pan prezenter zrelacjonował że 10 policjantów wyrwało dziecko i na oczach syna rzuciło ojca na ziemię i go skuło. Później rzucił jescze typowym dla TVN24 tekstem że w ciągu dnia będą zajmować się tą bulwersująca sprawą. Często powtarzany tekst na antenie tej telewizji :D
Po południu okazało się że policja wyrwała dziecko ale nie ojcu a kibolowi który zasłaniał się nim przed policjantami.
http://www.tvn24.pl/-1,1550379,wiadomosc.html
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#207

Post autor: TinkiWinki » (wt) 03 cze 2008, 23:28

No to już wiadomo kogo trzeba obwiniać za złe występy Polaków na ME :D TVN24 :D Przeszkadzał naszym wspaniałym zawodnikom w treningach :D
http://pl.youtube.com/watch?v=CtEY3n6Myek
Żurawski niczym pianista, musi mieć podczas prób ciszę :x Ciekawe tylko czy te kilkadziesiąt tysiecy ludzi na trybunach nie będzie mu przeszkadzało?:D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#208

Post autor: TinkiWinki » (czw) 05 cze 2008, 17:26

Małe porównanie jak wyglądał obraz w relacjach ze Słowenii na TVP Info i TVN24 :D
Obrazek Obrazek

Tutaj mnie rozwalił, powiedział - Na pewno są państwo ciekawi jakie urządzenie trzymam w rękach ... ? :D
Obrazek
Dobrze że wspomniał o urządzeniu bo myślałem że to podkładka na kartki :x I ten napis videotelefon to mocno na wyrost, to raczej zwykły Skype. Mieli jakieś kłopoty i w tle było słychać jakieś dźwięki, chyba typowe dla Skype'a. Trochę to śmieszne. Błękitny lata nad piłkarzami, robią live z byle jakiej okazji. A tu wysyłają kilkaset kilometrów reportera po to by na ekranie pokazywać kwadraciki. To już mogli nagrać relację, przesłać internetem i wyemitować w lepszej jakości.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#209

Post autor: TinkiWinki » (wt) 10 cze 2008, 15:46

Wykres w TVN24 :D Te cyferki są zbędne, przecież wszystko widać z proporcji poszczególnych słupków :x
Obrazek

Ktoś wie kim jest ten człowiek w tle? Jakiś bezdomny? :x
Obrazek
Kiedy bym nie przełączył miedzy 7 a 17zawsze gdzieś go widać.Kiedy Kalczyńska prowadziła Dzień po dniu na zakończenie do niej podszedł. Chyba nocuje w MBC :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#210

Post autor: pchla » (śr) 11 cze 2008, 7:54

TinkiWinki pisze:Kiedy bym nie przełączył miedzy 7 a 17zawsze gdzieś go widać.Kiedy Kalczyńska prowadziła Dzień po dniu na zakończenie do niej podszedł. Chyba nocuje w MBC :D
To jest chyba wydawca programu Prosto z Polski :D Bo zawsze siedzi tam gdzie ten program się tworzy.
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ