Strona 1 z 1

TVN24 BIS

: (czw) 24 kwie 2008, 14:54
autor: kamil
Kanał biznesowy TVN. W ostatnim tygodniu odnoszę wrażenie, że mają niedobór ludzi. Dziś w ''Pieniądzach od rana'' zadebiutowała Katarzyna Karpa-Świderek, a serwisy informacyjne od kilku dni prowadzą prezenterzy popołudniowego ''Bilansu''. Ponadto dziś na GPW debiutuje nowy reporter. ;)

PS Do tematu dołączyłem ankietę z zapytaniem, czy masz dostęp do tego kanału.

: (pn) 06 lip 2009, 20:30
autor: TinkiWinki
Obrazek

Re: TVN CNBC Biznes

: (wt) 30 lip 2013, 12:40
autor: janekpogwad
Początek końca marki TVN CNBC, czyli wkrótce zobaczymy TVN Biznes? Solorz wykańcza biznesowe skrzydło TVN-u Polsatem Biznes.
Wirtualnemedia pisze:Wczoraj z TVN CNBC zwolniono około 10 osób. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, kanałem nie kieruje już Roman Młodkowski, a Grupa TVN zrezygnuje z marki CNBC. Ekonomiczna stacja ma jednak dalej nadawać, ale pod inną nazwą i ze zmienioną ofertą.

Wypowiedzenia w poniedziałek otrzymali zastępca redaktora naczelnego TVN CNBC Beata Chądzyńska, szef zespołu reporterów i prowadzący “Dzień na rynkach” Mikołaj Kunica, szef zespołu redaktorów Radosław Wróblewski, zwolniono też dwóch wydawców, dwie redaktorki i kilku producentów.

- Dla osób zwalnianych to był szok - usłyszeliśmy w stacji. - Likwidacja stanowiska pracy - tak brzmiał oficjalny powód zwolnień komunikowany poszczególnym osobom. Wypowiedzenia wręczał im członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych Adam Pieczyński, bo - jak dowiedzieliśmy się - szefem kanału TVN CNBC przestał już być Roman Młodkowski. Jak usłyszeliśmy od pracowników, od dłuższego czasu nie pojawia się on w siedzibie stacji. - Jest na przymusowym urlopie - twierdzi źródło portalu Wirtualnemedia.pl.

To kolejne cięcia w TVN CNBC w ostatnich miesiącach. Jak już informowaliśmy, w maju br. spadło z anteny kilka programów. Natomiast czerwcu br. przeniesiono do studia TVN24 magazyn “Bilans” i zwolniono wówczas osoby odpowiedzialne za jego realizację w newsroomie TVN CNBC. W ostatnich tygodniach z kanału na własne życzenie odeszło też trzech wydawców. Jak twierdzą nasi rozmówcy, w najbliższym czasie można spodziewać się kolejnych cięć - firma może rozstać się też z częścią osób zatrudnionych na umowach cywilnoprawnych.
Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że restrukturyzacja stacji związana jest z decyzją Grupy TVN o likwidacji kanału pod marką TVN CNBC, co prawdopodobnie nastąpi pod koniec roku. Telewizyjna spółka chce jednak nadal emitować kanał ekonomiczny, ale jego oferta poszerzona zostanie o programy publicystyczne dotyczące polityki. - Ma to być taki lepszy TVN24 - usłyszeliśmy w stacji. Kanał zmieni też nazwę - możliwe, że na TVN Biznes. Dzięki rezygnacji z marki CNBC Grupa TVN oszczędzi na drogich opłatach licencyjnych.

TVN CNBC nadaje od września 2007 roku, początkowo pod nazwą TVN CNBC Biznes. Rentowność osiągnął dopiero w 2010 roku. Wtedy jego EBITDA (zysk operacyjny pomniejszony o amortyzację) wyniosła 560 tys. zł. Potem Grupa TVN nie podawała szczegółów finansowych na temat stacji.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w czerwcu br. udział TVN CNBC wyniósł 0,06 proc. w grupie 4+ i 0,10 proc. w 16-49.

źr: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/re ... marki-cnbc

Re: TVN CNBC Biznes

: (wt) 30 lip 2013, 13:01
autor: michal
TVN CNBC to dopiero początek :P

Ps. Za kilka miesięcy (jak nie prędzej) Młodkowski i Kunica pewnie się pojawią w TVP. Sama Pochanke też tam docelowo trafi, zobaczycie.

Re: TVN24 Biznes i Świat

: (śr) 01 sty 2014, 1:09
autor: janekpogwad
Ruszył TVN24 Biznes i Świat, czyli dosłownie BIS pierwszej polskiej stacji informacyjnej. Szczerze powątpiewam w ten projekt, czy ludzie to kupią.

:arrow: https://tvn24bis.pl/wystartowal-tvn24-bi ... 83648.html

Obrazek

Obrazek

Obrazek

za: https://cyfrowypolsatnews.pl

TVN24 BIS

: (śr) 01 sie 2018, 11:10
autor: janekpogwad
No i wszystko wskazuje na to, że TVN24 BIS powoli się zwija, podobnie zresztą jak Polsat News 2. Czy będzie też "timeshiftem" głównej anteny jak Polsat Newsplus 2?

:arrow: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/l ... mo-na-zywo