Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Polsat News 2

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Polsat News 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 13 kwie 2008, 19:31

TV Biznes

W takim stroju powinno się przeprowadzać rozmowy biznesowe :x Capsy z innego forum.

....
Ostatnio zmieniony (pt) 09 maja 2008, 14:59 przez TinkiWinki, łącznie zmieniany 1 raz.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: kamil » (ndz) 13 kwie 2008, 19:43

Jeśli chodzi o sam kanał to ma tylu zwolenników, co przeciwników. Jedni brak dynamiki uznają za zaletę, ja za wadę. Z o wiele większą przyjemnością oglądam TVN CNBC. Denerwujące są też te powtórki rozmów. Nigdy chyba nie natrafiłem na jakąś prowadzoną na żywo. Jedyne co zdarza mi się regularnie oglądać to ''Biznes Wydarzenia''. :>

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (ndz) 13 kwie 2008, 19:47

Ta pani na zdjęciach to Dominika Długosz? :shock:
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: kamil » (ndz) 13 kwie 2008, 19:48

michal pisze:Ta pani na zdjęciach to Dominika Długosz?
Tak. Jest tam reporterką i prowadzi rozmowy. Wkrótce ma pracować w Polsat News. Podobnie z Darkiem Ociepą.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: TinkiWinki » (wt) 15 kwie 2008, 14:14

Nie oglądam TV Biznes ale ciekawych mają/mieli tam prowadzących. Janusz Korwin-Mikke miał tam swój program :D Facet od zjawisk nadprzyrodzonych i duchów :x, chyba zwie sie to fundacja Nautilius, też coś prowadził. Ostatnio dołączył do nich facet który na Superstacji prowadził Krzywe zwierciadło, taki odpowiedni Szkła kontaktowego dla zwykłych ludzi, nie wykształciuchów i antypisowców :x
Aż taki deficyt dziennikarzy w Warszawie? :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: kamil » (wt) 15 kwie 2008, 16:41

To Mariusz Gzyl. Gdzieś czytałem, że ma pracować w Polsat 24. Nie wiem tylko czy to domysły, czy jakieś potwierdzone informacje :D

A wieczorne ''Biznes Wydarzenia'' poprowadziła Agnieszka Gozdyra. Będzie pewnie zastępować Wrześniewską. :)

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: kamil » (czw) 17 kwie 2008, 10:13

Wczoraj ''Biznes Wydarzenia'' poprowadził Piotr Glicner, dawniej reporter ''Wydarzeń'' i ''Panoramy''. Pewnie kolejny nowy prezenter w Polsat News. :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: TinkiWinki » (czw) 24 kwie 2008, 17:11

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

TV Biznes przypomina TVN24 z początku swojego istnienia. Dużo rozmów w studio, dużo magazynów, plansz. Można było oglądać. Nie to co teraz, Co pół godziny serwis, 10 łaczeń z reporterem który mówi to samo.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: kamil » (czw) 24 kwie 2008, 17:36

Kilka dni temu dostrzegłem, że poranne serwisy nadawane są ze studia ''Wydarzeń'' :)

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: kamil » (śr) 07 maja 2008, 20:08

TV Biznes bez ''Biznes Wydarzeń''. Program zastępuje magazyn ''Saldo''. Powód? Zespół zasilił szeregi Polsat News. Więcej :arrow: http://wiadomosci.mediarun.pl/news/826, ... zen,group4

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 25 maja 2008, 17:52

Troche capsów TV Biznes
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 01 cze 2008, 10:44

Tak wygląda teraz studio TV Biznes
Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Przemek » (ndz) 01 cze 2008, 11:11

Paaskudnie:D:D :x :x Ale to chyba ich 1sze studio, w Poznaniu.

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: kamil » (ndz) 31 sie 2008, 10:24

Ponad rok temu obiecywano przeniesienie siedziby stacji do Warszawy, do nowoczesnego studia. Jak na razie zabrali im najlepszych ludzi, najlepsze programy, a teraz zabierają zasięg, bowiem w wielu kablówkach w miejsce TV Biznes wchodzi Polsat News.
Przemek pisze:Ale to chyba ich 1sze studio, w Poznaniu.
Tak. To ich pierwsze, a zarazem jedyne studio (jest jeszcze oddzielne publicystyczne).

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: TinkiWinki » (pn) 06 lip 2009, 20:39

Obrazki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Panowie z Polsatu i Polsat News już na stałe zagościli na antenie TV Biznes. Tutaj mogą gadać do woli, nie mają takich ograniczeń czasowych jak na tamtych antenach.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ