Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Polsat News

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Polsat News

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: viper » (czw) 01 lis 2007, 22:50

Według Wirtualnych Mediów, Zygmunt Solorz złożył już wniosek do KRRiT o koncesję dla nowego kanału informacyjnego Polsat 24. W dodatku to kosztowna inwestycja:

http://www.wirtualnemedia.pl/article/21 ... mln_zl.htm

Nie wiadomo, czy przebije TVN24 i TVP Info...
Ostatnio zmieniony (czw) 29 maja 2008, 17:26 przez viper, łącznie zmieniany 1 raz.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 02 lis 2007, 9:50

Daleka droga przed nimi - kanał informacyjny to ogromne wydaki, a Solorz nawet Lisowi nie chciał dac na dobre i przede wszytskim nowoczesne studio Wydarzeń, nie mówiąc już o zespole w Polsce, zagranicznych reporterach etc.

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: polsat » (sob) 10 lis 2007, 18:21

Polsat na pewno będzie rozważał ścisłe połączenie tego kanału ze strukturami CNN. Więc myślę, że będą rozważać nazwy: CNN POLSKA lub POLSAT CNN. Oto moje projekty graficzne z nazwą CNN POLSKA:

Obrazek

Obrazek

Jak wam się to podoba?
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Daredevil
Chipsy przyszły
Posty: 44
Rejestracja: (wt) 11 paź 2005, 8:12
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Daredevil » (sob) 10 lis 2007, 18:56

Niezłe, aczkolwiek zalatuje trochę BBC...
GG>> 1049245

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: polsat » (sob) 10 lis 2007, 19:19

rzeczywiście ale to wyszło tak przypadkowo :P Ja nie mam BBC więc naprawdę się nie wzorowałem :-P Ale jeśli jest w stylu BBC to jest to dla mnie komplement :smile: Widzę, że jesteś fanem british tv więc się na tym znasz :x
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

rafal2p
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (ndz) 07 paź 2007, 11:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: rafal2p » (czw) 24 sty 2008, 16:30

""POLSAT"? Wykonasz mi logomojej telewizji informacyjnej "internetowej" która dopiero powstaje !
Bardzo bym prosił> MA się nazywać "ETM24 " bardzo bym prosił żeby dominował kolor pomarańczowy i żeby była kula siemska może być taki jak wyżej tylko inna nazwa i trochę większe litery:D


Jak zrobisz to jestes COOL ZIOMAL:D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: TinkiWinki » (śr) 26 mar 2008, 18:01

:D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: polsat » (śr) 26 mar 2008, 21:17

Tinki skąd wziąłeś tą gigantyczną tarczę rodem z polsatu? Nie skopiowałeś z loga bo jest ogromna. To znaczy, że masz również ,,polsatowską" czcionkę :D Szukałem jej latami. Możesz podać link do tej czcionki? Chętnie sobie ściągnę :smile:
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: TinkiWinki » (śr) 26 mar 2008, 21:28

Jak to skąd? Z Polsatu :D Takie będzie logo :D

[hide]Czcionka to Saved by Zero :D
http://rapidshare.com/files/102600117/SAVEDBYZ.TTF
Jak zrobić logo? Wczytujesz na tej stronie jakieś średnio wyraźne logo Polsatu, napis najlepiej wymazać. i tak masz czcionkę.
http://vectormagic.com/
Klikasz kilka razy next, wybierając co trzeba. I dostajesz plik. Jeśli podasz maila to możesz na niego ściągnąć dwa pliki wektorowe. Ściągasz plik .eps. Wczytujesz do Photoshopa lub innego programu graficznego ustawiając rozdzielczość na 300 dpi już :D[/hide]
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Dawid_sc51 » (śr) 26 mar 2008, 22:31

Ciekawe to logo, ciekawi mnie to jaka będzie oprawa Polsatu 24.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Poland » (czw) 27 mar 2008, 13:55

Już myślałem że to logo będzie inne (takie bardziej poziome niż pionowe). Co do Polsatu Trendy to logo będzie podobne tyle że będzie odwrotnie (napis Polsat z czerwonym tłem u góry,napis trendy z pomarańczowym tłem na dole).
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: TinkiWinki » (czw) 03 kwie 2008, 16:22

Nie będzie Polsatu24 tylko po światowemu :D PolsatNews
Polsat News zamiast Polsatu 24

Telewizja Polsat SA zdecydowała o zmianie nazwy kanału informacyjnego, do uruchomienia którego się przygotowuje. Stacja będzie nosiła nazwę Polsat News – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.
Na wtorkowym posiedzeniu Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyjęła uchwałę o przyznaniu koncesji satelitarnych kanałom: informacyjnemu Polsat 24 i nadawanym w wysokiej rozdzielczości Polsat HD i Polsat Sport HD (pierwszy wkrótce rozpocznie nadawanie, drugi testuje od pół roku na platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat).
Jak wynika z naszych informacji, w najbliższych tygodniach Polsat wystąpi do KRRiT o zmianę nazwy stacji w koncesji z Polsatu 24 na Polsat News. Stacja Zygmunta Solorza-Żaka zarejestrowała już domenę internetową polsatnews.pl na potrzeby kanału. Osoby odpowiedzialne za projekt kanału nie chcą komentować informacji ”Presserwisu”.
Obecnie trwa rekrutacja do redakcji Polsatu News – będzie on zatrudniał kilkaset osób. Poszukiwani są m.in. prezenterzy, reporterzy, operatorzy kamer, dźwiękowcy i graficy komputerowi. Finalizowane są również negocjacje w sprawie dostawy elementów scenografii, oprawy graficznej i sprzętu. Kanał informacyjny Polsatu wystartuje prawdopodobnie jesienią br.
http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=14237
W sumie to było do przewidzenia, wystarczyło rzucić okiem na domeny :D
Polsat24
utworzona: 2005.10.04 12:17:04
W dodatku jest w rękach prywatnych bo dane właściciela są ukryte.
PolsatNews
utworzona: 2007.11.22 11:33:01
ostatnia modyfikacja: 2007.11.22

opcja: brak opcji na nazwę domeny

ABONENT:
firma: Telewizja Polsat S.A
ulica: ul. Ostrobramska 77
miasto: 04-175 Warszawa
lokalizacja: PL
ostatnia modyfikacja: 2007.06.12
Dosyć późno zarejestrowali tę domenę. Ciekawe jak nazywali by kanał gdyby i ta była zajęta? Kanał niusowy raczej powinien mieć domenę taką jak nazwa.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: looser106 » (czw) 03 kwie 2008, 20:13

.com, .pl, .eu, .com.pl - zawsze jakaś by się znalazła. No chyba, że by ktoś wszystkie wykupił żeby jakiś haracz dostać, a i takie przypadki podobno były. Ale to mało prawdopodobne
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

telewidz
Chipsy przyszły
Posty: 54
Rejestracja: (wt) 04 kwie 2006, 16:57

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: telewidz » (sob) 26 kwie 2008, 14:30

Być może Polsat News będzie chciał przejąc widzów "Szkła kontaktowego":
Medialink.pl pisze:Polsat News kontra "Szkło kontaktowe"

Polsat News chce umieścić w ramówce program o formule zbliżonej do "Szkła kontaktowego" - wynika z naszych informacji.

Jak udało nam się dowiedzieć, w projekcie ramówki kanału informacyjnego Polsat News znalazł się program "Bumerang", który ma być podsumowaniem wydarzeń dnia z telefonicznym udziałem widzów. Talk-show nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 22.10. O tej samej porze TVN24 pokazuje "Szkło kontaktowe".

"Bumerang", który dawniej emitowany był na antenie Polsatu, poprowadziliby Marek Markiewicz i Tomasz Wróblewski. - Rozmawialiśmy o możliwości przywrócenia tego programu - przyznaje Wróblewski. - Z tego co wiem żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły - dodaje.

Polsat News ma rozpocząć nadawanie w czerwcu br.
Nawet jak ten program się pojawi, to raczej nie przebije popularnościa "SK".
A jeszcze swego czasu Solorz mówił, że jego stacja bedzie "inna", a tu kopie formatowe pojawiają się :>

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: TinkiWinki » (sob) 26 kwie 2008, 22:35

Bumerang z tego co pamiętam obśmiewał głównie dziennikarzy i ich nieudolność :D Oj TVN24 byłby obśmiany na wszystkie strony :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ